logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
4
6

Nie lubię mężczyzn w sposób, w jaki Pan być może lubi...

Konfrontacja w Pensylwanii

Dodano: 07.12.2017, Aktualizacja: 07.12.2017

Republikaninowi Darylowi Metcalfe'owi nie spodobało się, że siedzący obok niego demokrata, Matt Bradford, podczas swojej przemowy dotknął go w... rękę. Oburzony polityk wytoczył ostrą batalię przeciwko oponentowi. Na sali zapanowała konsternacja i niedowierzanie.

Podczas posiedzeń jednej z sejmowych komisji w Pensylwanii polityk partii demokratycznej, Matt Bradford, dotknął swojego politycznego oponenta, republikanina Daryla Metcalfe'a, w rękę. 

Ten akt tak rozjuszył konserwatystę, że ten powiedział: "Panie Bradford, jestem heteroseksualny, mam żonę, którą kocham. Nie lubię mężczyzn w sposób, w jaki pan być może lubi, więc proszę przestać mnie dotykać". 

Cała sytuacja była o tyle kuriozalna, że Bradford wyrażał swoje zrozumienie dla poglądów Metcalfe'a. Poprzez owo dotknięcie chciał to wyrazić. Nie spodziewał się jednak tak ostrej reakcji. Chciał również wybłagać 30 sekund na dokończenie zdania. 

Metcalfe w wywiadzie dla "Pittsburgh Gazette" powiedział, że Bradford dotyka go od miesięcy. Ten odpowiada, że dotknął republikanina, bo chciał dokończyć myśl, co chciał zaakcentować przez ów "kontrowersyjny" dotyk. 

Bradford jest żonaty i ma czwórkę dzieci. W mailu przesłanym do NBC10 napisał, że Metcalfe znany jest ze swojej mocno homofobicznej retoryki. Demokraci zaapelowali do niego o podanie się do dymisji. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (6)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (31) Radom 07.12.2017 23:14
vraios:
w sumie ciężko mi to ocenić. nie wydaje mi się żeby było to homofobiczne. Po prostu nie każdy lubi być obmacywany, niezależnie od płci i orientacji
Serio, w którym miejscu to jest obmacywanie? Ludzie się dotykają, podają sobie ręce, klepią po ramieniu itp. No zły dotyk to to nie był przecież XD. Grubo przesadził i zrobił scenę. Oto to taki skory do publicznej dramy, żeby tylko pokazać swoją homofobię. Wpadł normalnie w taką histerię jakby go tam chciał zgwałcić chyba lol. Tak czy inaczej chyba udzielił tego głosu, więc może lubi być dotykany, tylko bał się, że będzie to widać, więc musiał jakoś odwrócić od tego uwagę XD.
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 07.12.2017 21:57
psom na pożarcie:
A pasażerowie wstali i zaczęli klaskać?

Nie. Budzik zadzwonił....
psom na pożarcie (?) 07.12.2017 20:36
A pasażerowie wstali i zaczęli klaskać?
shingao (31) Szczecin 07.12.2017 15:40
Ludzie pewni swojej seksualności tak histerycznie nie reagują. Czyżby kolejny kryptogej chowa się za homofobią?
psom na pożarcie (?) 07.12.2017 15:37
vraios:
w sumie ciężko mi to ocenić. nie wydaje mi się żeby było to homofobiczne. Po prostu nie każdy lubi być obmacywany, niezależnie od płci i orientacji


"Stop touching me" wystarczyłoby, serio.
vraios (25) Rzeszów 07.12.2017 15:31
w sumie ciężko mi to ocenić. nie wydaje mi się żeby było to homofobiczne. Po prostu nie każdy lubi być obmacywany, niezależnie od płci i orientacji

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Nie lubię mężczyzn w sposób, w jaki Pan być może lubi... Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku