logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
9
20
25

Lesbijka na czele Alternatywy dla Niemiec

Podział w AfD

Dodano: 26.09.2017, Aktualizacja: 26.09.2017

Już wiemy, że Alternatywa dla Niemiec zdobyła 12,6 proc. głosów w niedzielnych wyborach w Niemczech i zdobyła ponad 90 miejsc w parlamencie. Dzień po wyborach z partii odeszła jedna z jej liderek, Frauke Petry. Partię w Bundestagu poprowadzą więc Alexander Gauland i Alice Weidel, ujawniona lesbijka.

Alternatywa dla Niemiec to eurosceptyczna i antyimigrancka partia, która w marcu zeszłego roku odniosła duży sukces w lokalnych wyborach w Badenii-Wirtembergii, Nadrenii-Palatynacie i Saksonii-Anhalcie, wchodząc do parlamentów tych landów. Przed wyborami jej poparcie w niemieckim społeczeństwie plasowało się w granicach 8 proc. Już wiemy, że ostatecznie AfD zdobyło 12,6 proc. głosów i tym samym jako trzecia siła, z 94 mandatami - zasiądą w Bundestagu.

Dzień po wyborach z partii odeszła jedna z jej liderek, Frauke Petry, odejście zapowiedział także jej mąż. Petry powiedziała "die Welt", że nie podchodzi optymistycznie do tego, w którą stronę partia się rozwija - zdaniem polityczki jest zbyt radykalna, co zniechęciło bardziej centrowych wyborców.

Przypomnijmy, że w kwietniu, w trakcie konwencji AfD w Kolonii, wybrano dwóch kandydatów, którzy mieli poprowadzić partię do zwycięstwa: konserwatywnego Alexandra Gaulanda i, jak podkreślały media, "bardziej liberalną", Alice Weidel.
ZOBACZ TEŻ Lesbijka na czele niemieckich populistów Alice Weidel przeciwko imigrantom

Ta ostatnia, co dopiero niedawno odkryły polskie media, jest ujawnioną lesbijką. 38-latka jest bankierem i konsultantką, wraz z partnerką wychowuje dwójkę dzieci. Polityczka znana jest z bardzo antyimigranckich wypowiedzi. Gdy zarzuca się jej hipokryzję, wspominając, że jej partia sprzeciwia się równości małżeńskiej i adopcji (a sama wychowuje dzieci), zwraca uwagę, że jest przeciwko poprawności politycznej.

Weidel i Gauland wezwali Petry do dymisji.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (25)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
don_diego44 (52) Tychy 28.09.2017 1:03
@VeganBLN
A czy Ty słyszałeś żeby społeczność muzułmańska w krajach zachodnich organizowała protesty uliczne przeciwko islamskim zamachom?
psom na pożarcie (?) 27.09.2017 23:21
Ej, dobra, ludzie - ja rozumiem, że macie dobre serduszka i chcecie się wykazać przewrotnością, ale post VeganBLN jest taką mieszanką bezczelnych kłamstw, wykręceń kota i porównań z dupy, że powinienem go zgłosić do administracji jako obrażający godność LGBT swoją głupotą. Przestańcie lajkować te pierdoły i sami poszperajcie za czymś rzetelniejszym.
psom na pożarcie (?) 27.09.2017 17:42
VeganBLN:
ale to co negatywne w islamie pochodzi z biblii


Biedny Mahomet, zapatrzył się na Biblię i o kamieniowaniu gejów z wrażenia napisał 4 razy.

kary za homoseksualizm sa z czasow chrzescijanskich kolonizacji.


Nie.

istnieja meczety w ktorych lgbt sa mile widziani i ktore sprzeciwiaja sie homofobii, takich kosciolow katolickich nie widzialem, za to w afryce jest pelno kosciolow chrzescijanskich, ktore lobbuja za jeszcze ostrzejszymi niz to teraz ma miejsce karami za homoseksualizm. w niemczech wiekszosc muzulmanow jest za malzenstwami jednoplciowymi, jak to wyglada wsrod polskich katolikow? sa grupy muzulmanskie, ktore chodza na parady, kosciol katolicki sie pojawia w polsce? po strzelaninie w orlando muzulmanie modlili sie przeciw homofobii. czy kosciol w polsce modlil sie po samobojstwie kacpra? ok starczy mi. wiecej nie bede odpisywal na twoje wypociny. z homofobami i rasistami nie ma sensu dyskutowac


Czy Ty usiłujesz uczynić świat lepszym poprzez popełnianie samemu wszystkich możliwych błędów logicznych, tak żeby nie starczyło ich już nikomu innemu?
psom na pożarcie (?) 27.09.2017 17:29
Życie w rajstopach:
PS. Tak, islam i kara za homoseksualizm:
Koran 11-82-83


Pomijając już dlaczego wybrałeś akurat tę surę (ani nie ostatnia w temacie, ani go nie wyczerpuje): [Kpł 20,13]

Czyli generalnie trafił swój na swego. To nie kwestia księgi, tylko uporu w dosłowności jej odczytywania.

I jeszcze sprawdź sobie czego m.in.
dotyczy fatwa.


Która???
VeganBLN (?) 27.09.2017 17:22
Życie w rajstopach:
PS. Tak, islam i kara za homoseksualizm:

Koran 11-82-83

I jeszcze sprawdź sobie czego m.in.
dotyczy fatwa.


czyz to nie opowiesc o locie? czyz ona sie nie bieze z biblii? wiec to argument, ze islam jest be, ale juz nie, ze chrzescijanstwo jest be? skonczmy ta rozmowe, bo spycharz ja na bardzo niski poziom. chcesz argumentow, ale sam nie tlumaczysz co maja brudne ulice do islamu i uchodzcow. twoje poglady kieronawe sa czystym rasizmem. oceniasz ludzi jako brudasow, poniewaz nie maja takiego koloru skory jak ty, a zadnych arabow nie znasz. i straszysz islamem, a bronisz chrzescijanstwo. ale to co negatywne w islamie pochodzi z biblii, kary za homoseksualizm sa z czasow chrzescijanskich kolonizacji, istnieja meczety w ktorych lgbt sa mile widziani i ktore sprzeciwiaja sie homofobii, takich kosciolow katolickich nie widzialem, za to w afryce jest pelno kosciolow chrzescijanskich, ktore lobbuja za jeszcze ostrzejszymi niz to teraz ma miejsce karami za homoseksualizm. w niemczech wiekszosc muzulmanow jest za malzenstwami jednoplciowymi, jak to wyglada wsrod polskich katolikow? sa grupy muzulmanskie, ktore chodza na parady, kosciol katolicki sie pojawia w polsce? po strzelaninie w orlando muzulmanie modlili sie przeciw homofobii. czy kosciol w polsce modlil sie po samobojstwie kacpra? ok starczy mi. wiecej nie bede odpisywal na twoje wypociny. z homofobami i rasistami nie ma sensu dyskutowac
psom na pożarcie (?) 27.09.2017 17:11
VeganBLN:
skarbenko chyba masz oczko w rajstopie. jesli sie dokladnie doinformujesz to bedziesz wiedziec, ze w wielu krajach arabskich nie ma kary za homoseksualizm, a prawa kobiet byly wczesniej bardziej respektowane niz w europie. ale jak na pozadnego rasiste wypada to dobrze wiesz, ze to zawsze inni sa winni :)


Doceniam dobre chęci, ale risercz masz co najmniej ziemkiewiczowski ;)
Życie w rajstopach (39) Warszawa 27.09.2017 16:26
PS. Tak, islam i kara za homoseksualizm:

Koran 11-82-83

I jeszcze sprawdź sobie czego m.in.
dotyczy fatwa.
Życie w rajstopach (39) Warszawa 27.09.2017 16:21
Do VeganBLN

No i ile lat temu to było? Nie pajacuj dzieciaczku, porównujesz wydarzenia sprzed setek lat w Europie do tego co dzieje się teraz w wielu krajach muzułmańskich. To ma być argument?
Żałosny.
Jesteś jednym z tych co to oprócz braku białka potrzebnego do rozwoju mózgu posiada też mocny kompleks krzyża,.wszędzie go widzi i udowadnia, że w dzisiejszej Europie gorzej żyje się mniejszości pod krzyżem niż pod półksiężycem.

Koniec rozmowy bo widzę, że dieta za bardzo na krzyż ci się rzuciła.
VeganBLN (?) 27.09.2017 15:41
tak na szybkiego zalatac oczko w rajstopce: https://www.youtube.com/watch?v=hI3aUff7wUo
VeganBLN (?) 27.09.2017 15:41
Kiedy chrześcijaństwo paliło na stosach?

o inkwizycji sie nie slyszalo? tak to jest jak sie tylko radia ma ryja slucha

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lesbijka na czele Alternatywy dla Niemiec Fot. za: facebook.com/aliceweidel