logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.08.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...

Dodaj
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Sobota 12:07 reader skomentowała news
shingao:
Skoro jest konserwatystą, to chyba powinien szanować "święte prawo własności" i nie czepiać się, że pracodawca zwalnia kogoś ze swojej firmy, bo ma taką zachciankę? W mojej firmie mogę robić co chcę, bo to moja firma, a kto uważa inaczej to lewak i socjalista. Czyż nie taka jest argumentacja konserwatystów?

Zupełnie nie rozumiesz konserwatyzmu. Owszem, konserwatysta ma prawo zatrudniać kogo chce, zwalniać kogo chce i dyskryminować kogo chce w swojej firmie. A jak się sprzeciwiasz, to jesteś lewakiem i socjalistą.
Konserwatysta ma również prawo użyć twojego firmowego sprzętu i intranetu do rozsyłania materiałów promujących jego światopogląd i krytykujących twoje metody rekrutacji do twoich kilkudziesięciu tysięcy pracowników, powodując, że będą się zajmować jego ideologią w czasie za który ty płacisz. Nie istotne, że może ci zdezorganizować pracę w firmie, oskarżyć część twoich pracowników o bycie złymi specjalistami i narobić smrodu w mediach, który może narazić cię na straty finansowe. Jeśli go zwolnisz, to jesteś lewakiem i socjalistą.
Bycie konserwatystą jest jak bycie gejem w latach 50. "To jak bycie gejem w latach 50. Konserwatyści muszą siedzieć w szafie i ukrywać to kim są. I to jest duży problem, ponieważ każdy kto wychodzi z szafy…
06.08.2017 10:44 reader skomentowała news
Przepis jak udowodnić, że trans-aktywizm (przynajmniej ten współczesny, internetowy) to mieszanka homofobi, seksizmu i zwykłej ludzkiej podłości ciąg dalszy:
Próbuj zmusić ludzi do używania słów kobieta i mężczyzna niezgodnie z ich znaczeniem i próbuj wymusić określony sposób myślenia o płci. Kiedy napotkasz opór, oskarż ich o wyśmiewanie się z osób niepełnosprawnych i atak na osoby transpłciowe. Używaj w stosunku do osób transpłciowych słów takich jak "wypaczenie", ale tak, żeby ludzie myśleli, że inni to robią. I stwórz sobie chochoła w postaci rzekomego sprzeciwiania się prawu do tranzycji. Nie zapomnij zasugerować tym co się z tobą nie zgadzają jakiś zaburzeń psychicznych. Nic tak nie pokaże twojej wyższości moralnej jak użycie aktualnych zaburzeń psychicznych jako obelg. Socjopatia zawsze w cenie, na przyszłość można jeszcze poszerzyć repertuar. Oprócz wyglądu warto się również przyczepić do inteligencji, cechy w dużej części uwarunkowanej genetycznie. Na koniec podkreśl, że zniżasz się do poziomu oponentów. I nie przejmuj się tym, że tak naprawdę nie da się zniżyć do cudzego poziomu. Każdy jest zawsze dokładnie na swoim, nie ważne co robi.
Geje mają swoje dziecko Trystan i Biff zostali kolejnymi gejami, którzy mają swoje biologiczne dziecko. Niby nic wyjątkowego, ale dziecko urodził... Trystan. Media na całym świecie…
06.08.2017 3:22 reader skomentowała news
Przepis jak udowodnić, że trans-aktywizm (przynajmniej ten współczesny, internetowy) to mieszanka homofobi, seksizmu i zwykłej ludzkiej podłości:
Nie miej żadnych sensownych argumentów na poparcie swoich bzdur. Udawaj, że płeć nie ma nic wspólnego z funkcjami reprodukcyjnymi, za to ma dużo wspólnego ze wszystkim innym. Przyczep się do wyglądu mężczyzny, z którym się nie zgadzasz i twierdź, że wygląda jak kobieta, bo nie prezentuje się stereotypowo "męsko". Bzdurz, że pewnie chce być kobietą albo innym genderem. (Widać uważasz, że posądzanie kogoś o dystrofię, jest niezłym sposobem dowalenia)
A, i nie zapomnij gdzieś porównać zaburzeń identyfikacji płci (przypadłości, która bardzo często wymaga poważnej interwencji medycznej i skazuje na branie hormonów do końca życia), do homoseksualności i twierdź, że gej w czasie seksu z mężczyzną pełni kobiecą rolę. Nie zapomnij też porównać osób, które na skutek poważnych schorzeń straciły funkcje reprodukcyjne, gonady lub piersi, do osób, które nie akceptują swojego zdrowego fizycznie ciała.
Geje mają swoje dziecko Trystan i Biff zostali kolejnymi gejami, którzy mają swoje biologiczne dziecko. Niby nic wyjątkowego, ale dziecko urodził... Trystan. Media na całym świecie…
05.08.2017 21:14 reader skomentowała news
Izrail:
po_prostu_wariat:

Ileż można podawać merytoryczne argumenty nie otrzymując takowych w zamian. W końcu analizuje się psychikę rozmówcy. Bo to nie jest normalne jak podajesz argumenty a ktoś dalej bazuje na własnych odczuciach i uproszczeniach z jakiś podstaw biologicznych gdzieś zasłyszanych.


argumentami mają być zaburzenia rozwojowe zarodków ? Chcecie się posługiwać takimi argumentami przy tej dyskusji i tłumaczyć, że przecież tak się dzieje i to naturalne ? no to gratuluje. Nie jesteście dla mnie partnerami do rozmów na tematy biologiczne czy logiczne w ogóle. Już powiedziałem, że zmieniacie poziomy dyskusji. Na sprawy biologii odpowiadacie sprawami psychiki i uważacie, że to argument. A takowym nie jest bo jest nieadekwatny do rozmowy.


Ja tylko czekam kiedy jakiś "geniusz" zauważy, że czasami rodzą się np. dzieci bez nóg lub z czterema nogami. No i dodatkowo istnieją stonogi. A psychika człowieka z jedną nogą jest inna jeśli ma tylko prawą nogę i inna jeśli ma tylko lewą nogę. I wszystko powyższe dowodzi, że nasz gatunek nie jest dwunożny, tylko ma spektrum kończyn. W związku z tym tożsamość osób, które chcą sobie uciąć nogę, bo są przekonane, że nie jest częścią ich ciała powinna być szanowana. Bo to jest mniej więcej poziom argumentów "naukowych" w tej dyskusji.
Geje mają swoje dziecko Trystan i Biff zostali kolejnymi gejami, którzy mają swoje biologiczne dziecko. Niby nic wyjątkowego, ale dziecko urodził... Trystan. Media na całym świecie…
13.07.2017 4:47 reader skomentowała news
opiniakrytyka:
Harri Joulukuu:
Blisko, ale nie do końca: łechtaczka jest odpowiednikiem prącia, nie tylko żołędzi.


Nie masz racji. Fenomen klitoromegalii dotyczy tylko jej przerostu i nie jest stanem naturalnym. Prawidłowa łechtaczka ma średnicę 3–4 mm i 4–5 mm długości, więc daleko jej do penisa. W wielu źródłach medycznych jest nawet nazywana "żołędzią".

Pudło o co najmniej rząd wielkości. Żołądź łechtaczki ro tylko wierzchołek góry lodowej. Reszta jest wewnątrz ciała i obejmuje z obu stron pochwę, a nawet sięga nieco poza.

Penetrację jest po prostu formą stymulacji łechtaczki od środka. Dlatego artykuł o seksie, który nie uwzględnia łechtaczki jest w najlepszym razie nieprofesjonalny, a w najgorszym razie szkodliwy.
A używanie określenia non-prostate owner jest zwyczajnie obleśne.
Gazeta dla nastolatków opublikowała... poradnik seksu analnego Poradnikiem seksu analnego uraczył swoich czytelników "Teen Vogue". Rozpętała się burza wokół grafiki przedstawiającej, na różowym tle, budowę organów…
08.07.2017 4:11 reader skomentowała news
Ten moment, kiedy gry komputerowe, dinozaury, samochody i „Gwiezdne wojny” oraz ulubione zabawy, krótkie włosy i chęć bycia sobą przestają być po prostu odrzucaniem głupich, szkodliwych stereotypów, a stają się nie pisaniem się na zero-jedynkowe podejście do płciowości.
Kim tak naprawdę jest Jean? „Gypsy” to nowy serial Netfliksa, w którym postać Jean Holloway (Naomi Watts) przekracza granice swojej seksualności. Jean jest antybohaterką, psychoterapeutką,…
26.06.2017 16:29 reader skomentowała news
Parę dni temu było głośno o sondażu, według którego poparcie dla PIS wzrosło do 41%, KUKIZ15 też ma się dobrze, a opozycja wręcz przeciwnie. Teraz ta sama firma twierdzi, że wzrosło poparcie dla ZP. I małżeństw zresztą też, bo pamiętam czasy, gdy było ono na poziomie ok. 10%.
Niemal współczuję tym, co chcą wierzyć pierwszemu z tych sondaży i nie wierzyć drugiemu. Albo na odwrót. Ciekawe czy OKO.press zamówiło w IPSOS. jeszcze jakieś sondaże.
52 proc. Polaków za związkami partnerskimi 52 proc. Polek i Polaków popiera związki partnerskie dla par jednopłciowych - dowiadujemy się z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IPSOS dla OKO.press.…
23.06.2017 13:07 reader skomentowała news
" O tym ostatnim mówił, że "kocha swój kraj", w odróżnieniu do Donalda Tuska, który "Kocha Polskę, ale od tyłu, czyli żeby wydoić, tak jak krowę się kocha od tyłu. Obaj kochają, tylko Donald Tusk jest kochającym inaczej". Nie wiemy co Cejrowski miał na myśli, ale chyba nie chcemy "wiedzieć więcej"."
Można się tylko domyślać. Może chodzi o to, że Cejrowski kocha Polskę jak pewien Radny PiS swoją żonę.
No bo faktycznie, trudno dać po pysku od tyłu i trudno stać za kimś murem od przodu.
Ps. Krowę doi się podchodząc z boku. Od tyłu naprawdę nie polecam próbować.
Cejrowski o Tusku: on kocha Polskę od tyłu Wojciech Cejrowski często jest gościem programu w TVP Info, "Minęła Dwudziesta". W czwartek wieczorem znany podróżnik i homofob komentował przesłuchanie…


© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku