logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
36
1
43

Czy gej może nie lubić seksu analnego?

Może. I może o tym mówić!

Dodano: 19.12.2017, Aktualizacja: 19.12.2017

Bradley Birkholz jest gejem i nie lubi seksu analnego. W sieci zawrzało - jak to? Tak można? W ten sposób z geja stał się homofobem, 10-letnim amatorem i heteroseksistą. Co Wy na to?

Bradley Birkholz jest osobowością internetową, ujawnionym gejem, który na swoim kanale na Youtube najczęściej opowiada o seksie. We wrześnie ruszył z cyklem o edukacji seksualnej. Wszystko szło dobrze, aż do zeszłego miesiąca, kiedy na jednym z zagranicznych portali napisał tekst pt. "Przestańcie mnie pytać, czy jestem aktywny czy pasywny - nie każdy gej lubi seks analny". 

W internecie zawrzało i doszło do branżowego skandalu. Bradley stał się heteroseksistą, jako autor został wyzwany... od 10-latków (co - jak rozumiemy - odnosi się do braku doświadczenia, które z kolei doprowadziło do tego, że Bradley ma takie, a nie inne zdanie na temat seksu analnego) oraz homofobem!Niby nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale z drugiej strony wchodzimy na nowy poziom dyskusji o kulturze gejowskiej, która, jak się okazuje, kręci się wokół... pupy. Bradley słusznie zauważa, że seks analny nie jest przypisany tylko i wyłącznie parom homoseksualnym, bo - co dla wielu wciąż jest niespodzianką - również pary heteroseksualne go uprawiają. 

Bradley prowadzi wideobloga, na którym chce przekazywać informacje na temat życia seksualnego, edukować i pokazywać, że "są inne drogi osiągnięcia satysfakcji seksualnej". W swoim tekście pisze o tym, że gdy zdał sobie sprawę, że jest gejem, wiedział, że musi również zadeklarować się, czy jest aktywny czy pasywny. Przez filmy porno seks analny zdaje się być magicznym i katartycznym aktem, który gwarantuje niesamowity orgazm. I konstytuuje geja. 

Bradley zauważa, że bardzo często wszystkie akty seksualne poza seksem analnym nie są... seksem. Podobnie jak to, że opcja uniwersalny nie wchodzi w grę. Geje nie uprawiający seksu analnego nazywani się "sides" - nie biorą udziału w akcie seksu analnego, mało tego - nie są nim zainteresowani. 

Przesłanie Bradleya jest proste: nie musisz zmuszać się do seksu analnego, jeżeli nie sprawia ci przyjemności, bo są inne sposoby osiągnięcia orgazmu, a seks analny nie jest jedyną aktywnością seksualną, która jest seksem. 

No więc dlaczego Bradley nie lubi seksu analnego?

1. Bo są inne, bardziej przyjemne, sposoby osiągnięcia orgazmu. 
2. Seks analny wiąże się z "wysiłkiem": obie strony muszą się przygotować i odpowiednio zadbać o komfort (swój i partnera). A to pozbawia stosunek seksualny spontaniczności. 
3. Podobnie jak Birkholz nie będziemy zagłębiać się w ten temat - kwestia "nieporządku" i brudu.
4. Seks analny pociąga za sobą wybór odpowiedniego partnera seksualnego. 
5. Bradleya drażni cała kultura gejowska, która stworzyła się wokół seksu analnego - aktywny mężczyzna powinien być dobrze zbudowany, większy, dominujący, pasywny natomiast - chudszy, przegięty, niemęski itp. 

Taki ambaras, a zaczęło się od tego...Internauci znienawidzili nowy koncept i zasugerowali Bradleyowi, żeby został "zawodowym topem", bo "takich to ze świecą szukać". Inny użytkownik zasugerował śmiałą tezę, że to czy lubisz czy nie seks analny, wcale nie przeszkadza w jego uprawianiu. 

A jakie jest Wasze zdanie? Czy seks analny jest nieodłącznym elementem bycia gejem? 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (43)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Marina vel TUFFASS (?) 27.12.2017 8:41
No WRESZCIE! Czekałam aż jakiś gej to powie i zrewolucjonizuje myślenie o gejowskim sexie. Od lat rozmawiałam z kolegami gejami i właśnie wielu z nich przyznawało się że stereotypowe myślenie o sexie jest nie dla nich I ŻE NAWET NIE LUBIĄ ANALA... a mieli dużo doskonałych partnerów sexualnych (mimo to woleli robić kompletnie co innego w łóżku- i nie mówie tu o jedzeniu pizzy podczas oglądania Netflixa :D)
Ten podział na tych na górze i na dole jest totalnie ujmujący ... sex to przede wszystkim wzajemność, odkrywanie siebie i partnera. Po co się zamykać w ramach?
Ryszard   dodane przez Facebooka 21.12.2017 2:28
Może każdy lubi to co lubi i nikt mu nie może nakazać czegoś lubić w brew jego woli jak nie lubi analu to pewnie świetnie się całuje, na samym analu świat się nie kończy liczy się ciepło drugiej osoby
Matthew   dodane przez Facebooka 20.12.2017 23:42
Litość.
Co będzie kolejne? -_-
Alek   dodane przez Facebooka 20.12.2017 21:02
Julia Munik 3 razy xD
Jacek   dodane przez Facebooka 20.12.2017 19:17
dopadły go widać "wojujące ciotki poprawności ustrojowej" - co lubi to jego sprawa :)
Roma   dodane przez Facebooka 20.12.2017 16:45
To jego i ewentualnego partnera problem ☺☺powodzenia
Daniel   dodane przez Facebooka 20.12.2017 14:23
każdy robi co chce i jak chce, co mnie to
Kasia   dodane przez Facebooka 20.12.2017 11:53
A jeśli heretyczna kobieta lubi seks analny,to jest gejem,gejką,czy lesbijką,bo już nie ogarniam...
Sławek   dodane przez Facebooka 20.12.2017 10:31
Oczywiście , że tak
Borys   dodane przez Facebooka 20.12.2017 9:56
Jak się nie lubi warzyw, to jednocześnie jest się wegefobem ?. Ale się narobiło. Mieszkańcy wielkiej płyty są domofobami lub kamienicofobami ?. A maturzyści zawodówkofobami ?. Jak trzeba być skretyniałym by tak jednoznacznie szufladkować, a przecież sami nie lubimy być szufladkowani...

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czy gej może nie lubić seksu analnego? Fot. Facebook za: https://www.facebook.com/bradleybirkholz/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku