Politycy wypadają z szafy

Powraca temat "outingu"

Dodano: 01.03.2017, Aktualizacja: 01.03.2017

No i stało się: Robert Biedroń "wyoutował" Sami-Wiecie-Kogo. Mogłoby z tego wyjść coś całkiem ciekawego, bo w partii rządzącej, której filarem jest walka z potworem gender, na eksponowanych stanowiskach jest niemało wielbicieli męskich uroków. Ten od kotów od zawsze wydawał się najbardziej oczywistym kandydatem i w sumie najmniej sensacyjnym. Wróble na dachach już dawno ochrypły od powtarzania plotek na temat orientacji prezesa PiS.


- Radek Oliwa -Póki co największą sensacją nie jest domniemana orientacja seksualna Sami-Wiecie-Kogo, lecz sam fakt "wyoutowania" go przez prezydenta Słupska.Biedroniowi oberwało się z każdej strony, także tej tęczowej. Rozumiem, że wiele osób LGB słowo "outing" przeraża, bo sami siedzą w szafie lub znają wysiłek związany z jej opuszczeniem. Rozumiem ten strach. Jako 41-letni, więc bardzo dorosły facet, nadal muszę czasami podejmować decyzję o ujawnianiu się i nadal sprawia mi ona w niektórych przypadkach k...   ( Pozostało znaków: 2152 )
Autor: Radek Oliwa Queer.pl Założyciel portalu Queer.pl, fundator Równość.org.pl, członek Grupy Inicjatywnej ds. Związków Partnerskich.

https://twitter.com/roliwa

Zostań Przyjacielem Queer.pl aby zobaczyć pełną treść artykułu