logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
29.05.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
jednorozecacomitam (21 lat)
0
213
5

Pytania i odpowiedzi

W moim wolnym czasie najchętniej... gubię się w Łodzi, gram w gry (Tomb Raider XDDD), oglądam filmy dokumentalne albo truje komuś dupę swoimi monologami.
Uwielbiam... zanudzać ludzi swoimi opowieściami, które się nigdy nie kończą, leżeć na podłodze jak menel i czytać książki pijąc herbatę, kawę czy cokolwiek innego, rozmawiać, czuć się bezpiecznie, niekrępująco milczeć, wszystko wiedzieć, stać na pewnym gruncie, blizny, wystające żyły, krew, dłonie, usta, siniaki, i... nie wiem, coś tam jeszcze by się znalazło.
Za swój pierwszy milion kupię... Lizaczka. Kupię różowego lizaczka.
Moje ulubione potrawy to... głównie sałata, szpinak i woda. To mi w sumie wystarczy żeby przeżyć. Chociaż lubię poza tym jeszcze pikantne potrawy i kocham pić. Nie wiem, non stop muszę mieć coś w szklance. Obojętnie czy to zwykła woda, sok, kawa czy ektoplazma, no... po prostu.
Muzyka, której najchętniej słucham... nie ograniczam się do jednego gatunku, siedzę we wszystkim, co mnie w pewien sposób uzewnętrznia, albo chociaż mi się podoba. nie krytykuję żadnej muzyki.
Moje ulubione filmy i programy tv... obowiązkowo "Skins" i "Faking it". oglądam dość sporo branżowych produkcji, psychologicznych, thrillerów, horrorów czy dokumentów o astrofizyce, magii, psychologii i kij wie co mi tam w danym momencie do łba jeszcze strzeli.
Zakładam profil, aby... w zasadzie to nie wiem... chyba po to, żeby ktoś w końcu napisał pierwszy.
Powinnam częściej... dawać ludziom dojść do słowa, często wpadam w taki cholerny słowotok.
Podziwiam... ludzi, którym chce się to wszystko wypełniać i tych, którzy ratują bezbronne zwierzęta
Boję się... botoksu i silikonu w cyckach... Brr...
a... jeszcze odrzucenia i samotności.
boję się też bać.
Nie powinnam tak często... siedzieć na dupie i zamykać się w pokoju.
Lubię czytać... Charls Baudelaire to moja miłość. No... Witkacy i Rosiek może też.
oprócz turpizmu i tematyki typowo um... "degradującej młodzież" (?) czytam również wszystko co jest związane z psychologią, kryminologią, medycyną sądową i czasem też się zdarzy jakaś pusta opowieść dla nastolatek jako przerywnik. o. z nudów potrafię czytać wikipedię w różnych językach, o teorii wielkiego wybuchu, teorii strun, czarnych dziur czy supernowych.
Mam też wady, a mianowicie... czarny humor. poza tym to często się boję, wpadam w panikę, zmieniam zdanie, momentami brakuje mi empatii, lubię się raz na jakiś czas z kimś pokłócić i próbować dowieść swojego zdania, ale mimo wszystko potrafię się przyznać do błędu i jestem podobno trochę... bardzo dziwna. do tego bywam cyniczną wredotą stroniącą od bycia miłą, trzymającą ludzi na dystans, chłodną królową własnego świata, skłonności do popadania w uzależnienia z jakimiś tam skłonnościami do autodestrukcji, które są do tej pory dla mnie niezrozumiałe.
PS
nieśmiała ze mnie piczka
Mój wiek... ucieka mi przez palce
Nie znoszę obłudy, braku szczerości, zbyt wysokich temperatur i poniekąd natłoku myśli.
Moja wymarzona partnerka to... taka, która mnie w pełni zrozumie,
taka, przy której nie będę musiała niczego udawać,
taka, która zawsze będzie potrafiła mnie uspokoić,
taka, która będzie moją oazą spokoju, w której będę mogła się zgubić bez powrotu,
taka, która będzie obok
Nie lubię ludzi... w komunikacji miejskiej.
Moje zalety to... czarny humor. mam mało zalet, ale generalnie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

O. Jestem azjatką, chociaż możliwe, że powinnam to wpisać w wady, albo w ogóle nie traktować tego jako zaletę i nie wpisywać nigdzie D:
Mieszkam... w domku jednorodzinnym z pięknym sadem, trzema kotami, kwitnącymi wiosną kwiatami wiśni i obrastającymi jesienią malinami krzewy.

Aktualizacja: w bloku, z creepy właścicielką mieszkania z poczuciem nieznajomości miasta. Pomocy?

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku