logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
19
0
2

Ricky i Jwan oprowadzają po swoim domu

Jak mieszkają gwiazdy?

Dodano: 10.01.2018, Aktualizacja: 10.01.2018

Wielka sztuka? Wypasione łóżko? Jacuzzi i pokój do jogi? Nic z tych rzeczy. Ricky i Jwan wszystko mają piękny dom w Los Angeles, urządzony z klasą, ale przede wszystkim funkcjonalnie. Zresztą, sami popatrzcie, sami oprowadzą Was po swoim domu.

Ricky Martin i Jwan Yosef wspólnie kupili dom w Los Angeles. Dom, w którym jest wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny, w końcu Ricky ma dwójkę dzieci. I z tego, co mówi - zamierza mieć dużo więcej dzieci. W ciągu trzech dni zobaczyli 26 domów, ale w tym - zakochali się od pierwszego spojrzenia. 

Panowie długo nie mogli się zdecydować, gdzie zamieszkają - czy będzie to Nowy Jork czy Londyn. Tak się złożyło, że przebywali w Los Angeles przez miesiąc. Pojawiła się chemia i zaryzykowali. Za wygląd mieszkania odpowiada głównie Yosef, dla którego wszystko musi być praktyczne i funkcjonalne. 

Jest to dom pełen sztuki - przede wszystkim samego Jwana, ale również innych: Jacka Westa, Osiana Ikermana czy Karis Carbach. Jest miejsce dla dzieci - mają swoje pokoje i miejsce do zabaw. Przede wszystkim jest blisko do basenu! Z salonu mogą wybiegać i wskakiwać wprost do basenu. 

Okazuje się też, że Ricky jest dość sentymentalny - kiedy 25 lat temu kupił pierwsze mieszkanie, kupił również stół, który towarzyszy mu przez ten cały czas. Znalazło się miejsce dla niego w nowym domu. Co jest dla nich najważniejsze w domu? Kuchnia, wygodna kanapa i miejsce dla nagród Ricky'ego. Nie należy zapominać o sypialni, gdzie "dzieje się magia". 

Jednak, jak na gwiazdę przystało, musi być choć trochę ekstrawagancko: minikino w domu, ogromna garderoba, duża łazienka i artystyczne studio. Póki co tylko Jwana. Studio Ricky'ego powstanie niedługo. 

Zdjęcia z sesji zostaną opublikowane w lutowym wydaniu "Architectural Digest". Trzy lata temu po swoim domu w nowojorskim Harlemie oprowadzili nas Neil Patrick Harris i David Burtka. Cóż, nam maluczkim pozostaje zazdrościć. 

(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Godzio (30) Taunton UK Anglia 11.01.2018 5:21
Dom Rickiego bardziej mi się podoba niż Neila
commi (44) Warszawa 10.01.2018 21:48
Chciałbym mieć partnera i własny dom, ale nie jestem ani wyjątkowo piękny ani wystarczająco forsiasty :-D Pozostaje tylko pomarzyć. :-)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ricky i Jwan oprowadzają po swoim domu Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku