logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
16
7
26

Dexter jest sexy!

I ma odwagi co niemiara

Dodano: 08.08.2017, Aktualizacja: 23.08.2017

Dexter Mayfield nie jest kolejnym superwyrzeżbionym, wypacynkowanym modelem z sześciopakiem i pupcią jak brzoskwinka... Dexter jest większy. I równie popularny, co wyrzeźbieni modele (których i tak mało kto zna z imienia i nazwiska). Dexter wymiata - jako tancerz, jako choreograf, jako osobowość!

Kariera Dextera zaczęła się w 2015 roku, kiedy wziął udział w pokazie Marco Marco i wystąpił u Katy Perry, Sary Bareilles i Jennifer Lopez. Miał swoją rozkładówkę w "Hardy'm". 

Dexter nie jest jedyny. Kelvin DavisZach Miko czy znany z teledysku Meghan Trainor Sione Kelepi również próbują przetrzeć szlaki dla mężczyzn, którzy nie szykują sobie po 5 posiłków dziennie, aby je skonsumować w równych odstępach czasu - najlepiej, żeby to były kalorie ujemne. Dla tych, którzy nie uczestniczą w konkursie na liczbę "paków" na brzuchu, wielkości bicepsów, tricpesów, czeka ostracyzm, wytykanie palcami i wyśmiewanie... Lista jest długa, a wszyscy stajemy się zakładnikami nowego kanonu - de facto już się staliśmy. Każdy kto odbiega od oczekiwanego wzorca spotyka się z krytyką, wyśmianiem itd. 


"Spójrzcie na społeczność gejowską - czego się szuka? Idealnego ciała, cała reszta później, ale niech ma wyrzeźbioną klatę, miłą pupcią i sześciopak" - mówi Dexter. I to grupa, która nazywa siebie najbardziej inkluzyjną.

Dyskusja o tym jest żywa od jakiegoś czasu, mężczyźni pochłonięci uporczywą pracą nad swoim ciałem, z czasem stają się po prostu obiektami seksualizacji i pornografizacji. Jak np. Kit Harrington, czyli Jon Snow z "Gry o tron". A sedno sprawy jest chyba proste:


Dexter jest ujawnionym gejem, który wciąż szuka miłości. Póki co robi to, co kocha. I to jego największy sukces. Przez lata borykał się ze swoją nadwagą i nastawieniem społeczeństwa do niego. Teraz, kiedy najtrudniejsze ma za sobą - zaakceptowanie samego siebie i poświęcenie się swojej pasji, czeka na wielką miłość...

A po dwóch latach...


I nawet Ricky go zaprosił!


Dexter ma ambitny plan - być na billboardach w całych Stanach, wykurzyć "idealne" ciała z mainstreamu, by "znów zapanowała normalność". My jesteśmy za! Cały wywiad do poczytania tutaj. A my trzymamy kciuki!

(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (26)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (31) Radom 17.08.2017 20:17
floyt:
I wcale nie stosujesz ataków personalnych.
Zwłaszcza wtedy gdy piszesz innym że nie mają serca
Uważam, że osoby, które nienawidzą nie mają serca (oczywiście w przenośni lol). I sam zacząłeś z tym sercem, ja tylko odpowiedziałem.
albo czepiasz się mojego stanu wiedzy i niewiedzy
No skoro uważasz, ze nie ma chorób to o czym my tu mówimy? :]
Szkoda strzępić ryja.
To jest dopiero bardzo rzeczowa odpowiedź.
Oj nie tego nienawidzę, ale pewnie tak sobie wymyśliłeś i tutaj cię boli.
To zdanie nie ma sensu. I mnie nic poza nienawiścią innych ludzi nie boli.
Byłem na ich miejscu.
Szczerze wątpię, inaczej miałbyś więcej empatii do nich.
wywracanie kanonów piękna do góry nogami, lansowanie że nie piękne jest dbanie o siebie, zgrabne ciało, tylko otyłość to mnie trafia.
Ja nie wywracałem żadnych kanonów do góry nogami, ani że otyłość jest piękna. Ale serio, ocenianie wartości człowieka po tym jak bardzo pasuje do jakiegoś kanonu nie jest czymś co można popierać.
floyt (32) Kraków 17.08.2017 19:43
maxoku:
po_prostu_wariat:
Obaj macie racje tylko tak bardzo każdy z was chce to udowodnić, że nie dostrzegacie, że w jakiś 70-80% się ze sobą zgadzacie. Reszta to po prostu odmienny punkt widzenia.
Ciekawy punkt widzenia lol. Ja przynajmniej rzeczowo odpowiadam, a floyt woli stosować ataki personalne. I bym inaczej wyliczył ten procent przez podzielenie go przez 2 przynajmniej.

Rzeczowo odpowiadasz. Tak. I wcale nie stosujesz ataków personalnych.
Zwłaszcza wtedy gdy piszesz innym że nie mają serca :*, albo czepiasz się mojego stanu wiedzy i niewiedzy choć nie masz o nich najmniejszego pojęcia.
Szkoda strzępić ryja.
Nienawidzisz osób z nadwagą, bo nie podobają ci się wizualnie. Wyśmiewasz ich i zarzucasz brak dyscypliny, ale prawda jest taka, że gdybyś był na ich miejscu to byś jeszcze bardziej wymiękł. Ludzie nie żyją dla twojej osobistej przyjemności i nie oczekuj od nich, że dla ciebie będą poświęcać swoje życie, aby tylko się tobie podobać.

XD XD
Oj nie tego nienawidzę, ale pewnie tak sobie wymyśliłeś i tutaj cię boli.
Byłem na ich miejscu. I też mogłem się usprawiedliwiać że nie mogę schudnąć bo biorę leki które muszę brać, a które powodują tycie.
Nikt nie musi żyć dla mojej przyjemności, ale jak czytam dyrdymały i wywracanie kanonów piękna do góry nogami, lansowanie że nie piękne jest dbanie o siebie, zgrabne ciało, tylko otyłość to mnie trafia.
maxoku (31) Radom 17.08.2017 18:57
po_prostu_wariat:
Obaj macie racje tylko tak bardzo każdy z was chce to udowodnić, że nie dostrzegacie, że w jakiś 70-80% się ze sobą zgadzacie. Reszta to po prostu odmienny punkt widzenia.
Ciekawy punkt widzenia lol. Ja przynajmniej rzeczowo odpowiadam, a floyt woli stosować ataki personalne. I bym inaczej wyliczył ten procent przez podzielenie go przez 2 przynajmniej.
po_prostu_wariat (?) 17.08.2017 16:56
@maxoku
@floyt
Obaj macie racje tylko tak bardzo każdy z was chce to udowodnić, że nie dostrzegacie, że w jakiś 70-80% się ze sobą zgadzacie. Reszta to po prostu odmienny punkt widzenia.
maxoku (31) Radom 17.08.2017 16:34
floyt:
No jak ty mi chłopcze chcesz wciskać że nie tyje się od jedzenia, a od hormonów no to LOOOOOOOL.
Ja nie mówiłem, że nie tyje się od jedzenia tylko, że hormony też mają dużo do powiedzenia. Jak ktoś ma wyciętą tarczycę to może znacznie przytyć pomimo, że tyle nie zjadł. Poza tym jest możliwe jeść dużo i nie tyć i to też jest regulowane m.in. przez hormony.
Tak, a te hormony powodują że energię bierzesz ze słońca, i siły wiatru.
Oczywiście, że nie, ale w niektórych przypadkach bardziej jest prawdopodobne, że ktoś prędzej umrze z głodu niż schudnie nawet trochę. I przytycie, o którym mówiłem jest oczywiście chwilowe. Jest to wynikiem rozregulowania hormonalnego spowodowanym gwałtowną zmianą diety (z pomiędzy obżarstwa na głodówkę). Natomiast poprawna dieta nie polega zwykłym jedzeniu mniej co też po_prostu_wariat przyznała. Dla przykładu jeśli zrezygnujesz ze śniadań to możesz przytyć pomimo, że jesz mniej, a gdy zaczniesz je jeść możesz schudnąć, pomimo, że zjesz więcej. Dobre śniadania pobudzają metabolizm przez mniej odłoży ci się z reszty posiłków.
Ja napisałem aby swojego lenistwa, braku konsekwencji i samokontroli nie usprawiedliwiać genami/hormonami/znakiem zodiaku, a tak jest praktycznie zawsze.
Znakiem zodiaku (brak komentarza) XD. Wskazałem, że przez obciążenia (genetyczne, hormonalne itd.) taki sam wysiłek jak u innych przekłada się na wielokrotnie mniejsze efekty i to jest fakt.
Hejt? Nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Mówienie prawdy o faktach nie jest hejtem, choć wiem że to ostatnio modne słowo, u takich kochających wszystkich, tolerujących wszystkich, i pochwalających wszystko osób z wielkim sercem jak ty.
Oczywiście, że mówienie o faktach nie jest hejtem i nie to hejtem nazwałem. Skoro sam nie wiesz co i jak piszesz to nie widzę nawet sensu ci tego tłumaczyć. I nie podążam za modą, ani nie pochwalam wszystkiego, głównie hejtu. Nienawidzisz osób z nadwagą, bo nie podobają ci się wizualnie. Wyśmiewasz ich i zarzucasz brak dyscypliny, ale prawda jest taka, że gdybyś był na ich miejscu to byś jeszcze bardziej wymiękł. Ludzie nie żyją dla twojej osobistej przyjemności i nie oczekuj od nich, że dla ciebie będą poświęcać swoje życie, aby tylko się tobie podobać.
floyt (32) Kraków 17.08.2017 15:39
maxoku:
@floyt
Mógłbym skomentować twój brak wiedzy, ale na tym zakończę :]. Nie wszyscy ludzie są tacy sami i uwagi typu znam ludzi, którzy schudli są jeszcze mniej warte i niż, że znam ludzi, którzy nie schudli. Waga nie zależy tylko od samego jedzenia, ale np. również od hormonów. I uważasz, że nie ma żadnych chorób? To się nazywa żyć w alternatywnym wszechświecie. I nie oczekuję, że coś złapie cie za serce, którego nie masz. I mówiłem o osobie z wyciętą tarczycą, a nie z niedoczynnością. A wymówek to tylko ty szukasz, żeby tylko kogoś zgnoić. Następny hejter nam się zameldował na stanowisku lol.

No jak ty mi chłopcze chcesz wciskać że nie tyje się od jedzenia, a od hormonów no to LOOOOOOOL. Tak, a te hormony powodują że energię bierzesz ze słońca, i siły wiatru. Skończ się już ośmieszać :D
Ja nigdzie nie napisałem że ktoś się stanie "nagle chudy". Naucz się czytać. Ja napisałem aby swojego lenistwa, braku konsekwencji i samokontroli nie usprawiedliwiać genami/hormonami/znakiem zodiaku, a tak jest praktycznie zawsze. Nie mam serca... a nie mam, jak dla ciebie mieć nie muszę, i tak mi lata, co na mój temat uważasz xD. Hejt? Nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Mówienie prawdy o faktach nie jest hejtem, choć wiem że to ostatnio modne słowo, u takich kochających wszystkich, tolerujących wszystkich, i pochwalających wszystko osób z wielkim sercem jak ty.
po_prostu_wariat (?) 10.08.2017 21:15
maxoku:
@po_prostu_wariat
Oki, nigdy nie twierdziłem, że jakiekolwiek schudnięcie jest niemożliwe, tylko, że jest to wielokrotnie trudniejsze niż w przypadku osób bez jakichkolwiek obciążeń. Nie można też mówić, że osoby mające masę różnych obciążeń od genetycznych po chorobowe staną się nagle chude. Takie skoki ze skrajności w skrajność przy wielu obciążeniach jest dopiero niebezpieczne dla zdrowia. Poza tym wiele osób uważa, że bycie chudym jest niezdrowe i wolą mieć większą wagę. Oczywiście waga musi trzymać się odpowiednich norm.

Hejt do takich osób nie jest spowodowany tym jak ktoś napisał, że nadwaga zagraża ich zdrowiu, tylko z powodów estetycznych. Tak jak ktoś uważa np. osoby homoseksualne za gorsze, to tak samo można uważać osoby z nadwagą za gorsze i siać na nich nienawiścią. Nie uważam, żeby bohater artykułu promował niezdrowy tryb życia, tylko przeciwstawiał się takim nienawistnikom.

Każde gwałtowne zmiany wagi są niezdrowe. W zasadzie to każde gwałtowne zmiany w organizmie są niezdrowe. Wiesz nie jestem domorosłym nie wiem dietetykiem czy fanatykiem fitnesu. Plany sie rozpisuje na 3-4 miesiące, 6, rok, dwa trzy. Nikt normalny nie odchudza się w miesiąc dwa... Albo inaczej, nikt kto ma wykształcenie kierunkowe nie zrobi ekstremalnej diety (chyba ze jakiś program w tv prowadzi). Wszystko dopasowuje się do człowieka. Do schorzeń, wagi, nawyków życzeniowych, silnej woli, oczekiwań. Ustala się jaka jest sytuacja i co można zrobić i w jakim czasie. Pierwsze co robisz to wywiad medyczny. Jakie są przeciwwskazania, czy są choroby przewlekłe w jakim stanie są stawy i kości itd. Jest ogólnie mnóstwo zasad jakie ćwiczenia można jakich nie można przy konkretnych schorzeniach. Ja Ci tylko mówię, że zawsze się da. To jest kwestia czasu, determinacji i pieniędzy. Ja wiem jakie to jest ciężkie i jak skomplikowane jest ustawianie ludziom ćwiczeń kiedy są na coś chorzy. Ogólnie też nie polecam im intensywniejszych ćwiczeń i wymyślnej diety na własną rękę bo mogą sobie krzywdę zrobić.
maxoku (31) Radom 10.08.2017 20:10
@po_prostu_wariat
Oki, nigdy nie twierdziłem, że jakiekolwiek schudnięcie jest niemożliwe, tylko, że jest to wielokrotnie trudniejsze niż w przypadku osób bez jakichkolwiek obciążeń. Nie można też mówić, że osoby mające masę różnych obciążeń od genetycznych po chorobowe staną się nagle chude. Takie skoki ze skrajności w skrajność przy wielu obciążeniach jest dopiero niebezpieczne dla zdrowia. Poza tym wiele osób uważa, że bycie chudym jest niezdrowe i wolą mieć większą wagę. Oczywiście waga musi trzymać się odpowiednich norm.

Hejt do takich osób nie jest spowodowany tym jak ktoś napisał, że nadwaga zagraża ich zdrowiu, tylko z powodów estetycznych. Tak jak ktoś uważa np. osoby homoseksualne za gorsze, to tak samo można uważać osoby z nadwagą za gorsze i siać na nich nienawiścią. Nie uważam, żeby bohater artykułu promował niezdrowy tryb życia, tylko przeciwstawiał się takim nienawistnikom.
maxoku (31) Radom 10.08.2017 19:45
@floyt
Mógłbym skomentować twój brak wiedzy, ale na tym zakończę :]. Nie wszyscy ludzie są tacy sami i uwagi typu znam ludzi, którzy schudli są jeszcze mniej warte i niż, że znam ludzi, którzy nie schudli. Waga nie zależy tylko od samego jedzenia, ale np. również od hormonów. I uważasz, że nie ma żadnych chorób? To się nazywa żyć w alternatywnym wszechświecie. I nie oczekuję, że coś złapie cie za serce, którego nie masz. I mówiłem o osobie z wyciętą tarczycą, a nie z niedoczynnością. A wymówek to tylko ty szukasz, żeby tylko kogoś zgnoić. Następny hejter nam się zameldował na stanowisku lol.
floyt (32) Kraków 10.08.2017 9:46
maxoku:
floyt:
A wystarczyło po prostu jeść mniej i być w tym konsekwentnym.
Są znane przypadki, że ludzie nic nie jedli i od tego tyli. To nie tak działa. Nie chodzi o to też, żeby jeść mniej, tylko odpowiednio. Oczywiście odpowiednia dieta i ruch mogą i zazwyczaj kształtują naszą wagę. Ale często duża waga jest spowodowana chorobami lub innymi schorzeniami. Np. popularne w Polsce problemy z tarczycą, od których wiele osób przytyło kilkukrotnie i już nie wrócą do swojej wagi. Nie wszystkie problemy można też wyleczyć w odpowiednim stopniu, żeby już nie przeszkadzały w kształtowaniu wagi.

"Są znane przypadki że ludzie nie jedli i od tego tyli" xD xD xD xD
Chyba w twoim alternatywnym wszechświecie gdzie nie obowiązują prawa fizyki. Wybacz, ale na tym skończe dyskusję, bo nie ma z kim i o czym.
"Ale często duża waga jest spowodowana chorobami lub innymi schorzeniami."
Tak a ta choroba nazywa się "brak jakiejkolwiek samokontroli i krytycyzmu".
Wybacz, ale rozmawiałem tyle razy z ludźmi którzy schudli, i sam schudłem trzymając się za pysk co jem i kiedy i w jakich ilościach że te bajeczki o "chorobach" i tarczycach nie łapią mnie za serce. Nawet osoba z niedoczynnością schudnie jesli chce. Szukanie wymówek i nic więcej.
Już dziesiątki razy widziałem akcję "jestem na diecie, ale ciasteczko/czipsy/torcik. A zeżrę. Jeden nie zaszkodzi". A później "takie mam geny och och".

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dexter jest sexy! Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/dexrated/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku