logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...

Ogłoszenia


Regulamin ogłoszeń

Zapoznaj się dokładnie z warunkami publikacji ogłoszeń! Tylko się nie przestrasz - na szczęście ustalone przez nas zasady są dla więszości z Was oczywiste, ale by zaoszczędzić i nam i Wam przykrości, prosimy o zapoznanie się z poniższym tekstem.

1. Za treść ogłoszenia odpowiedzialny jest jego nadawca

2. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia jeżeli zawiera ono treści niezgodne z naszym regulaminem. Nie będziemy publikować następujących ogłoszeń:

Ogłoszenia mające na celu nawiązanie kontaktu seksualnego z nieletnimi. W ekstremalnych przypadkach (gdy autor ogłoszenia działa wbrew obowiązującemu w Polsce prawu karnemu) zabezpieczymy wszystkie dane przesłanego ogłoszenia (także kopię naszych logów), by udostępnić je w razie potrzeby policji. Prosimy więc o jasne formułowanie ogłoszeń, by nie doszło do nieprzyjemnych nieporozumień. W przypadku podejrzeń skontaktujemy się oczywiście najpierw z Tobą, by wykluczyć nieprzyjemne dla obu stron pomyłki.

Ogłoszenia, których treść koliduje z obowiązującym w Polsce prawem, będą natychmiast usuwane. W wypadku poważnych wykroczeń jesteśmy zobowiązani do kooperacji z organami ścigania.
Ogłoszenia osób nieletnich: ogłoszenia mające na celu nawiązanie kontaktów seksualnych przyjmowane są wyłącznie od osób pełnoletnich (18 lat). W wypadku wszystkich innych ogłoszeń obowiązuje granica 15 lat!

Ogłoszenia zawierające dane osobiste, na które nie przewidziano miejsca w formularzu. Są to: adresy domowe oraz numery telefonów stacjonarnych. Ogłoszenia zawierające te dane będą natychmiast usuwane. Podanie adresu skrzynki pocztowej (tzw. box) jest dozwolone.

Ogłoszenia umieszczone w nieprawidłowej rubryce: prosimy o wybranie odpowiedniej rubryki, w której ma się ukazać ogłoszenie.

Wulgarne anonse: prosimy używać cenzuralnego języka. Nie mieszamy się do treści ogłoszeń (jeżeli są legalne), lecz prosimy o unikanie ostrych słów. Ogłoszenia, które uważamy za niecenzuralne zostaną natychmiast usunięte.

Zastrzegamy sobie także prawo usuwania ogłoszeń bez podania powodów.

3. Podszywanie się w ogłoszeniu pod inne, żyjące osoby będzie w miarę możliwości technicznych wykluczone (przez wysłanie potwierdzenia przyjęcia ogłoszenia). Wszelkie próby wysyłania ogłoszeń z danymi nie należącymi do nadawcy (w szczególności adres konta e-mail oraz zdjęcie) są wg. kodeksu karnego nielegalne i mogą za sobą pociągnąć konsekwencje prawne.

4. Dane osobiste.
Zapewniamy absolutną dyskrecję. Dane, które zostaną przesłane w celu publikacji ogłoszenia (lub uruchomienia agenta) zapisywane są w naszej bazie danych tylko na czas publikacji anonsu (działania agenta). Po jego usunięciu wszystkie Twoje dane zostaną automatycznie skasowane. Dane służą wyłącznie do publikacji ogłoszenia oraz/lub uruchomienia agenta i nie będą przez nas w żaden inny sposób wykorzystywane ani przekazywane osobom trzecim.

5. Zdjęcia
Ogłoszenia zawierające zdjęcia pornograficzne będą natychmiast usuwane.

6. Publikacja ogłoszenia jest darmową usługą, z której nie wynikają dla nas żadne zobowiązania wobec nadawcy anonsu.© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku