logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...

Ogłoszenia


Nr ogłoszenia: 104031
< powrót

Biologia i chemia - korepetycje ONLINE.

Sobota, 21.02.641170 - Poniedziałek, 05.07.641458   KorepetycjeBiologiczne   Mazowieckie
wiek / wzrost / waga:   - / - / -
Skype: atininet   GG:  
Witam! Jestem pasjonatem nauk przyrodniczych i od roku 2015 autorem kanału YouTube "Biologia - nauka o życiu", gdzie publikuję materiały związane z biologią oraz chemią. Udzielam korepetycji uczniom szkół średnich, gimnazjów oraz szkół podstawowych z rozszerzeniem treści w celu omówienia interesujących ich zagadnień wykraczających poza program nauki szkolnej oraz przytoczenia licznych przyrodniczych ciekawostek. W nauczaniu stosuję liczne schematy, filmy, współpracuję z uczniami ONLINE, przygotowuję testy sprawdzające wiedzę, które im udostępniam. Chcę przede wszystkim kogoś zainteresować i mieć okazję do opowiadania o tym, co mnie fascynuje, więc cena lekcji jest ustalana przez Ciebie i mieści się w zakresie od 15 do 25 złotych.

Możesz rozmawiać ze mną przez skype, pisać na gg, pytać o wyjaśnienie interesujących Cię zagadnień, a nawet po prostu przeprowadzić mniej oficjalną rozmowę na fascynujące tematy przyrodnicze (zdarza mi się kogoś zagadać i rzecz jasna nie oczekuję za to pieniędzy, a jedynie cierpliwości :) ), możesz pooglądać ze mną dokumenty, poprosić o ciekawe linki do prac naukowych, opracowań, albumów histologicznych, filmików, itd., jeżeli się rozkręcę, a ktoś się zafascynuje, to zaczynam go nakłaniać do tego, żeby zarywał ze mną noce, także uważaj - pod tym względem jestem szkodliwy, ale przynajmniej jest ciekawie. W luźnych rozmowach o przyrodzie jestem znacznie mniej poważny niż na filmach, ale jak widzisz mam różne oblicza.

KONTAKT:
1) Mail: korepetycjeprzyrodnicze@gmail.com
2) Skype: atininet
3) Telefon: [ numer ukryty ? ] (jeżeli zdarzy się sytuacja, że nie będę mógł odebrać telefonu, wyślij SMS'a - może być np. o treści "korepetycje", a ja oddzwonię).
4) Wiadomość na tym portalu.
KONTAKT: korepetycjeprzyrodnicze@gmail.com
Skype: atininet
Odpowiedz


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku