logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
63
2
12

Biedroń na podium w kolejnym sondażu prezydenckim

Tym razem IBRiS dla "Rzeczpospolitej"

Dodano: 03.08.2017, Aktualizacja: 03.08.2017

Robert Biedroń na podium w kolejnym sondażu prezydenckim - tym razem przeprowadzonym przez IBRiS dla "Rzeczpospolitej". I to już po prezydenckich wetach. Jakim poparciem cieszy się prezydent Słupska?

IBRiS przeprowadziło swoje badanie 26 i 27 lipca, na próbie 1100 respondentów. 

Największym poparciem cieszy się Andrzej Duda - oddanie głosu na obecnie urzędującego prezydenta zadeklarowało 36,2 proc. ankietowanych. Na drugim miejscu znalazł się Donald Tusk - z 20,5 proc., a na trzecim - Robert Biedroń z 16,3 proc. 

Na 7,7 proc. poparcia może liczyć Paweł Kukiz, a Władysław Kosiniak-Kamysz - na 4,1. Słaby wynik zanotował Ryszard Petru - tylko 1,5 proc. Prawie 10 proc. ankietowanych wciąż nie wie na kogo oddałoby głos.

"Rzeczpospolita" zwraca uwagę, że Andrzej Duda ma większe poparcie niż ostatnie sondaże dawały Prawu i Sprawiedliwości (w ostatnim badaniu IBRiS dla Onetu z końca lipca - 32 proc.).
ZOBACZ TEŻ W drugiej rundzie Biedroń dogonił Dudę Kolejny sondaż prezydencki

Robert Biedroń już od jakiegoś czasu zajmuje miejsce na podium w sondażach prezydenckich. W połowie maja w sondażu dla "Dziennika Gazety Prawnej" Biedroń także zajmował trzecie miejsce po Dudzie i Tusku - z ponad 17 proc. 

Przypominamy, że w piątek, o 13.30 - odbędzie się spotkanie z Robertem Biedroniem na Przystanku Woodstock.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (12)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
psom na pożarcie (?) 05.08.2017 18:18
W dzisiejszym Kwadransie z Ludźmi, Którzy Powtarzają Usłyszane Gdzieś Rzeczy:

Pelargonia:
Dla mnie żenujące jest to, że ktoś popiera Donalda Tuska, marionetkę Merkel.
Weronika   dodane przez Facebooka 05.08.2017 0:03
przeraża mnie bezmyślność narodu, który wciąż największe poparcie daje żenującej marionetce, jaką jest Andrzej Duda.
Odyseusz92 (25) Jastrzębie - Zdrój 04.08.2017 21:53
Robert Biedroń ... Bardzo ciekawa postać, świetny polityk, wspaniały samorządowiec. Powiem Wam szczerze gdy pojawił się On na polskiej scenie politycznej nie zachwycił mnie, nie byłem Jego zwolennikiem. Jednak po tych latach, po kadencji posła na Sejm Rzeczypospolitej i w trakcie obecnej prezydentury w mieście Słupsk Pan Biedroń udowodnił, że jest naprawdę dobrym politykiem, bardzo dobrym i ciekawym mówcą. Może nie mówi z wielką charyzmą wielkich Mężów Stanu, ale mówi bardzo mądrze, rzeczowo i merytorycznie. Jako Gej, Polak, Obywatel i z wykształcenia politolog oddał bym na Niego głos w nadchodzących wyborach na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Barbara   dodane przez Facebooka 04.08.2017 19:33
Ja tez chetnie oddalabym na niego glos.
Martino   dodane przez Facebooka 04.08.2017 15:28
Robert Biedroń prawdziwym liderem! Oczywiście sondaże, przeprowadzane zazwyczaj na wąskiej grupie ludzi, to jedno, a takie rzeczywiste poparcie, które coraz częściej zauważam wśród społeczeństwa, to drugie. Są powody do radości, bo całe szczęście na scenie politycznej coraz wyraźniej zarysowuje się sylwetka realnego kontrkandydata na monopol POPiS-u. Oby tak dalej! Trzymam kciuki za Pana Roberta! (y) (y) (y)
Jacek   dodane przez Facebooka 04.08.2017 15:20
psom na pożarcie (?) 04.08.2017 11:43
Któreś wybory prezydenckie z rzędu głosuję na Małego Misia (z adekwatną ilustracją), ale chyba pozostaje opcją niszową.
Linbix (21) Poznań 03.08.2017 22:12
Robert ! Robert! Robert !
Podpis (?) 03.08.2017 17:47
Czemu KIELCE są taką pieprzoną dziurą, że nie nie ma tu ani jednego miejsca Gay Friendly? a w Poznaniu jest podobno 35 miejsc, Krakowie, Warszawie, gdzie można spotkać osoby LGBT? w KIELCACH ani jednego?! http://queer.pl/miejsca Nie pojmuję tego - jak miasto wojewódzkie może być tak spleśniałym ciemnogrodem w wielu dziedzinach życia na ostatnim miejscu! a środowisko biedne słabe i zepsute do tego stopnia, że jednej kawiarni, czy klubu nie może branżowego LGBT w ćwierć-milionowym ośrodku miejskim utrzymywać!

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran