Internet branżowymi vlogami stoi?

Najpopularniejsze vlogi wg naszych czytelników

Dodano: 12.06.2015, Aktualizacja: 08.07.2015

W odstępie kilku dni doszło do dwóch głośnych coming outów w świecie vlogów: Ingrid Nilsen i Alxa Jamesa. Na fali tych wyjść z szafy prezentujemy obiecaną dawno listę Waszych ulubionych branżowych vlogów!


Nilsen, jedna z bardziej znanych blogerek modowych i urodowych (znana jako MissGlamorazzi) umieściła na swym kanale na YouTube coming outowy filmik. "Ok, robię to i zamierzam to zrobić. Jest coś, co chcę wam powiedzieć - jestem lesbijką" - rozpoczyna swoje prawie 20-minutowe nagranie Ingrid, które do tej pory obejrzano na YouTube ponad 4,5 mln razy.

Blogerka opowiada o związkach "na pokaz", życiu w ukryciu, strachu przed coming outem i brakiem akceptacji. Nie brakuje łez i emocji.Szybko po klipie Ingrid ujawniła się gwiazda Vine'a, Alx James. James pracuje właśnie nad swoim pierwszym telewizyjnym reality show.Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam kanały kilku branżowych youtuberów - przy okazji pytaliśmy się o Waszych ulubionych. Nie brakowało komentarzy, dlatego dziś, przy okazji kolejnych vlogowych coming outów, już dawno obiecany przegląd vloggerów i vloggerek, których najczęściej oglądają czytelnicy i czytelniczki Queer.pl!

Największą popularnością cieszy się wśród naszych czytelników i czytelników RoseEllenDix, czyli Rose i Rosie, które w marcu wzięły ślub.Lubicie też Ally Hills. W lutym Ally opublikowała na swym kanale piosenkę, za pomocą której tłumaczy jak wyjść z szafy. Niedawno głośno było za oceanem o dziewczynie, która dzięki piosence Hills ujawniła się przed babcią.Widać, że kobiece vlogi cieszą się u nas dużą popularnością, albowiem kolejnym lubianym i oglądanym przez Was kanałem był ten prowadzony przez Stevie and Sarah."Twój nowy najlepszy gejowski przyjaciel", czyli GayGod, który ostatnio pokazywał jak zamienić kogoś w geja.Na liście nie zabraknie też literki T. Julie Vu w internetowym świecie jest już legendą i autorytetem dla wielu transpłciowych ludzi. Princess Joules wystąpiła m.in. w serialu "The Switch".Two Beeps, czyli John i Jeremy mieszkają w Nowym Jorku i są szczęśliwą parą, o czym chętnie opowiadają.Gdyby było Wam mało kobiecych vlogów, to nasze czytelniczki polecają też ElloSteph.Wśród Waszych komentarzy pojawiła się jedna polska propozycja, niestety od kilku miesięcy nie aktualizowana: podcast Homcastio.Przy okazji ponownie zapraszamy do dyskusji i zachęcamy: pochwalcie się swoimi vlogami i blogami!

(red)