logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
47
0
4

W Piekle heteroseksualizm jest nielegalny

Komik Elijah Daniel żartuje sobie z Trumpa

Dodano: 31.08.2017, Aktualizacja: 01.09.2017

Ujawniony komik, który żartuje ze wszystkiego, postanowił zostać burmistrzem. Zgłosiło się jedno miasto - Hell w stanie Michigan. I voilà - jego marzenie zostało spełnione. Chwilę potem proklamował całkowity zakaz heteroseksualności w mieście.

Elijah Daniel ma 24 lata i jest przede wszystkim komikiem oraz autorem tekstów - dosłownie wszelakich. Napisał książkę. Erotyczną i gejowską - "Trump Temptations" - bestseller na Amazonie. 

Tym razem chce, by piekło było znów gejowskie... 

Dwa dni zajęło mu znalezienie miejsca, gdzie mógłby objąć stanowisko burmistrza. Udało się. Hell w Michigan to mała miejscowość z populacją liczącą 266 duszyczek. Nowy burmistrz działa jak prezydent Stanów Zjednoczonych: "Mój zakaz to kopiuj-wklej trumpowskiego zakazu dla muzułmanów, tyle że ja zakazuję heteroseksualistów". W końcu przykład idzie z samej góry. 

Dlaczego? Całe dzieciństwo mówiono mu, że geje idą do piekła, a teraz "hetero chcą zabrać nam i piekło". Więc podpisał odpowiedni dokument, by usunąć radykalnych heteroseksualistów z miasta. 

Jest jednak litościwy - wyciąga do nich rękę. Mogą zostać w mieście, ale pod pewnymi warunkami: albo zapłacą 84 tysiące dolarów, które zostaną zwrócone po udokumentowanej rocznej abstynencji seksualnej, albo poddadzą się terapii reparatywnej, by odnaleźć gejowską stronę siebie - w ramach której codziennie rano będzie odbywać się tzw. "straight-shaming"

Elijah zaznacza, że kocha hetero, ale jego priorytetem jest bezpieczeństwo. Dopóki zagrożenie z ich strony nie minie, nie będą mogli wejść do miasta. 


Ludzie nie poznali się chyba na żarcie, więc jego dekret został zakwestionowany.

Dlaczego Hell zgodziło się uczynić komika swym burmistrzem? Bo jest to jedna z atrakcji turystycznych miasteczka... Za 100 dolarów możesz poczuć się jak samorządowiec i sprawować władzę na osadą. 

Elijah ma mnóstwo pomysłów. W 2013 roku poprowadził kampanię, by piosenka Miley Cyrus, "Party in the U.S.A", została nowym hymnem narodowym. W 2016 roku, któregoś dnia oznajmił, że się upije i napisze książkę, a dokładnie - erotyczną powieść z Donaldem Trumpem w roli głównej. To forma parodii "50 twarzy Greya". Inspiracją było marzenie jednego z followersów na Twitterze, który napisał, że marzy mu się seks z Berniem Sandersem. Po czterech godzinach powieść "Trump Temptations: The Billionaire & The Bellboy" znalazła się na Amazonie. Mało tego - sprzedawała się lepiej niż powieść E. L. James. 


Elijah zatrudnił Chrisa Ferrettiego, który udawał Trumpa, by nagrać audiobook! W maju 2016 roku zaczął prowadzić rozmowy z NakedSword, by na bazie jego książki powstał film. Wytwórnia przyznaje się, że się zainteresowała tym ze względu na absurdalność książki. Dla niewtajemniczonych - to wytwórnia filmów pornograficznych. 

Skutecznie walczy z homofobią. Po tragedii w Orlando napisał na Twitterze, że każdy kto nie jest ujawniony, może do niego zadzwonić i powiedzieć, czego potrzebuje, a on pomoże. Na portalu Fusion.net napisał list do młodych osób LGBT, "An open letter to the LGBT kids who feel lost and scare". 


Daniel jest bezpośredni - pisze o swoich fantazjach seksualnych na Twitterze znanych aktorów. A podczas kampanii prezydenckiej - próbował rzucić w Trumpa dildem. Ochrona wywąchała rebelianta i go zatrzymała - z olbrzymim dildem schowanym w spodniach. 


Zdecydowanie zakochaliśmy się w absurdalnym poczuciu humoru Elijah, a Wy co o tym myślicie?

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (4)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Pelargonia (?) 02.09.2017 6:54
Linbix:
Piekło mogą heteroseksualiści wziąć,czemu nie :) Ale niebo oddawać natychmiast :D

W niebie musiałbyś śpiewać w chórze z aniołami, bardzo cieńkim głosem.
po_prostu_wariat (?) 01.09.2017 23:45
Linbix:
Piekło mogą heteroseksualiści wziąć,czemu nie :) Ale niebo oddawać natychmiast :D

Ja tam wole piekło, lepsze zespoły tam grają :D No i ludzie ciekawsi :)
Linbix (21) Poznań 01.09.2017 21:53
Piekło mogą heteroseksualiści wziąć,czemu nie :) Ale niebo oddawać natychmiast :D
Oliwier66600 (17) Nie. 01.09.2017 12:40
Czuje, że dogadałbym się z tym gościem xD
Musze przecież gdzieś zrobić rezerwacje do piekła!
Pelargonia (?) 01.09.2017 11:51
Jeżeli geje zdominują piekło to może być zimno... Diabły będą się bały schylać żeby napalić.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
W Piekle heteroseksualizm jest nielegalny Fot. Twitter za: https://twitter.com/elijahdaniel/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku