logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
16
0
0

Debiuty, premiery i klipy

Środowy przegląd muzyczny (12.10.2015)

Dodano: 12.10.2016, Aktualizacja: 12.10.2016

Staramy się pokazywać Wam muzyczne nowości, premiery klipów bądź mało znane starocie, które odkopaliśmy. Dziś kolejna odsłona środowego przeglądu muzycznego. Zapraszamy także na fanpage cyklu na Facebooku.

"Kilka miesięcy temu, gdyby ktoś powiedział mi, że skomponuję, nagram i wydam swój solowy album to nie uwierzyłabym mu. Dzisiaj jest - cała jesień jaka we mnie gra" - pisze AIMO o swojej debiutanckiej płycie OMIA. A że zawsze staramy się wspierać rodzimych i naszych muzyków - zachęcamy Wam do dania AIMO szansy.

AIMO to, jak sama o sobie mówi, "eksperyment muzyczny łączący elektronikę, ambient z emocjonalnymi tekstami i rockowym damskim wokalem". Idealnie na klimaty za oknem.Artyści przeciwko Trumpowi? Na 30 dni przed amerykańskimi wyborami, swoje premiery będzie miało 30 piosenek, które mają zachęcić Amerykanów do głosowania. Death Cab for Cutie prezentuje "Million Dollar Loan", opowiadającą o tym, że Donald Trump chwali się, iż sam zbudował swoje biznesowe imperium - z małą pożyczką od ojca.Macklemore i Ryan Lewis promują trzeźwe życie i tworzenie? Muzycy zaprezentowali singiel, który opowiada o przejściach Macklemore'a z uzależnieniem i jest częścią dokumentu stacji MTV o problemach Amerykanów z nadużywaniem narkotyków.Agata Kulesza i Marcin Dorociński wystąpili w nowym klipie Hey - do jednej z naszych ulubionych piosenek z płyty "Błysk", "2015".Chociaż premiera sprzed tygodnia - wrzucamy, żeby na pewno nikomu nie umknęło! Czyli nowy klip Years&Years, a jak wiadomo - Olly'ego nigdy za dużo.#ŚRODOWY PRZEGLĄD MUZYCZNY na QUEER.PL

Playlista Środowy Przegląd Muzyczny 2016


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku