logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
92
1
11

13-latek do Hemswortha: za 5 lat wezmę z Tobą ślub!

Tak się walczy o równość w Australii

Dodano: 15.09.2017, Aktualizacja: 15.09.2017

Po tygodniach ostrej walki z dwóch stron - Australijczycy w końcu głosują ws. równości małżeńskiej. Internetowym hitem demonstracji za małżeństwami jest 13-letni chłopak, a raczej jego transparent... W którym stawia warunki: macie 5 lat do mojej pełnoletności - potem chcę poślubić Chrisa Hemswortha!

Od trzech dni społeczeństwo australijskie może głosować ws. równości małżeńskiej. Walka była ostra. Nawoływano do okrutnych rzeczy, nawracano i grożono. A tu młody chłopak onieśmielił wszystkich...

13-latek przygotował transparent. Wyszedł na ulicę, gdzie zebrali się inni, którzy namawiali do głosowania za równością małżeńską w Australii. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie treść... 



"Wszystko czego chcę to ślubu z Chrisem Hemsworthem" - napisał. I przeszedł do sedna: "Macie 5 lat aż będę pełnoletni. Chris, ty też!".

Cudowne! Zazdrościmy odwagi i trzymamy kciuki. Za Chrisa też. 

(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (11)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
roman71 (46) Warszawa 29.10.2017 15:01
brachiocephalicus:
"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza."


Lecz się na nogi, bo na głowę za późno, a poza tym '' IĆ STONT !!! ''
Sławek   dodane przez Facebooka 18.09.2017 8:58
Adrian Jasiński no Chris już żonaty i dzieciaty...ale może?
maxoku (31) Radom 16.09.2017 20:42
shingao:
Utopienie człowieka, z którym się nie zgadzamy. Ach ta chrześcijańska miłość.
Nawet więcej, utopienie człowieka tylko dlatego, że ten chłopak się w nim zabujał. A wiadomo, że takiego typu uczucia do osoby tej samej płci są grzechem śmiertelnym i 'wołającym o pomstę do nieba', że trzeba aż karać obiekt tych uczuć poprzez zastosowanie mafijnych metod XD.
shingao (31) Szczecin 16.09.2017 20:16
brachiocephalicus:
"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza."


Utopienie człowieka, z którym się nie zgadzamy. Ach ta chrześcijańska miłość.
brachiocephalicus (26) Katowice 16.09.2017 10:10
"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza."
Pelargonia (?) 16.09.2017 7:38
Olgra:
Adrianna Brejnakowska

Pikachu!
Olga   dodane przez Facebooka 16.09.2017 5:40
Adrianna Brejnakowska
Adrian   dodane przez Facebooka 15.09.2017 14:10
Takich dzieci i takiej młodzieży, która bardzo rozumie i szanuje każdą osobę niezależnie od orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej trzeba ogromnie jak tlen najmłodsze i przyszłe pokolenia na tym świecie były bardziej rozumne, myślące, świadome i zdające sobie sprawę z tego, że świat jest bardziej różnorodny, kolorowy i mający wiele barw i odcieni!!! Brawo dla tego pozytywnie nastawionego 13-latka za ten piękny gest poparcia dla równości małżeńskiej w Australii i życzę Mu aby za 5 lat jego marzenia się spełniły i wziął ślub z Hemsworthem!!! :) (Y)
Ivan   dodane przez Facebooka 15.09.2017 10:28
My spirit!