logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
39
1
0

Gejowskie zaręczyny (lista)

Bo nie znasz dnia ani godziny!

Dodano: 28.08.2017, Aktualizacja: 30.08.2017

Koniec wakacji, smutno, więc trochę się rozerwijmy i spójrzmy na parę naprawdę odlotowych zaręczyn!

Zaręczyny to ta chwila, o której większość z nas marzy. Ta chwila, kiedy nogi stają się jak z waty, łzy szczęścia lecą mimowolnie, niewiele możemy zrobić - ileż razy widzieliśmy to w filmach...

Mamy dla Was parę fajnych zaręczyn, które były naprawdę. I zachęcamy do dzielenia się opowieściami z Waszych!

1. Furorę robią zaręczyny Johana G. Jimmy'ego i Patricka Hubera (aka Wolf Deutschland) w Wenecji. To tylko zdjęcia, my dajemy mały przedsmak - resztę możecie zobaczyć na Bored Panda (tak!) albo instagramowych kontach Johana i Patricka


2. Kevin pracuje dla "National Geographic". Na jedną z wypraw zabrał swojego partnera, Dana. I tak w otoczeniu lasów deszczowych w Panamie oświadczył się mu... O czym Kevin nie wiedział, Dan planował również się oświadczyć... Podwójna niespodzianka i dwa razy tak!3. Najlepsze zaręczyny to te, których nikt się nie spodziewa, a zaangażowano przy tym dziesiątki przyjaciół i znajomych. Tak to wszystko przygotował James, by zaskoczyć Luke'a. Chyba się udało. 4.  Fernando Ferreira z małą pomocą swojej drużyny rugby zaaranżował niezłe oświadczyny - podczas londyńskiej parady w towarzystwie rosłych facetów, aż strach powiedzieć nie! Greg i tak nie zamierzał odmówić, więc... Cały film do obejrzenia tutaj, my wrzucamy tylko zdjęcie. 


5.  Znów parada w Londynie. Tym razem - kapral Damian Dagg oświadcza się Joshui Thorne'owi przy świadkach z jednostki! 6. Tyler i Phil zaręczyli się podczas... Magical Pride w Disneylandzie w Paryżu. W takich sytuacjach nawet deszcz nie przeszkadza... 7. Ani odległość, ani różnica czasu nie dały rady Dougowi - ten przez Skype'a na Times Square oświadczył się swojemu ukochanemu, Josephowi, który był 10 000 mil od Nowego Jorku. Teraz czas na ślub - byle nie na odległość, panowie.8. Krótko, zwięźle i towarzystwie drag queen. Zaręczyny podczas DragWorld w Wielkiej Brytanii. 


9. Lipiec, Pittsburgh, Lantern Festival. Zach podejmuje decyzję, że się oświadczy. Evan - kocha i się zgadza. Zaręczyny po amerykańsku. 10. Oświadczyny podczas parady w Liverpoolu. Mike i Mark urzekli absolutnie wszystkich. 

(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Kluska (?) 31.08.2017 8:55
Dlaczego wciąż sami mężczyzni? :(

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Gejowskie zaręczyny (lista) Fot. Instagram, za: https://www.instagram.com/wolfdeutschland/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku