logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
15
0
3

W tym tygodniu: co nas ominęło?

Informacje z queerowego świata

Dodano: 03.11.2017, Aktualizacja: 10.11.2017

Publikujemy spis newsów, które albo nam umknęły, albo na które po prostu nie mieliśmy czasu. Macie jakiś temat, który nam chcecie podrzucić? Przeczytaliście coś, co chcielibyście, żeby się znalazło u nas na stronie? Piszcie śmiało. Zaczynamy wydanie nr 37.

Teraz czas na to, co się nam nie zmieściło w innych kategoriach, a jest warte wspomnienia. 

AKTYWIŚCI, OSOBY LGBT i CELEBRYCI, czasem trochę HISTORII

Kevin Sorbo, znany z roli Herkulesa w serialu, prócz tego, że jest prawicowym działaczem, jakiś czas temu napisał, że jest ofiarą Gianniego Versacego. "W życiu musisz p******* wszystko. Psa i kota, chłopca i dziewczynę" - miał usłyszeć po tym, jak ręka projektanta wylądowała na jego nodze. 

Mandy Moor opowiedziała magazynowi "People" o swojej nieheteronormatywnej rodzinie: mamie lesbijce i dwóch przyrodnich braciach gejach. 

Trzydziestka Franka Oceana!

COMING OUT

Z szafy wyszedł Al Reynolds. Ujawnił się jako osoba biseksualna. 

Z szafy wyszła również raperka z Ugandy, Keko. 

Również Haley Dunphy z "Modern Family" ujawniła się jako biseksualistka. Właściwie ujawniła ją aktorka Sarah Hyland, która wciela się w postać Haley. 

I wreszcie - Jonathan Bennett z "Wrednych dziewczyn" ujawnił się wraz ze swoim chłopakiem. Chociaż wciąż nie padło: "jestem gejem"!

MODA

Trochę wakacyjnie - który kraj wybieracie?

BADANIA

"Ładni i seksowni" ludzie mają w życiu trudniej. Amerykańscy naukowcy dowiedli... Jeżeli chodzi o mniej atrakcyjne oferty pracy, wspomniani wcześniej przystojni i piękni mają dużo trudniej, bo potencjalni pracodawcy wybiorą ludzi "brzydszych", cokolwiek to znaczy....

Czego geje szukają w facetach? Spojrzenia ich ojca. Tak! Prawdopodobieństwo, że homoseksualny mężczyzna znajdzie partnera, który będzie miał taki sam kolor oczu jak jego ojciec jest dwa razy wyższe u heteroseksualnych kobiet! Ciekawe te badania...

Nauka wzięła się za przewidzenie wyników referendum w Australii. "Academics David Tuffley and Bela Stantic" przeskanowali blisko pół miliona tweetów i wyszło, że zwolennicy równości małżeńskiej mogą wygrać, ale nieznaczną liczbą głosów - prawdopodobnie 55% do 45%. 

poprzednia
następna

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ocrats (28) Stargard / Szczecin 05.11.2017 10:18
Możecie coś więcej napisać o wyroku SN w Panamie oraz ewentualnej dekryminalizacji homoseksualizmu w Egipcie.
Dzięki
VeganBLN (?) 04.11.2017 23:30
homoseksualizm w libanie jest leganly.
Izrail (25) Łódź 04.11.2017 20:22
A nikt nie zauważył, że męska toaleta jest połączona z toaletą dla niepełnosprawnych ? Czy to nie jest dyskryminacja ? Jak niepełnosprawni poczują się w otoczeniu zdominowanym, przez samców tryskających testosteronem ?
shingao (31) Szczecin 03.11.2017 19:16
Kenia. Serial Disney Channel "Andi Mach" nie będzie transmitowany w telewizji - w celu ochrony dzieci przed nieodpowiednim kontentem.


Nieodpowiednim czym?

Za każdym razem jak pojawi się artykuł z żeńskimi odmianami słów jak ministra, marszałkini czy premiera, to pojawia się chmara samozwańczych obrońców języka polskiego, którzy popiskują, pohukują i wieszają psy na redakcji.
Gdy pojawia się realne zagrożenie dla naszego języka, bo tak traktuję zbędne makaronizmy w stylu "kontent", to Ci obrońcy siedzą cicho. Nowe polskie słowa wzbogacają język (i tak traktuję żeńskie odmiany). Zastępowanie polskich słów, słowami angielskimi zubaża.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
W tym tygodniu: co nas ominęło? Fot. Instagram, za: https://www.instagram.com/diogenesstilettos/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku