logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
12
0
0

Będzie nowy serial o biseksualnych mężczyznach

A zajmie się nim sama Issa Rae

Dodano: 21.12.2017, Aktualizacja: 21.12.2017

Tak, to pewne, powstanie nowy serial komediowy o biseksualnych i czarnoskórych mężczyznach w Ameryce. Nad "Him or Her" będą pracować Issa Rae i Travon Free. To fantastyczna wiadomość - wreszcie serial o biseksualnych facetach, na to właśnie czekaliśmy!

HBO ogłosiło, że trwają prace nad nowym serialem komediowym - "Him or Her". Każdy półgodzinny odcinek będzie opowiadał o życiu i trudnych wyborach głównego bohatera - biseksualnego, czarnoskórego mężczyzny. Poznamy jego dylematy, problemy, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć oraz kwestią społecznej akceptacji biseksualizmu. Wszystko oczywiście w opakowaniu pełnym gagów i żartów. 

Jak dowiadujemy się z magazynu "Deadline" nad "Him or Her" będzie pracować scenarzysta Trevon Free, zdobywca Emmy za program satyryczny "The Daily Show". Producentkami będą Issa Rae i Deniese Davis. 


To nie pierwszy raz, kiedy Rae zabiera się za tematy queerowe. Brooke Marine z magazynu "W Magazine" przypomina, że w serialu "Niepewne" jest wątek biseksualny. Serial opowiada o życiu i pracy Issy Dee, młodej Afroamerykanki mieszkającej w Los Angeles (w tej roli Rae, za którą zdobyła nominację do Emmy). Wśród bohaterów jest para Molly i Jared, którzy borykają się z brakiem społecznej akceptacji biseksualności oraz podwójnymi standardami w kontekście płci i seksualności. 

Marine podkreśla, że "Him or Her" to ważna produkcja. Przede wszystkim dlatego że poruszy temat czarnoskórych mężczyzn, których reprezentacja w mediach pozostawia wiele do życzenia. Podobnie jest z osobami biseksualnymi. Wg raportu GLAAD w produkcjach serialowych i filmowych w 2017 wśród postaci LGBT zaledwie 28% były biseksualne - 75 kobiet i 18 mężczyzn. 

Issa Rae współpracuje z HBO również nad innym serialem - "Sweet Life" o dojrzewających nastolatkach z jednej z dzielnic Los Angeles, Windsor Hills. P
óki co nie jest znana data premiery obu seriali. Będziemy Was informować na bieżąco. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Będzie nowy serial o biseksualnych mężczyznach Fot. za: Facebook
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku