logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
12
0
0

Zobacz "Piękny kraj" w Warszawie!

Mamy wejściówki

Dodano: 18.09.2017, Aktualizacja: 18.09.2017

22 września swoją premierę w Polsce będzie miał film, który już okrzyknięto nową "Tajemnicą Brokeback Mountain" - "Piękny kraj", czyli "God’s Own Country". Mamy wejściówki na pokaz filmu w warszawskiej Kinotece!

Johnny zajmuje się rodzinną farmą na prowincji w Północnej Anglii z dala od miasta. Ciężką, fizyczną pracę odreagowuje upijaniem się w lokalnym pubie i przypadkowym seksem. Kiedy na farmę przyjeżdża przystojny imigrant z Rumunii, Johnny odkrywa w sobie uczucia, których wcześniej nie znał. Wspólna praca na pastwiskach zbliża ich do siebie i daje Johnny'emu nadzieję na zmiany. 

"Chciałem pokazać szczerą i silną historię miłosną, uchwycić zarówno uczucie strachu jak i radości, które płyną z nowych perspektyw. Chciałem zobaczyć jak Johnny i Gehorghe zakochują się w sobie, sprawdzając czy poradzą sobie z różnicami, które ich dzielą. Moim celem było eksplorowanie tych momentów, w których dwójka ludzi zaczyna się angażować wskazując też ich własne, indywidualne problemy. Homo czy heteroseksualni – wszyscy wiemy jak to jest się zakochać i jak ciężkie to bywa w trudnych warunkach" - mówił o filmie sam Francis Lee, czyli reżyser i scenarzysta.

W Polsce film zobaczymy już od 22 września, dzięki Tongariro Releasing.Mamy dla Was podwójne wejściówki na pokaz w warszawskiej Kinotece - 25 września! Co trzeba zrobić? Napiszcie do nas maila o tytule "Piękny kraj". Kto pierwszy ten lepszy! Na maile czekamy do 20 września. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku