logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
18
5

Kandydat PiS do TK o ojcostwie i męskości

Justyn Piskorski za Morawskiego?

Dodano: 17.08.2017, Aktualizacja: 17.08.2017

Dziś Prawo i Sprawiedliwość potwierdziło informację, że kandydatem partii do Trybunału Konstytucyjnego - za zmarłego w lipcu Lecha Morawskiego, będzie Justyn Piskorski. W mediach społecznościowych pojawiły się od razu fragmenty tekstu prawnika, dotyczące... ojcostwa i męskości. Z którego dowiadujemy się, że "do następstw braku ojca zalicza się" m.in. "skłonności homoerotyczne".

Justyn Piskorski jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, specjalizującym się w prawie karnym i międzynarodowym. Ze strony Instytutu Sobieskiego, prawicowego think-tanku, którego Piskorski jest ekspertem, dowiadujemy się, że w obszarze jego badań znajduje się także edukacja.

Karnista często wypowiadał się w mediach - krytykował m.in. Sąd Najwyższy za decyzję o zajęciu się sprawą ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę Mariusza Kamińskiego.

W Internecie - zwłaszcza po jego mocno prawej stronie, znajdziemy tekst Piskorskiego z 2016 roku z pisma "Zawsze wierni" - dotyczący ojcostwa. 

Nie omieszkamy zacytować Wam dwóch fragmentów. Pierwszy dotyczy kryzysu męskości:

Młodzi mężczyźni nie są w wystarczającym stopniu stymulowani w warunkach współczesnej kultury zachodniej. W kulturze dobrobytu zostają poddani edukacji sprzecznej z ich naturą, z naturą wyzwań i rywalizacji. Edukacja proponowana w warunkach szkół koedukacyjnych jest wyłącznie źródłem problemów, gdyż ten model edukacji jest nastawiony na kształcenie grzecznych dziewczynek. Długoletni okres koedukacji musiał doprowadzić do stanu, w którym mamy zniewieściałych mężczyzn i agresywne kobiety.
Drugi odnosi się do następstw braku ojca:

Do następstw braku ojca zalicza się samobójstwa, problemy szkolne, narcyzm społeczny, niezdolność nawiązywania trwałych relacji uczuciowych, skłonności do uzależnień, zwiększoną podatność wiktymizacyjną, skłonności homoerotyczne, traumy, wczesną inicjację seksualną, wczesne ciąże, przestępczość.
Cały tekst można przeczytać m.in. w tym miejscu.

Opozycja nie zgłosiła swojego kandydata do Trybunału Konstytucyjnego, przypominając, że prof. Lech Morawski był "dublerem": jednym z trzech sędziów wybranych przez PiS w 2015 roku.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (5)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
zewszad_i_znikad (36) Warszawa 18.08.2017 22:29
Przy okazji: widziałam na Gazecie.pl zdjęcie tego osobnika i mam wrażenie, że jest podobny do innego Piskorskiego... Czy to może jakiś krewny Mateusza Piskorskiego? Tego słynnego byłego (?) neonaziola, obecnie oskarżonego o szpiegostwo na rzecz Rosji...
MaryMileyBlack (?) 18.08.2017 1:03
cóż... poznańskie AKO działa prężnie... postawili zamek, walczyli o odbudowę pomnika Wdzięczności na placu im.Adama Mickiewicza... wspierali dzielnie za reformą sądów(na nieszczęście macki opozycji sięgają wszędzie i pojawiło się veto)... ale GRUNT TO SIĘ NIE PODDAWAĆ-TERAZ WYSTAWIAJĄ SWOJEGO KANDYDATA, KTÓRY NIE ULEGNIE PRESJI PAŃSTW"CHCĄCYCH DLA NAS ŹLE"...

Weekpride wkrótce... trzeba będzie poświecić światełkami na ulicach, bo nam Poznań jeszcze zbrunatnieje... jest jeszcze czas... ;-);-);-)
Linbix (21) Poznań 17.08.2017 22:44
Z dumą oświadczam iż byłem w koedukacyjnych klasach i wyrosłem na porządnego człowieka :) ! Już wiem czemu PiSowski kandydat jest z tego niezadowolony
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 17.08.2017 22:27
Tutaj wpisz treść
Do następstw braku ojca zalicza się samobójstwa, problemy szkolne, narcyzm społeczny, niezdolność nawiązywania trwałych relacji uczuciowych, skłonności do uzależnień, zwiększoną podatność wiktymizacyjną, skłonności homoerotyczne,[b/] traumy, wczesną inicjację seksualną, [b]wczesne ciąże, przestępczość

Tak, tak wywołane brakiem ojca skłonności homoerotyczne prowadzą wprost do wczesnych ciąż...
Prawacka logika...
shingao (31) Szczecin 17.08.2017 14:33
(...) Edukacja proponowana w warunkach szkół koedukacyjnych jest wyłącznie źródłem problemów, gdyż ten model edukacji jest nastawiony na kształcenie grzecznych dziewczynek. Długoletni okres koedukacji musiał doprowadzić do stanu, w którym mamy zniewieściałych mężczyzn i agresywne kobiety. (...)


No to w końcu szkoły koedukacyjne produkują grzeczne dziewczynki czy agresywne kobiety? Nie nadążam za tą konserwatywną logiką.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Kandydat PiS do TK o ojcostwie i męskości Fot. za: Facebook.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku