logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
27
0
0

Ian Thorpe i półnagi Ryan w słusznej sprawie

Zarejestrujcie się i głosujcie na równość

Dodano: 22.08.2017, Aktualizacja: 22.08.2017

W Australii bój o równość małżeńską na całego: pływak Ian Thorpe i jego partner, Ryan Channing, zabierają głos. "Zarejestrujcie się i zagłosujcie" - namawiają. W opublikowanym wideo instruują - krok po krok - jak to zrobić. W tym czasie Ryan przepływa w skąpych slipkach jedną długość basenu. Czasem cel uświęca środki...

Najnowsze wideo wspierające inicjatywę wprowadzenia w Australii pełnej równości małżeńskiej, w którym wystąpił Ian Thorpe i jego partner, Ryan, ma na celu zmotywowanie obywateli do zarejestrowania się jako wyborcy przez Internet i oddania głosu za małżeństwami osób tej samej płci. 

Tak naprawdę chodzi o to, by pokazać jak łatwo jest się wpisać na listę wyborców i jak proste jest oddanie głosu. Żeby to zobrazować panowie przedstawili pełen instruktaż - "Cały proces zabierze mniej czasu niż przepłynięcie długość basenu". W tym celu Ryan stoi roznegliżowany za Ianem, który tłumaczy krok po kroku, co należy zrobić, by móc głosować, by zaraz wskoczyć dowody i udowodnić, że Ian miał rację. 

Channing podsumowuje: "Każdy Australijczyk powinien mieć prawo zanurzyć się w osobie, którą kocha". Ian Thorpe, pięciokrotny złoty medalista olimpijski ujawnił się w 2014 roku. "Nie chcę, żeby młodzi ludzie przechodzili przez to samo co ja. Możesz dorastać, możesz czuć się dobrze z samym sobą i możesz być przy tym gejem" - powiedział pływak w rozmowie z australijską telewizją. Kilka lat wcześniej sportowiec zaprzeczał plotkom dotyczącym jego orientacji seksualnej.

Na początku miesiąca premier Australii, Malcolm Turnbull zapowiedział, że referendum, czy też jak zauważają eksperci forma plebiscytu, odbędzie się prawdopodobnie drogą pocztową. Taka decyzja jest kontrowersyjna i ściągnęła niemałą krytykę na rządzących. 

Jak pokazują najnowsze sondaże, 67% społeczeństwa wspiera ideę równości małżeńskiej. 

(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ian Thorpe i półnagi Ryan w słusznej sprawie Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/ian.thorpe/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku