Za co lubimy Roberta Biedronia? 5 powodów

Laurka na 40. urodziny

Dodano: 11.04.2016, Aktualizacja: 13.04.2016

Z okazji 40. urodzin działacza LGBT, polityka i prezydenta Słupska przygotowaliśmy 5 powodów, za które lubimy Roberta Biedronia! I oczywiście dokładamy swoje trzy grosze do urodzinowych życzeń, a Was zachęcamy do tego samego: Robercie, wszystkiego najlepszego!


5. KONSEKWENTNY Robert Biedroń jest znany z tego, że obstaje przy swoim, ale słynie też z ugodowej natury, dzięki której potrafi zjednywać sobie ludzi. To dzięki jego zdecydowanej postawie jako prezydenta Słupska w Polsce samorządy zaczęły interesować się tematem cyrków ze zwierzętami, nie boi się mówić głośno o kontrowersyjnych tematach (marihuana) i potrafił przeciwstawić się Kościołowi (usunął z prezydenckiego gabinetu portret Jana Pawła II). Nie możemy też zapominać o poselskich działaniach: nie bez powodu tygodnik "Polityka" wymienił Roberta Biedronia wśród najlepszych i najbardziej pracowitych posłów VII kadencji. My pamiętamy także o sprawach LGBT, a przede wszystkim projektach ustaw o związkach partnerskich, które w poprzedniej kadencji jak...   ( Pozostało znaków: 3228 )
Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.
Zostań Przyjacielem Queer.pl aby zobaczyć pełną treść artykułu