logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
49
2
0

Niebinarne Halloween?

Wonder Woman i Batman inaczej

Dodano: 31.10.2017, Aktualizacja: 31.10.2017

Halloween jest nam stosunkowo obce, ale dzięki filmom i serialom nie jest nam nieznane. Wiemy, że dzieciaki się przebierają - to bardzo ważny element tego święta, chodzą od domu do domu i proszą o cukierki, inaczej będzie psikus. I oto też chodzi w spocie Landwirth Legacy Productions, w którym Wonder Woman i Batman będą pilnować porządku na swojej ulicy. Według nowych zasad.

Jak wspomnieliśmy, przebranie to najważniejsza część tego święta, dzieciaki mogą tego dnia być tym, kim zechcą. A nie zawsze, jak się za chwilę przekonamy, jest tak samo, że chłopcy przebrani są za superbohaterów, przestępców i policjantów, a dziewczynki - królewny, syrenki i bohaterki programów Disneya. 

"My Hereos" to dwuminutowa opowieść o nieheteronormatywnej rodzinie. Mama i tata z dwójką dzieci, Halloween, wycinanie wzorów w dyni i kostiumy...

Wszystko wydaje się być "w normie", do czasu, kiedy dzieciaki wracają do domu i okazuje się, że było inaczej - to chłopiec był przebrany za Wonder Woman, a dziewczynka - za Batmana. "Moi bohaterowie" - mówi ojciec, gasząc światło w pokoju dzieci. 

Scenariusz napisali Alexander Day i Brian Carufe, reżyserią zajął się Almog Avidan Antonir, a produkcją - Landwirth Legacy Productions. Day i Carufe mają nadzieję, że wideo zainspiruje odbiorców. Dzieci są liderami przyszłości i tak powinniśmy je traktować i wychowywać w duchu, że mogą być kimkolwiek tylko chcą, bez względu na płeć. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Niebinarne Halloween? Fot. za: Youtube
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku