Nowe szaty Queer’a

Zobacz jak wygląda nowy layout naszego portalu

Dodano: 15.07.2017, Aktualizacja: 23.10.2017

Po pięciu latach nawet najładniejsza strona internetowa staje się rupieciem :-) Wiemy to i fakt, że Queer.pl od tak długiego czasu pozostaje bez zmian nie wynika z naszej złej woli, lecz - bądźmy szczerzy - ograniczonych możliwości.


Skoro pozwalamy już sobie na taką szczerość to mamy dla Was kolejne wyznanie: nie możemy się już patrzeć na starego Queer’a :-) Postanowiliśmy więc zaszaleć i oto dziś przekazujemy Wam pierwszy skrawek nowego portalu.

No właśnie - “skrawek” a nie cały portal. Jak wielu innych wydawców zdecydowaliśmy się na rozłożenie tzw. “relaunch'u” na raty. Dzięki temu w miarę szybko możemy pokazać Wam nowy projekt a pozostałe oddawać w miarę postępowania prac nad nimi.

Rozpoczęliśmy od strony głównej oraz projektu artykułu. Wiemy, że ostatnie zmiany przed 5 laty wywołały u wielu z Was nieprzyjemny szok :-) Tym damy wam chwilę, abyście się mogli przyzwyczaić do nowej szaty graficznej portalu.

Gotowi? Jeśli tak, wystarczy kliknąć w ten w odnośnik

chcę zobaczyć nowy Queer.pl

Teraz strona główna portalu oraz wszystkie artykuły zobaczysz w nowej formie. Jeśli chcesz wrócić do starej, wystarczy, że wrócisz do tego artykułu poprzez odnośnik umieszczony w górnej części strony i klikniesz

chcę wrócić do starego Queer.pl

Jesteśmy ciekawi Waszych komentarzy - liczymy na konstruktywną krytykę, ale jesteśmy też bardzo łasi na komplementy :-)

Ciąg dalszy nastąpi.
Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.