20 lat QUEER.PL

Zapraszamy na party do Krakowa

Dodano: 31.08.2016, Aktualizacja: 08.10.2016

We wrześniu QUEER.PL obchodził 20. urodziny! Z tej okazji zapraszamy Was dziś do wspólnego świętowania w Krakowie.


Nasz portal, jako Innastrona.pl, pojawił się w internecie w 1996 roku. W 2012 roku odświeżyliśmy wygląd i zmieniliśmy nazwę na QUEER.PL. W ciągu tych 20 lat wiele się wydarzyło, zobaczcie jak nasza strona wyglądała w swojej drugiej odsłonie w 1997 r.Dziś nasz portal jest nie tylko najstarszym portalem LGBT w Polsce, ale także jednym z najdłużej istniejących i ukazujących się bez przerwy internetowych wydawnictw dla naszej społeczności na świecie. Brzmi bardzo wyniośle, ale jesteśmy z tego powodu ogromnie dumni :-)

Oczywiście będziemy świętować naszą "dwudziestkę".

08.10.2016 świętujemy w Krakowie z okazji naszych 20. urodzin - mamy nadzieję, że spotkamy się z tej okazji na wspólnej zabawie w Cocon Music Club (ul. Gazowa 21). Rezerwujcie sobie czas!
WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Docierają do nas już pierwsze życzenia z okazji jubileuszu:

"Jestem wiernym czytelnikiem InnejStrony, ups... Queer od lat! Od samego początku w sumie!" - mówi Robert Biedroń, a Krzysztof Charamsa dodaje: "Życzę Wam kolejnych coraz szczęśliwszych lat. Oby walka z naszą rodzimą, katolicką LGBTIQ-fobią, oby upominanie się o prawa człowieka, o godność i szacunek dla osób LGBTIQ, o prawo do miłości i małżeństwa przynosiły konieczne owoce przemiany polskiej mentalności. Życzę Wam dobrej zabawy, nigdy nie tracąc ducha".

Jeżeli i Wy macie ochotę złożyć nam życzenia - to wiecie, że będzie nam bardzo miło: nieważne, czy w formie komentarza, maila, posta w mediach społecznościowych, albo nawet i filmiku na YouTube, zdjęcia i rysunku. Dziękujemy, że z nami jesteście! #Q20
Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.