logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
148
2
1

Już wiemy kto zajmie się nową odsłoną "Słowa na L"!

Macie swoje typy?

Dodano: 24.11.2017, Aktualizacja: 24.11.2017

W lipcu donosiliśmy, że kultowy serial o i dla kobiet kochających kobiety, "Słowo na L", wraca. Już wiadomo, kto zostanie showrunnerem sequela. A raczej showrunnerką...

Tak, to wszystko prawda: "Słowo na L" wraca dzięki stacji Showtime! Z Ilene Chaiken, Jennifer Beals, Kate Moennig i Leishą Hailey jako producentkami. Znane nam aktorki mają też pojawić się w serialu jako "łącznik" między tym, co wielbicielki "Słowa na L" znają, a nowymi bohaterkami, które mają prezentować problemy i życie nowego pokolenia. Bo sequel ma dziać się osiem lat po oryginalnej produkcji.

"The Hollywood Reporter" doniósł, że Showtime znalazł showrunnerkę produkcji - czyli najważniejszą osobę na serialowym planie. Coś w stylu producentki, ale mającej też artystyczną pieczę nad wszystkim. Zostanie nią scenarzystka i dramatopisarka, Marja-Lewis Ryan.
ZOBACZ TEŻ "Słowo na L" wraca - to już oficjalne! Kogo ponownie zobaczymy na małym ekranie?

Ujawniona Ryan, która ma na koncie m.in. nagrodę L.A. Drama Critics Circle za film "The Four-Faced Liar", napisała też scenariusz do nowej odsłony "Splash". "Ilene i oryginalny skład "Słowa na L" pozwalają mi wierzyć, że mój głos będzie miał znaczenie. Jestem bardzo podekscytowana możliwością wprowadzenia w kolejne pokolenie różnorodnych queerowych ludzi. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego czasu na ten serial" - powiedziała Ryan.

Wciąż trwają poszukiwania scenarzystki - chociaż mnóstwo mniej lub bardziej znanych nawet za darmo zaoferowało Showtime współpracę.

Przypomnijmy, że "The L Word" był emitowany miedzy 2004 rokiem a 2009. Twórczynią była właśnie Ilene Chaiken, która teraz jest producentką serialu „Imperium”.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Pokaż Cycki (21) Nowa Sól/Zielona Góra 25.11.2017 10:09
No czekam, czekam i nie mogę się doczekać! :D

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku