logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
20
0
0

Czasem krótko nie znaczy źle - część V

Porcja krótkich filmów LGBT na przerwę świąteczną

Dodano: 22.12.2017, Aktualizacja: 22.12.2017

Część pierwsza w maju, potem pomysły na kolejny długi weekend, teraz kolejne kilka gejowskich krótkich metraży dostępnych w Internecie. Jest to 16 tytułów, w których poruszane są wątki przemocy i homofobii. Będzie o klinikach leczenia homoseksualizmu w Ekwadorze, o potrzebie zmiany życia i poszukiwaniach miłości.

Święta, święta - parę dni ekstra dla siebie i na nic nierobienie. Mamy pomysł - nadrobienie paru zaległości w temacie krótkich metraży. Zaczynamy.

Garbage. Jean i Jacob nie pamiętają, co wydarzyło się wieczór wcześniej. Postanawiają, że zmienią swoje życie, ale jeszcze ten jeden raz muszą się zapomnieć. Ribbons. Tribute dla tych, którzy zmarli na AIDS.Authentic. Powtórka - warto zobaczyć, bo czasem człowiek może zapomnieć się wśród ciągłych pokus i pragnienia orgazmu. Homophobia. Młody Austriak zakochuje się w druhu z jednostki wojskowej, co z tego wyjdzie?Tonight it's me. Kiedy eskort spotyka kogoś absolutnie innego niż zwykle. Czy to nie skończy się problemem?I kolejny krótki metraż z tej samej wytwórni - Tonight it's youTrochę historii, i o tym, jak wygląda naprawdę ruch LGBT - Silver Lake Out LoudHole. Bo są wśród nas osoby niepełnosprawne. November 9. Wygrana Trumpa z perspektywy różnych kobiet. Falling for Angels: Leimert Park. Bycie w szafie to istny horror. Backstory. Niekoniecznie jest to film LGBT, ale pokazujący nasz świat, nasze życie. Z pewnej perspektywie. The Other Side. W Berlinie po raz pierwszy, i co się może stać. The Mess He Made. Kiedy jedna noc zmienia cała twoje życie. A na sam koniec - świątecznie: He Man & She Ra!

A na następnej stronie - trzy dokumenty: o klinikach leczenia homoseksualizmu w Ekwadorze, o lesbijskim związku z Chin i interseksualizmie. 

następna

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czasem krótko nie znaczy źle - część V Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku