logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
53
1
4

Two Gay Papas i ich cudowne dzieciaki

Tęczowa i szczęśliwa rodzina

Dodano: 25.08.2017, Aktualizacja: 25.08.2017

4-letni Álvaro i 2-letnia Carmen chcą Wam coś powiedzieć na temat swojej rodziny. Jeżeli to nie rozkruszy skamieniałych homofobicznych serc - to my już nie wiemy co może.

Manuel jest Hiszpanem, Bud - pochodzi New Jersey. Panowie mieszkają w Hiszpanii, gdzie wychowują wspólnie dwójkę cudownych dzieciaków, Álvaro i Carmen. Prowadzą też na YouTube kanał - Two Gay Papas.

Na jednym z ostatnich filmików ich dzieciaki zabierają głos - i to w ważnej sprawie: chcą nam opowiedzieć o swojej rodzinie.

No więc czego się dowiadujemy? Że jest super, a tatusiowie najlepsi. Są szczęśliwą rodziną, którą kochają. I często się śmieją. Bo rodziny są różne, a miłość zawsze ta sama.

Sami zobaczcie te słodkości!(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (4)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao (31) Szczecin 28.08.2017 11:05
Podpis:
Niestety nie popieram adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Uwazam ze dzieci sa kalekie bo nie widza mamy albo taty. Tate latwiej zastapic niz mame w czasie dorastania dziecka. W zdrowej rodzinie oboje rodzicow to najlepsze rozwiazanie dla dziecka


Skoro, dziecko jest w domu dziecka, tzn, że tych rodziców nie ma (lub nie chcą się nim zajmować). Zostawić dziecko w domu dziecka to lepsze opcja od adopcji przez homoparę?
Fb: Psycholog LGBT (?) 26.08.2017 10:41
Homofobia jest stanem nerwicy. Polega na tym, że jednostka zaprzecza i wypiera swoje potrzeby homoseksualne. Nie musi być osobą homoseksualną, gdyż bez względu na orientację każdy z nas, na poziomie nieświadomym, jest w istocie biseksualny. Doświadczamy tak homo- jak i hetero- seksualnych potrzeb, pragnień, uczyć, fantazji.

Homofobia przejawia się w lęku przed tymi głębokimi, nieświadomymi treściami psychicznymi.
W przypadku silnej homofobii treści te ulegają projekcji w zewnętrzny obiekt, najczęściej jest to tzw. "pedał" i to w tej osobie (chodzi tu o osobę homoseksualną nieukrywająca się) jednostka homofobiczna widzi zagrożenie. Jednak przyczyna zagrożenia cały czas pozostaje w psychice pacjenta, a nie na zewnątrz.
Osoby homofobiczne cierpią podwójnie. Z jednej strony nie mogą realizować siebie, zaspokajać swoich potrzeb psychofizjologicznych, to z drugiej strony są prześladowane (jest objaw paranoidalny) przez zewnętrzne obiekty reprezentujące to co oni wypierają i czemu zaprzeczają w konsekwencji.

Jeśli znasz osobę homofobiczną - pomóż!

Homofobia i kibolizm, to formy wołania o pomoc!
Podpis (?) 25.08.2017 22:17
Niestety nie popieram adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Uwazam ze dzieci sa kalekie bo nie widza mamy albo taty. Tate latwiej zastapic niz mame w czasie dorastania dziecka. W zdrowej rodzinie oboje rodzicow to najlepsze rozwiazanie dla dziecka
Carola (23) Olsztyn 25.08.2017 16:05
Prawidłowo. Bo ojcowie są super. Nikt nie jest święty. No i jak dzieci są szczęśliwe, to o to w tym chodzi. A mężczyźni w tych czasach zajmą się dzieckiem lepiej, niż baba. Kobiety poszłybw tango i odleciały psychicznie. Chwała ojcom bohaterom. Kobiety to tylko emocje biorą górę i gadają non-stop bez sensu.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Two Gay Papas i ich cudowne dzieciaki Fot. za: facebook.com/twogaypapas
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku