logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
28
3
7

Dziś Dzień Wegetarian

Pokażcie się!

Dodano: 11.01.2018, Aktualizacja: 11.01.2018

Na Dzień Wegetarian byli już znani wegetarianie, czas na... Was! I Waszą kuchnię oczywiście. Wszystkim wegetarianom i wegetariankom wśród naszych czytelników życzymy z okazji ich święta wszystkiego najlepszego!

Dziś, 11 stycznia, obchodzimy Dzień Wegetarian. Jeżeli nie jecie mięsa to jesteście w klubie z m.in. Ellen Page i Ellen DeGeneres, Rickym Martinem, czy Martiną Navratilovą.
ZOBACZ TEŻ Dzisiaj wege, jutro homo! Znani wegetarianie na Dzień Wegetarian

Nie od dziś wiadomo, że "dzisiaj wege, jutro homo". Dlaczego przestaliście i przestałyście jeść mięso? Ile to już trwa? Jak się czujecie? I przede wszystkim - jaka jest Wasza ulubiona potrawa, którą kradniecie serca nawet mięsożercom? Przepisy, także te wege, miały się u nas całkiem dobrze. Może czas na queerową księgę Waszych?
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (7)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Mels (22) Poznań 12.01.2018 0:27
We wrześniu minęło 7 lat odkąd nie jem mięsa! Żałuję że tak późno przeszłam na wegetarianizm. Teraz stopniowo przechodzę na weganizm .
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
sadcthulhu (23) Koszalin | Gdańsk 11.01.2018 23:00
Nie pamiętam od kiedy byłam wegetarianką ale od ponad 3 lat jestem weganką. Dlaczego? Bo zależy mi na tym by inni ludzie i inne istoty miały dobre życie, pozbawione cierpienia, spokojne i zgodne z naturą.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 1
Linbix (21) Poznań 11.01.2018 21:16
Narazie ryby pozostawione ( pesco-wegetarianizm ),acz skłaniam się by i to wyeliminować.
Przed przejściem na odmianę pesco,usłyszałem od taty,że on nie potrafi nic takiego przygotować na obiad,co by pasowało do mojej diety. Jednak potrafi :D
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 0
merka0 (18) Belfast/Łódź 11.01.2018 14:00
Nie jem mięsa już od prawie 3 lat. A dlaczego? Nigdy nie przepadałam za jego smakiem, ale rodzice byli przeciwni abym zostala wegetarianką, z obawy ze nie dostarczałabym wszystkich mikroskładników co oczywiście jest bzdurą i zwykłym brakiem wiedzy na ten temat. W wieku 16 lat zdecydowalam mimo wszystko postawic na swoim jako iż uznałam że w tym wieku powinnam móc sama decydować o tym co jem. Moje powody to przedewszystkim sposób traktowania zwierząt, zdrowie i chęć dbania o środowisko. Specjalizuje się głównie w słodkich wypiekach, a tu trudno wybrać jeden.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 1
Mels (22) Poznań 13.01.2018 18:31
Pelargonia:
Przez 4 lata byłam wegetarianką byłam wtedy chuda jak szkapa i słaba. Odżyłam gdy znowu zaczęłam jeść mięso...
Osoby z grupą krwi 0 ( jak ja) powinni podobno jeść mięso... To najstarsza grupa krwi - myśliwych,
organizm jest przystosowany do trawienia mięsa.


Też mam grupę krwi 0 od ponad 7 lat jestem wegetarianką ostatnio ograniczam też nabiał i mam dużo lepsze wyniki niz jak jadłam mięso. Do lekarza chodzę tylko na badania kontrolne.
Jeśli ktoś po przejściu na wegetarianizm ma większe problemy ze zdrowiem to znaczy że źle się odżywia.
Pelargonia (?) 13.01.2018 8:47
Do trolii pilnujących poprawnej pisowni na Queer...
Wiem, powinna pisać weganizm, a nie veganizm.
sadcthulhu (23) Koszalin | Gdańsk 12.01.2018 23:22
Pelargonia:
Przez 4 lata byłam wegetarianką byłam wtedy chuda jak szkapa i słaba. Odżyłam gdy znowu zaczęłam jeść mięso...
Osoby z grupą krwi 0 ( jak ja) powinni podobno jeść mięso... To najstarsza grupa krwi - myśliwych,
organizm jest przystosowany do trawienia mięsa.


Jeden wielki i stary jak świat mit. Mam grupę krwi 0 i zdrowa dieta wegańska pozwoliła mi odżyć. Zanim ktokolwiek zasugeruje się tym komentarzem polecam zrobić samodzielnie małe poszukiwanie informacji. Jest wiele osób w Internecie, które roznoszą taki światopogląd albo dlatego, że chcą przekłamywać rzeczywistość albo dlatego, że nie potrafią się zdrowo odżywiać.
szatynka1 (22) Toruń 12.01.2018 15:50
ja 3 rok
Pelargonia (?) 12.01.2018 10:10
Przez 4 lata byłam wegetarianką byłam wtedy chuda jak szkapa i słaba. Odżyłam gdy znowu zaczęłam jeść mięso...
Osoby z grupą krwi 0 ( jak ja) powinni podobno jeść mięso... To najstarsza grupa krwi - myśliwych,
organizm jest przystosowany do trawienia mięsa.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dziś Dzień Wegetarian   credits CC BY 2.0 Fot. thebittenword.com, za: flickr.com