logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
73
2
3

Jestem otwarta na ludzi. Facet, kobieta? To nie ma znaczenia

Demi Lovato już nie ma sekretów

Dodano: 20.10.2017, Aktualizacja: 20.10.2017

Lata spekulacji, plotek, ale też ważnej sojuszniczej roboty: Demi Lovato przerywa milczenie i zapewnia, że koniec z sekretami. W filmie dokumentalnym o sobie mówi otwarcie o uzależnieniu, walce z bulimią, depresji, ale też o tym, że... jest otwarta na związki zarówno z mężczyznami, jak i kobietami.

Lovato urodziła się w 1992 roku, ma więc dopiero 25 lat. Kariera przyszła szybko - dzięki Disneyowi (zagrała m.in. w serialu "Słoneczna Sonny", czy w "Camp Rock"). Jej pierwszy album pojawił się w 2008 roku - do tej pory wydała ich sześć.

Demi od zawsze była wielką sojuszniczką społeczności LGBT. Z drugiej strony od lat krążą plotki o jej bi- a nawet homoseksualności. Sama puszczała oko do tęczowej społeczności w piosenkach, czy niejednoznacznych wypowiedziach. Zarzucano jej przez to hipokryzję. Ostatnio odrzuciła możliwość odpowiedzenia na pytanie o biseksualność. Ale zapowiedziała, że trzeba poczekać na premierę filmu dokumentalnego o niej samej.
ZOBACZ TEŻ Czy Demi Lovato boi się wyjść z szafy? Kontrowersje wokół seksualności wokalistki

Film już jest - czego się dowiadujemy? Pomimo młodego wieku za Demi trudna walka o siebie: kokainy spróbowała po raz pierwszy, gdy miała 17 lat. Lata walki z uzależnieniem, ale też depresją i bulimią. Sama gwiazda mówi jednak, że dość sekretów.

A co z biseksualnością? W dokumencie jest scena, gdy Demi przegląda aplikację randkową i mówi, że ma zaznaczonych zarówno mężczyzn, jak i kobiety. "Jestem otwarta na ludzie relacje, nie ma znaczenie, czy to jest facet, czy kobieta" - mówi. Preferuje raczej typy sportowe: "Jest coś sexy w tym, gdy ktoś swoją fizyczną siłę przekłada na pożądanie" - dodaje, podkreślając jednak, że wciąż kocha swojego byłego chłopaka, Wilmera Valderramę, z którym rozstała się w 2016 roku.

Okazuje się też, że Demi ma bardzo otwarte podejście do własnej seksualności. "Jest stygmatyzacja kobiet, które mają przygodny seks i dla mnie to jest tak, że to moje ciało, mój wybór. I to jest ekscytujące, to połączenie z kimś. I to jest zabawa" - mówi.

Dokument o Demi obejrzeć można w całości na YouTube (niestety tylko po angielsku):(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Milagros ;-) (30) Farnborogh/Bydgoszcz 24.10.2017 4:26
Cudowna ciepła pelna energii dziewczyna po przejściach młodzieńczych rozterek ktora tak jak my wszyscy szukamy szczęścia w swoim zyciu. Szacunek Demi
Someone_Invisible (?) 23.10.2017 23:36
Misia-:
Wyuzdana kobieta, jeżeli nie widzi niczego nagannego w przygodnym seksie.


A co tym złego? Jak facet to robi to jest macho/playboy(lub nikogo to nie obchodzi), kobieta z kolei to od razu puszczalska/wyuzdana i wielkie halo.
Natalia13 (19) Żagań 22.10.2017 16:24
Obejrzałam całość, szczerze ją podziwiam i szanuję.
Tanete (26) Warszawa 21.10.2017 15:58
Sądzę że tak naprawdę jest... demiseksualna *ba-dum-tss*
Misia- (?) 20.10.2017 19:08
Wyuzdana kobieta, jeżeli nie widzi niczego nagannego w przygodnym seksie.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Jestem otwarta na ludzi. Facet, kobieta? To nie ma znaczenia Fot. za: facebook.com/DemiLovato
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku