logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
132
10
46

Jedzenie może być zdrowe, jedzenie może być sexy

Nagi kucharz misiek zdobywa serca internautów

Dodano: 15.01.2016, Aktualizacja: 15.01.2016

Po pijanej kuchni Hanny Hart, czas na... nagiego miśka! Adrian De Berardinis postanowił w nietypowy sposób zachęcić do zdrowego i dobrego jedzenia. Jego kulinarny vlog, "The Bear-Naked Chef", bije rekordy popularności, ale nie tylko z powodu smacznych i zdrowych przepisów...

"Czy kiedykolwiek obudziliście się rano i poszliście prosto do kuchni, by przygotować śniadanie... nago? Bo ja tak!" - czytamy na stronie autora internetowego serialu "The Bear-Naked Chef". Adrian De Berardinis dzięki mamie i babci gotuje od ósmego roku życia. Gdy miał 11 lat zaczął pracować w rodzinnych pizzeriach i restauracjach, gdzie miał możliwość rozwijać swoje umiejętności. Nie ukrywa, że kocha włoską kuchnię i w niej się specjalizuje. "Gdy gotuję - nic innego się nie liczy. To moja medytacja, moja terapia, ale także gra zmysłów. To świat, który eksploruje: próbuję, patrzę, czuję, eksperymentuję i przede wszystkim - dzielę się. To moja sensualna podróż: od wyboru idealnych i świeżych produktów, poprzez przygotowanie, do seksownego podania. Bo wiecie, jemy także oczami..." - podkreśla kucharz, dodając, że pomysł vloga, w którym gotuje nago to kolejny poziom eksperymentowania.

Potrawy Adriana są łatwe do przygotowania i, jak sam mówi - "osobiste i pyszne". Kucharz ma nadzieję, że ci, którzy boją się w kuchni nowości, albo obawiają się, że brak im umiejętności - dzięki jego przepisom znajdą coś dla siebie. "Ci, którzy dają sobie w kuchni radę będą mieli okazję spróbować czegoś nowego. Ale przede wszystkim mam nadzieję, że nie wezmą tego co robię zbyt poważnie, chociaż jedzenie jest ok. Chodzi o zabawę!" - mówił De Berardinis w rozmowie z "Huffington Post".

Polecamy, ale ostrzegamy, że ciężko skupić się na... jedzeniu.(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (46)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
lohrelain (21) Poznań/Gdynia 15.01.2016 13:51
Ale skarpetki mógłby sobie darować. Jakoś mnie to.... no nie wiem. Odrzuca? Nagi facet w skarpetkach. Nie, to nie może wyglądać dobrze. Już lepiej, żeby miał jakieś zabawne kapcie. A jaki stosunek mają do tego Panowie, którzy się tu znajdują?
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 4
Harley Quinn (19) Sosnowiec/Katowice 15.01.2016 13:05
Właśnie połączyliście dwie rzeczy, które kocham najbardziej: jedzenie i brodacza... I'm in freaking HEAVEN!
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 2
VU2X7IfV (?) 22.01.2016 18:32
@Dundee

brawo!!
Dundee (42) Warszawa 21.01.2016 10:52
@ VU2X7IfV :

Dzień Dobry :-) To naprawdę bardzo zasmucające i bardzo przykre, że opisywane przez Pana sytuacje w ogóle mają miejsce. Przyznam się Panu, że już przestałem ogarniać i rozumieć otaczający nas świat, który robi się coraz bardziej smutny i przygnębiający. Wie Pan, że przestałem oglądać wiadomości w telewizji? Bo ogrom cierpienia i bólu pokazywany w nich jest tak wielki, że na trzeźwo nie da się już tego przyswajać. I najbardziej w tym wszystkim boli mnie to, że nikt z nas nie może szczęśliwie z tym nic zrobić. Wie Pan, gdy byłem mniejszy, to wydawało mi się, że mam nieograniczone możliwości i świat stoi przede mną otworem, oferując przeogromną paletę najrozmaitszych opcji. Dziś już wiem, że to wszystko ma, niestety, swoje nieubłagane ograniczenia, i naprawdę bardzo mnie to boli. Tak samo bardzo boli mnie ta fala naprawdę bezsensownej i nikomu do szczęścia niepotrzebnej niechęci do osób, które mają odwagę inaczej myśleć i inaczej czuć, które mają naprawdę cudowną odwagę być naprawdę sobą. Zawsze i wszędzie. Ta niechęć podsycana jest w ogromnym stopniu przez tych tak często pełnych zakłamania i hipokryzji hierarchów kościelnych o niemiłosiernie ograniczonych umysłach i zalęknionych sercach oraz przez niektórych niemiłosiernie pazernych na władzę polityków, którzy na podsycaniu nienawiści, stereotypów i uprzedzeń chcieliby zbijać polityczny kapitał. Bez sensu, naprawdę. No i z miłością bliźniego kompletnie niczego nie ma to wspólnego. Naprawdę, nie rozumiem tego, po prostu płakać mi się chce nad tym wszystkim ...

Naprawdę bardzo mi miło móc poznać tak wrażliwą i ciepłą osobę ♥ Chciałbym bardzo przeprosić Pana za tamtą moją wypowiedź. Proszę się na mnie nie gniewać, w ostatnim czasie jest mi naprawdę bardzo smutno, mam też sporo naprawdę niezbyt wesołych refleksji, bywam czasem rozdrażniony i wściekły ... Wydaje mi się, że to między innymi dlatego tak bardzo emocjonalnie zareagowałem wtedy na Pana słowa. Przepraszam, naprawdę nie chciałem Pana urazić. Chciałbym serdecznie życzyć Panu w nowym roku wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego ♥ A także tego, by miał Pan coraz więcej powodów do radości i uśmiechu. Aby wszystko zaczęło się naprawdę szczęśliwie i pięknie układać ... Jeszcze raz wszystkiego dobrego, pogodnego, spokojnego i miłego wieczoru ♥ Trzymaj się ciepło, kochany :-)
VU2X7IfV (?) 20.01.2016 18:01
@Dundee

Proszę Pana, ja nigdy nie obrażam nikogo celowo, ale przedstawiam fakty, reaguję gdy coś mi się nie podoba. A fakty są obskurne, jak i cała sytuacja osób lgbt w polsce (celowo z małej litery...). Widać mnie to boli jeszcze bardziej jak pana, jestem zbyt wrażliwym człowiekiem, a cierpliwość się u mnie dawno temu skończyła, obecnie pozostała dzika wściekłość i żal, zazdrość oraz nienawiść. W tym kraju będąc "nienormalnym" (odstającym od normy) nie można być ani czuć się "normalnym", bo na każdym kroku zwraca na to uwagę i zabrania opinia publiczna. Jak ostatnio śledziłem historię przemian rewolucji seksualnej Stanów Zjednoczonych, to dotarciu świadomości po 40 letniego opóźnienia mentalności naszej społeczności w stosunku do tamtejszej, musiałem wypić podwójną dawkę melisy...żeby uspokoić ból serca.
Dundee (42) Warszawa 20.01.2016 10:26
@ VU2X7IfV :

No to ma Pan pecha, ponieważ autorytarny PIS nie należy bynajmniej do moich faworytów. Wręcz przeciwnie, uważam to polityczne ugrupowanie za naprawdę bardzo niebezpieczne i wyjątkowo szkodliwe dla naszego życia publicznego, czemu niejednokrotnie dawałem wyraz. Wolność, w tym także pełne prawo do swobodnej i niczym nieskrępowanej wypowiedzi, jest moim zdaniem jedną z najważniejszych i najpiękniejszych wartości. Wiele razy pisałem o tym na naszym portalu ♥ Chodziło mi o coś zupełnie innego. Mianowicie o to, że wypowiedź Pana naprawdę bardzo mnie zabolała. Użył Pan pod moim adresem wyjątkowo niefortunnego sformułowania, które w naszym kręgu kulturowym jest, niestety, bardzo stygmatyzujące. Tym bardziej, że nie ma ono na szczęście odzwierciedlenia w moim życiu. Proszę pamiętać, że swoboda wypowiedzi dotyczy także uczuć innych osób i naprawdę warto ten fakt szanować. Chodzi o to, aby swoimi słowami nie ranić niepotrzebnie innych osób. Sam czasami publikuję komentarze na naszym portalu i robię to najczęściej w przyjazny, serdeczny i ciepły sposób. A tak w ogóle to mam dla Pana naprawdę dużo sympatii, kiedyś nawet podarowałem Panu serducho ♥ Bardzo serdecznie pozdrawiam, pogodnego, spokojnego i miłego dnia, a także wszystkiego najlepszego i wszelkiej pomyślności w nowym roku serdecznie Panu życzę :-)
VU2X7IfV (?) 19.01.2016 12:28
@Dundee

ładnie pan żartuje proszę szanownego pana, jednak te żarty pod niewłaściwy adres kieruje, piaskownica przedszkolna parę ulic dalej.... póki co, żyjemy jeszcze w wolnym kraju (nie autorytarnego pissu, jakby pan zapewne chciał), w którym wolność słowa jest zapisana w konstytucji. Amen. Inaczej internetowi komentatorzy choćby z takiego onetu byliby ścigani za "pomówienia" i "obrażanie" uczuć swoich nawzajem lub nawet (!) poprzedniego lub obecnego prezydenta, premiera, itp. najwyższych urzędników tego państwa.
Dundee (42) Warszawa 18.01.2016 7:56
@ VU2X7IfV :

To bardzo niedobrze, że jesteś uzależniony ;-) Mam dla Ciebie naprawdę wspaniałą wiadomość - uzależnienia, także te od słodyczy, można skutecznie leczyć, czego bardzo serdecznie Ci życzę ...

Kolego, czy zdajesz sobie sprawę, że dopuściłeś się w swojej piątkowej wypowiedzi do ze wszech miar bezpodstawnego i skandalicznego pomówienia? Pewnie masz świadomość, że pomówienia, także te publikowane za pośrednictwem Internetu, są w Polsce karalne. Mówi o tym między innymi jeden z artykułów kodeksu karnego. Fakt, że wypowiadasz się pod pseudonimem, nie oznacza bynajmniej, że jesteś bezkarny oraz że możesz w sposób bezmyślny i bezrefleksyjny obrażać uczucia innych użytkowników. O czym już niebawem, mam nadzieję, osobiście się przekonasz.
Mateusz   dodane przez Facebooka 17.01.2016 23:56
gotuj goły w kuchni, poparz się olejem (lub czymkolwiek innym) a potem wyglądaj jakby ktoś na tobie gasili papierosy... temu panu wystarczy jedynie współczuć osiągnięcia szczytu debilizmu.
andro (32) a nie bo wieś 17.01.2016 21:31
Azalia.:
andro:
zgadzam się z redakcją, nie był bym w stanie skupić sie na jedzeniu :D No i pan zupełnie nie w moim typie ale pomijając to; nawet gdyby był to w takim stroju... przestał by być :D

Czyli nie jest w twoim typie, ale byś się na niego rzucił...

yyy... nie.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Jedzenie może być zdrowe, jedzenie może być sexy Fot. za: adrian-deberardinis-maww.squarespace.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku