logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
Zezwalam na pokazywanie tego zdjęcia tylko zalogowanym, z nieukrytym profilem
wayward_girl (25 lat)
2
2550
35

Pytania i odpowiedzi

Zakładam profil, aby... Pokazać Ci jak szybko może bić serce.
I dać Ci miłość tak prawdziwą, niewygodną, absurdalną, spalającą, taką, bez której nie będziesz mogła żyć.
Zagadaj. Nie gryzę.
W moim wolnym czasie najchętniej... Siadam i bazgrolę.
Kocham, tańczę, podskakuję.
Siatkówka, żeglarstwo, rolki.
Chemia, biologia, kryminalistyka.
Nie znoszę Wypisujących się długopisów.
Rozmów prowadzących donikąd.
Pogryzionych ołówków.
Podziwiam... Rodziców, za cierpliwość do mnie.
Boję się... Że nie zdążę wszystkiego narysować.
Moje największe marzenie... Być szczęśliwa. Cholernie szczęśliwa. Tak zupełnie i bez reszty.
Za swój pierwszy milion kupię... Zapas ołówków. I długopisów. I kartek.
A do tego kawałek nieba. Posadzę na nim stokrotki.
Lubię czytać... No lubię. Jonathana Carrolla lubię. I Kinga. I Mastertona.
Nie powinnam tak często... Siedzieć na krawędzi.
Nie pamiętać co to radość.
Wstawać lewą nogą.
Zabijać bez przyczyny.
Mam też wady, a mianowicie... Uważam, że skromność to zbędna cecha. I mam rację.
Powinnam częściej... Rodzice zawsze będą wiedzieć lepiej co powinnam.
Powinnam częściej bronić błędów, które pokochałam.
Muzyka, której najchętniej słucham... Koniec Świata. Happysad. Amber Pacific. The All American Rejects. Farben Lehre. Digital Daggers. Kumka Olik.
Moje zalety to... Nieokrzesana. Drapieżna. Wredna. Cudowna. Niebanalna. Twórcza. Kochana. Otwarta. Inna. Sentymentalna. Złośliwa. Absorbująca. Wiecznie rozkojarzona. Nieznośna. Ambitna. Cholerna zazdrośnica. Nietuzinkowa. Pedantyczna. Bezpośrednia. Trudna. Posiadająca marzenia. Konsekwentna w dążeniu do celu. Ironiczna. Wredna. Nie lubi banałów. Zbyt głośna. Zbyt pewna siebie. Zbyt odpowiedzialna. Zbyt ironiczna. Zbyt gadatliwa. Zbyt optymistyczna momentami. Zbyt lubiąca zabawę. Zbyt szczera. Po prostu zła i zepsuta. A jednak Twoja najlepsza. ;>
Uwielbiam... Smakować życie.
Nieustannie szukać czegoś, czego nigdy nie znajdę.
Lekceważyć czas.
Beztrosko spędzać dzisiaj.
Niecierpliwie czekać jutra.
Moja wymarzona partnerka to... Jeśli będzie Ci zależało to znajdziesz do mnie drogę, nawet przez piekło.

Chciałabym kogoś kto potrzebuje nieograniczonej miłości, oddania, poświęcenia i przyjaźni. Kogoś kto ze swoją niezdarnością, będzie potrzebował czasem bohatera, kogoś kto z wdziękiem się potknie i wpadnie mi w ramiona. Kogoś kto nie radzi sobie ze słoikami. Kogoś kto się wkurza i klnie, kto będzie rzucał w irytacji talerzami i po wszystkim wtuli się we mnie i ochłonie. Kogoś kto znienawidził wszystkich ludzi i dzierży pogardę, a jednocześnie pragnie towarzystwa. Kogoś kto zaciekawi się wszystkim co robię i podzieli się swoimi pasjami. Kogoś kto będzie się cieszył z moich sukcesów. Kogoś kto będzie dla mnie całym światem, dniem, nocą i porankiem. Kogoś kto stanie nade mną, gdy opuści mnie chęć i pociągnie za ucho, bo będzie wierzyć w to co potrafię osiągnąć. Kogoś, kto w deszczowy dzień, położy się ze mną na mokrej trawie z kocem i będzie cieszył się jak pada. Chciałabym kogoś kto poświęci swoją uwagę, gdy o to poproszę i nie będzie mnie zbywać, tym że ma podzielną uwagę. Kogoś, kto będzie chciał zrobić do przodu krok i czasem zatrzymać się i pójść dwa w tył. Kogoś kto zostanie moim przyjacielem niczym Finn i Jake. Kogoś kto będzie pragnął poznać drugie dno, każdą tajemnicę świata i kto będzie rozmawiać ze mną o tym, o czarny dziurach, polityce, religii i o tym, że lewy paznokieć źle wyszedł więc trzeba poprawić całą dłoń. Chciałabym móc przemilczeć cały dzień, oprzeć się o jej plecy swoimi i czuć jej obecność, a gdy jej zabraknie choćby na sekundę, bo wyszła na chwile to chce czuć jak pachnie. Kogoś kto o trzeciej w nocy obudzi mnie kopniakiem bo stwierdzi, że ma akurat ochotę na shake z Mc. Kogoś kto mnie przy tym ucałuje i przeprosi. Kogoś, kto po dwunastu godzinach pracy, przyjdzie i odbierze mnie z mojej, bo się stęskni. No i w końcu kogoś kto zrozumie, że wiążemy się z ludźmi na całe życie, taka przyświeca nam chęć i idea, i nigdy w życiu nie chcieliśmy jakąś głupotą jej obrazić, bo nikt nigdy nie obraża i rani z miłości. Kogoś, kto mógłby spędzić czasem cały dzień w łóżku grając na konsoli i zwyczajnie leniąc się zapominając o całej reszcie. Może w dzisiejszych czasach powinnam obniżyć standardy, dać minimum i chcieć, żeby dziewczyna była po prostu dziewczyną, oddychała i mówiła. ;)

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku