logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
13
0
2

Gwiazda "Stranger things" zwalnia agenta

Tyler Grasham molestował aktorów

Dodano: 23.10.2017, Aktualizacja: 23.10.2017

Na światło dzienne wychodzą kolejne oskarżenia o molestowanie wobec Harveya Weinsteina i kolejne afery. Tym razem Finn Wolfhard, aktor znany z hitu "Stranger things", zrezygnował ze swojego agenta, Tylera Grashama, po tym jak wypłynęły informacje, że ten molestował aktorów.

Agent gwiazd z firmy APA ("The Agency for the Performing Arts"), Tyler Grasham, został zwolniony po tym, jak parę dni temu aktorzy Jordan Gavaris i Blasie Embry oskarżyli go o molestowanie seksualne. Manfred Westphal, rzecznik prasowy APA, poinformował media: "Współpraca Tylera Grashama z APA wygasła w trybie natychmiastowym". 

W piątek Finn Wolfhard zrezygnował z usług Grashama na wskutek informacji, które zaczęły pojawiać się w sieci. Podobną decyzję podjął Cameron Boyce, 18-letni aktor znany z serialu "Descendants"

Jedną z ofiar Grashama jest Jordan Gavaris ("Orphan Black"). 27-latek na Twitterze opisał jak ten urągał mu z powodu jego orientacji seksualnej (Jordan jest gejem), kiedy ten miał 21 lat. Dodał, że agent groził mu i zaczepiał uszczypliwymi uwagami i niemoralnymi propozycjami. 


Lipman, aka Blaise Embry, dołączył się do oskarżeń. Twierdzi, że był obmacywany przez Tylera Grashama, "prominentnego agenta z APA", kiedy miał 17 lat. Po czym był wielokrotnie "zaczepiany" przez Grashama na Facebooku. 

Nie może uwierzyć w to, że agencja nie miała pojęcia o procederze Grashama. Życzy sobie zmiany, która "nastanie, gdy każdy facet, który molestował kogokolwiek zostanie zwolniony, a na ich miejsce zatrudnione zostaną kobiety"

Jak podaje Lipman, Grasham poił go alkoholem, a potem, obmacując, oferował różnego rodzaju zajęcia natury seksualnej. Z podobną sytuacją przyszło się zmierzyć filmowcowi Lucasowi Ozarowskiemu, który upublicznił wiadomości wysyłane do niego przez Grashama.

Grasham przynosił mu drinki, gdy znaleźli się u niego w domu (by Lucas mógł wziąć swój telefon, który tam zostawił), ten rozpiął mu rozporek i zaczął wkładać ręce w majtki. 

Jak zauważa Embry, afera wokół Weinsteina otworzyła nam oczy. Zasięg jej jest dużo większy, a jej pokłosiem - akcja #MeToo i kolejne ujawniane przypadki molestowania. Dodał, że niepokojące jest jak ta "forma współpracy" ma się dobrze i jest legitymizowana przez kulturę showbiznesu, która - de facto - broni oprawców, a nie ofiary. 

Tyler Grasham jest jednym z najbardziej popularnych i wpływowych agentów w Hollywood. O incydentach molestowania mówiło się już od jakiego czasu, były one tajemnicą poliszynela. Ale nikt nic nie robił. Do tej pory wielu, którzy sprzeciwili mu się wylądowało na hollywoodzkiej "liście aktorów klasy B". 

Wielu komentatorów chwali też Finna za szybką reakcję: 14-latek tym samym pokazał, jak powinno postępować się w podobnych przypadkach.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Margaret   dodane przez Facebooka 24.10.2017 11:22
Pedofilia to w ogóle ogromny problem w Hollywood. Shane Dawson kilka razy o tym mówił na swoim kanale i myślę, że to powinno być jeszcze bardziej nagłaśniane, żeby tych zboczeńców wytargać na światło dzienne i przed wymiar sprawiedliwości
Gabriela   dodane przez Facebooka 23.10.2017 18:18
Chłopak ma więcej odwagi, niż niejeden dorosły aktor

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Gwiazda "Stranger things" zwalnia agenta Finn Wolfhard, fot. Netflix
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku