Innastrona.pl zmienia właściciela

Nowa odsłona starego portalu?

Dodano: 01.04.2011, Aktualizacja: 01.04.2011


"Polska społeczność LGBT staje się coraz ciekawsza dla inwestorów, długo broniliśmy się przed oddaniem całkowitej niezależności, jednak żeby zapewnić rozwój naszym portalom zdecydowaliśmy się zgodzić na przejęcie" - mówi Radek Oliwa, wydawca portalu Innastrona.pl. 1 czerwca nasz portal przejmie amerykański potentat mediów LGBT, wydawca takich serwisów jak gay.com czy out.com. Czy nowy nabywca zamierza rozwijać rynek mediów LGBT w tej części Europy? Okaże się z czasem.

Na chwilę obecną możemy zapewnić naszych użytkowników, że na bieżąco będziemy informować o naszej przyszłości. Bardzo możliwe, że Innastrona.pl nieco zmieni swój profil, mamy jednak nadzieję, że nasza 15-ta rocznica nie będzie pożegnalna."Na początku nie są przewidywane żadne większe zmiany, ale dzięki wsparciu finansowemu ze strony inwestorów - na pewno łatwiej będzie rozbudowywać portal" - dodaje Oliwa.

(md)


Update: historię o przejęciu naszego portalu przez zagraniczny koncern wymyśliliśmy z okazji pierwszego kwietnia. Dziękujemy wszystkim, którzy - choć wyczuli pismo nosem - nie zepsuli nam zabawy, zachowując swoje odkrycie dla siebie. Przepraszamy natomiast "wrobionych", zapewniając równocześnie, że nie ma wśród nas "cfaniaków" i że choć pieniądzem nie gardzimy, to nie gonimy za nim, jak sugerował jeden z czytelników ;) Trochę nas dziwi, że zabrakło gratulacji, bo przecież byłoby czego gratulować! Tych z Was, którzy uwierzyli w ten wielki "deal" chcemy na koniec pocieszyć: nawet w historiach primaaprilisowych bywa trochę prawdy...