logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
12
0
1

Murphy idzie na rekord?

Transpłciowa obsada w "Pose"

Dodano: 27.10.2017, Aktualizacja: 30.10.2017

Nowe dzieło Ryana Murphy'ego będzie opowiadać o życiu społeczności LGBT w Nowym Jorku w latach 80. Wśród obsady aż 5 aktorek transpłciowych. To sprawa bez precedensu w historii telewizji.

Ryan Murphy, twórca takich seriali jak "American Horror Story", "Glee" czy "Feud", podjął decyzję - aż 5 transpłciowych aktorek weźmie udział w jego najnowszej produkcji. "Pose" będzie serialem, w którym reżyser cofnie się do lat 80. i pokaże jak wyglądało życie osób LGBT w Nowym Jorku. 

Po 6 miesiącach poszukiwań, Murphy zdecydował, że udział w jego nowej produkcji wezmą: MJ Rodriguez (wcieli się w rolę Blanci), Indya Moore (Angel), Hailie Sahar (Lulu), Dominique Jackson (Elektra) i Angelica Ross (Candy).

W serialu wystąpią również: Ryan Jamaal Swain, Billy Porter i Dyllon Burnside. Nad scenariuszem pracują Janet Mock i Our Lady J. 


Przy produkcji będą pracować także Michael Roberson i Twiggy Pucci Garçon, którzy będą konsultować sprawy kultury ball i vogue. Podobnie Hector Xtravaganza, Skylar King i Sol Williams. Koproducentem będzie Silas Howard, transpłciowy aktywista i reżyser. Role będą mieć również: ujawniony aktor James Van Der Beek, znana z "Orphan Black" Tatiana Maslany, Kate Mara i Evan Peters. 

Mara i Peters zagrają parę z New Jersey. Stan i Patty wsiąkają w imprezowy półświatek Nowego Jorku, van der Beek - bogatego biznesmena, a Maslany - instruktorkę tańca współczesnego. 

Murphy zaczyna kręcić już w przyszłym miesiącu. Na razie nie podano daty premiery. 

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
fading_joker (31) Elbląg 31.10.2017 1:55
5 aktorek. Ale w założeniu jest aż 8 aktorów/aktorek (po angielsku). Czy to jakiś błąd tłumaczeń? Może potrzebujecie pomocy w tłumaczeniach?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Murphy idzie na rekord? Fot. Facebook za: https://www.facebook.com/AmericanHorrorStoryBrasil/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku