logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
37
30

Pocałowali się w Aqua Parku, wyrzucono ich z basenu

Trzeba reagować?

Dodano: 26.07.2017, Aktualizacja: 26.07.2017

Para gejów przytuliła i pocałowała się w basenie w Aqua Parku w Sopocie. Kazano im przestać. Teraz zastanawiają się, czy iść do sądu. Jak odpowiada dyrekcja obiektu? "Sytuacja wynikła z nieporozumienia językowego" - dowiadujemy się.

O sprawie donosi trójmiejska "Gazeta Wyborcza". Do sytuacji doszło w kwietniu. Arek i jego partner Can, który jest Turkiem, wybrali się wieczorną porą do sopockiego Aqua Parku. Jak mówią - specjalnie wybrali taki czas, bo wiedzieli, że nie będzie dużo ludzi. Mężczyźni wygłupiali się i w pewnym momencie przytulili i pocałowali. Zobaczyli to ratownicy, którzy przez megafon krzyknęli "Guys, stop the party" i kazali parze wyjść z wody.

"Mój partner poszedł do budki ratowników, żeby zapytać, dlaczego kazali nam wyjść z wody. Ja zostałem jakieś 100 m dalej i obserwowałem jego rozmowę z ratownikami. Widać było, że zachowywali się w stosunku do niego agresywnie. Miałem wrażenie, że gdyby cała scena rozgrywała się poza Aqua Parkiem, doszłoby do rękoczynów. A my przecież nic nie zrobiliśmy, wszystko trwało kilka sekund" - mówi Arek w rozmowie z gazetą.

Mężczyźni napisali skargę, ale jak twierdzi dyrekcja parku wodnego - nigdy ona nie dotarła. Jak podkreślają - nie chodzi im nawet o przeprosiny, ale o wyjaśnienie sytuacji, albowiem "Obsługa Parku Wodnego popsuła nam zabawę, za którą zapłaciliśmy. Na szczęście zdarzyło się to pod koniec naszego pobytu w Aqua Parku. Wróciliśmy jeszcze do wody, ale widzieliśmy głupie uśmieszki innych ratowników, więc szybko wyszliśmy. To nie było fajne, tym bardziej, że wydarzyło się na oczach innych ludzi".

Teraz para zastanawia się, czy nie iść do sądu, albowiem, zdaniem Arka - z takim zachowaniem trzeba walczyć.

"Gazeta Wyborcza" poprosiła dyrekcję Aqua Parku o komentarz. "Sytuacja, która miała miejsce, wynikła z nieporozumienia językowego i z całą stanowczością pragniemy zapewnić, że w naszym obiekcie mile widziani są wszyscy klienci bez względu na narodowość, wyznanie, kolor skóry czy też orientację seksualną. Wyrażam ubolewanie, jeśli uraziliśmy uczucia naszych klientów i zapewniam, że nie było złej woli ze strony naszych pracowników" - mówi Piotr Stefański, dyrektor sprzedaży i marketingu Parku Wodnego w Sopocie.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (30)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
MaryMileyBlack (?) 11.08.2017 13:42
jak ktoś idzie ulicą bez koszulki-to wszystko jest ok?? goła klata u faceta być musi-wszak nie po to wydaje się kasę na siłkę, aby kisić się w upale... a i lansik na istagramie być musi... kultura to coś takiego "nieuchwytnego"-zachowuj się w tłumie w odpowiedni sposób...
w aquaparku korzystamy z prysznicy, toalet(zgodnie z ich przeznaczeniem) i nie obrażamy innych... nie robimy pranków w stylu durny homofob dał się nabrać - więc nagłaśniamy sprawę,... ktoś jeszcze zarzuci komuś, że chodzi o szantażowanie dyrekcji czy wyłudzanie darmowych wejść na basen dla znajomych...
Paweł (?) 03.08.2017 11:11
Bojkotować, nie korzystać z ich usług i nie zostawiać pieniędzy w tym miejscu. To najlepiej uczy :)
maxoku (31) Radom 02.08.2017 19:13
opiniakrytyka:
Nudność masz zakodowaną w główce, więc każdy fakt i tak będzie dla Ciebie "nudny".
Nie przedstawiłeś mi jeszcze żadnego faktu, więc skąd możesz wiedzieć? lol
To że Ty tak odbierasz nie znaczy że większość społeczeństwa w Polsce również cierpi na paranoję. ;)
Po pierwsze co jedno ma wspólnego z drugim lub trzecim? Po drugie widzę, że udało ci się wymyślić coś, ale i tak nudne :].
Seks to nie pocałunek. Zaprzeczam kłamstwom, które Ty tu wypisujesz marnując czas i miejsce.
Ja nigdy nie twierdziłem, że pocałunek to seks, więc to tylko ty marnujesz czas i miejsce :].
Nie mam zamiaru się powtarzać bo Ty chcesz wmówić komuś coś czego według Ciebie 'nie było' trollu ;)
Jak miałbym wmawiać coś, czego według mnie nie było? Zupełnie bez sensu lol. I nazywasz mnie trollem? Serio, nie stać cię na lepsze inwektywy? Kreatywność poniżej normy, chyba pretendujesz do tytułu najgorszego trolla :].
opiniakrytyka (?) 02.08.2017 12:25
maxoku:
Już ci mówiłem, że grawitacja nie działa w tym kierunku, ale tobie najwyraźniej nawet tak prostej kwestii nie da się wytłumaczyć :]. I serio, wymyśl coś kreatywnego zamiast mnie kopiować, bo strasznie przynudzasz.


Nudność masz zakodowaną w główce, więc każdy fakt i tak będzie dla Ciebie "nudny". To że Ty tak odbierasz nie znaczy że większość społeczeństwa w Polsce
również cierpi na paranoję. ;)

Czyli seks i pocałunek uważasz za to samo. Serio, po co zaprzeczasz, skoro sam się do wszystkiego i tak przyznajesz lol. Marnujesz tylko czas i miejsce.


Seks to nie pocałunek. Zaprzeczam kłamstwom, które Ty tu wypisujesz marnując czas i miejsce. Nie mam zamiaru się powtarzać bo Ty chcesz wmówić komuś coś czego według Ciebie 'nie było' trollu ;)
maxoku (31) Radom 01.08.2017 0:44
opiniakrytyka:
"99.9% ludzkiej populacji" tak, ta Twoja 'populacja' mnie nie interesuje, już Ci to gdzieś pisałem, że mam ją pod podeszwą, czytaj chodzę po niej, na betonie ;)
Już ci mówiłem, że grawitacja nie działa w tym kierunku, ale tobie najwyraźniej nawet tak prostej kwestii nie da się wytłumaczyć :]. I serio, wymyśl coś kreatywnego zamiast mnie kopiować, bo strasznie przynudzasz.
Artykuł ma związek z tematem, bo dotyczy tej samej pływalni w tym samym mieście i tych samych zachowań.
Czyli seks i pocałunek uważasz za to samo. Serio, po co zaprzeczasz, skoro sam się do wszystkiego i tak przyznajesz lol. Marnujesz tylko czas i miejsce.
opiniakrytyka (?) 01.08.2017 0:12
maxoku:
Mógłbym pozostawić to bez komentarza, ale jednak kłamstwo mnie za bardzo razi, żebym to tak zostawił. Nie wiem czy masz urojenia, bo lekarzem nie jestem, żeby to stwierdzić na pewno, ale zdecydowanie jesteś patologicznym kłamcą :].


No ba :) znowu zmieniasz zdanie, choć ten sam temat to przecież już inny artykuł :)

Tak jak mówiłem, obrażasz kogo popadnie bez powodu, bo trudno uznać za powód, że ci na kimś nie zależy itd. I wiesz, czemu chcesz robić sobie wrogów z 99,(9)% ludzkiej populacji? :].


Twój zagubiony wyżej komentarz idealnie pasuje tutaj: mógłbym pozostawić to bez komentarza, ale jednak kłamstwo mnie za bardzo razi, żebym to tak zostawił. Nie wiem czy masz urojenia, bo lekarzem nie jestem, żeby to stwierdzić na pewno, ale zdecydowanie jesteś patologicznym kłamcą :)

"99.9% ludzkiej populacji" tak, ta Twoja 'populacja' mnie nie interesuje, już Ci to gdzieś pisałem, że mam ją pod podeszwą, czytaj chodzę po niej, na betonie ;)

Po pierwsze kogo obchodzi jakiś artykuł, który nie ma związku z tematem? Artykuł, pod którym piszemy komentarze nie jest o seksie na basenie. Po drugie to nie ma nic do rzeczy, obraziłeś ludzi i nawet się właśnie do tego przyznałeś. Nawet jak się wypierasz to się przyznajesz :]. Jeśli chcesz kłamać to wypadałoby brać jakieś lekcje, bo jesteś w tym na prawdę kiepski lol.


Artykuł ma związek z tematem, bo dotyczy tej samej pływalni w tym samym mieście i tych samych zachowań. W artykule na tej stronie nie pisze nic o "seksie", informacje o zdarzeniu są nieobiektywne ze względu na to że jest to portal stronniczy, lewacki, za wszelką cenę broniący i ukazujący subiektywne i "wygodne" fakty. Same zalety, brak wad. Więc jakby miało tu być napisane cokolwiek bez "koloryzowania"? Pisze się tu artykuły typu "news" tylko pozytywne, ale nie negatywne jak np. gdy jakiś gej zabił byłego partnera w Poznaniu i z czego to wynikło. Od "niewygody" lepiej się odciąć. To jest słaby punkt, który nie rzutuje dobrze na całokształt tej "działalności". Zwykły brak otwartości.
maxoku (31) Radom 31.07.2017 23:29
opiniakrytyka:
Przypominam, że to Ty w komentarzu pod innym tematem wyśmiewałeś seks po ślubie i w jednej pozycji ;]
Mógłbym pozostawić to bez komentarza, ale jednak kłamstwo mnie za bardzo razi, żebym to tak zostawił. Nie wiem czy masz urojenia, bo lekarzem nie jestem, żeby to stwierdzić na pewno, ale zdecydowanie jesteś patologicznym kłamcą :].
Obraziłem tych kilku, na których mi nigdy nie zależało i nie zależy, tak jak im nigdy nie zależało i nie zależy na mnie??
Tak jak mówiłem, obrażasz kogo popadnie bez powodu, bo trudno uznać za powód, że ci na kimś nie zależy itd. I wiesz, czemu chcesz robić sobie wrogów z 99,(9)% ludzkiej populacji? :].
Cały czas odnoszę się do artykułu z gazety który podesłał tu ktoś w komentarzach. W nim jest jasno określone co stwierdzili świadkowie zdarzeń "pary uprawiają seks na basenie".
Po pierwsze kogo obchodzi jakiś artykuł, który nie ma związku z tematem? Artykuł, pod którym piszemy komentarze nie jest o seksie na basenie. Po drugie to nie ma nic do rzeczy, obraziłeś ludzi i nawet się właśnie do tego przyznałeś. Nawet jak się wypierasz to się przyznajesz :]. Jeśli chcesz kłamać to wypadałoby brać jakieś lekcje, bo jesteś w tym na prawdę kiepski lol.
opiniakrytyka (?) 31.07.2017 22:56
maxoku:
Miło, że dzielisz się swoimi preferencjami, ale to nie portal randkowy, więc daruj już to sobie :].


Jednak po raz kolejny: nie ode mnie to wyszło ;) Przypominam, że to Ty w komentarzu pod innym tematem wyśmiewałeś seks po ślubie i w jednej pozycji ;] więc wypadałoby napisać vice versa, jednak: "nie miło że dzielisz się swoimi preferencjami, bo to nie portal seks-randkowy" ;)

Nikt nie komentował jakiegoś podrzuconego artykułu, tylko ten tutaj nazywający się "Pocałowali się w Aqua Parku, wyrzucono ich z basenu". Obraziłeś więc wszystkich, których oburzyło zachowanie ratowników wmawiając im "rozwiązłość" na basenie i nazywając pocałunek "seksem". Nie wypieraj się własnych słów, one tutaj są, wszyscy je widzą :]. I zaczynam mieć wątpliwości czy masz urojenia, czy jesteś patologicznym kłamcą, trudno stwierdzić przez internet. Stawiałbym, że oba, bo kłamstwo silne jest w tobie XD.


drogi Panie :) ktoś komentował właśnie. Świadczy o tym liczba łap w dół przy moim ów komentarzu. Stąd tamten wniosek. Obraziłem tych kilku, na których mi nigdy nie zależało i nie zależy, tak jak im nigdy nie zależało i nie zależy na mnie?? Nie może mi zależeć na ludziach, którzy mają odmienne wartości od moich. Cały czas odnoszę się do artykułu z gazety który podesłał tu ktoś w komentarzach. W nim jest jasno określone co stwierdzili świadkowie zdarzeń "pary uprawiają seks na basenie". Jakie pary? To mnie nie obchodzi. A że geje się znaleźli w tym miejscu akurat i momencie to nie mój problem xD a raczej tych dla których drugi człowiek to tylko przedmiot do zabawy :)
maxoku (31) Radom 31.07.2017 19:43
opiniakrytyka:
bo ja zawsze podkreślam że jak kochać się to tylko po ślubie i w jednej pozycji - buziami do siebie, patrzałkami w patrzałki ;)
Miło, że dzielisz się swoimi preferencjami, ale to nie portal randkowy, więc daruj już to sobie :].
Ja skomentowałem, drogi "kolego" artykuł gazety który przywołała "koleżanka"
Po pierwsze nie jestem twoim kolegą, a po drugie napisałeś to:
Wielu użytkowników tego portalu pewnie też z tego korzystało, skoro tak zaciekle bronią "seksu na publicznym basenie".
Nikt nie komentował jakiegoś podrzuconego artykułu, tylko ten tutaj nazywający się "Pocałowali się w Aqua Parku, wyrzucono ich z basenu". Obraziłeś więc wszystkich, których oburzyło zachowanie ratowników wmawiając im "rozwiązłość" na basenie i nazywając pocałunek "seksem". Nie wypieraj się własnych słów, one tutaj są, wszyscy je widzą :]. I zaczynam mieć wątpliwości czy masz urojenia, czy jesteś patologicznym kłamcą, trudno stwierdzić przez internet. Stawiałbym, że oba, bo kłamstwo silne jest w tobie XD.
opiniakrytyka (?) 31.07.2017 18:52
maxoku:
Nikt nie skomentował artykułu "twojej koleżanki", więc twoje obrażanie innych nie mogło dotyczyć niego, a raczej tego głównego artykułu powyżej. A co do reszty to na serio ci się nie znudziło tak chwalić ciągle swoimi urojeniami tutaj? Rozumiem, że chciałbyś, żebym był tak rozwiązły jak ty "byłeś", żeby mnie zaliczyć, ale nic z tego nie będzie, więc możesz już przestać z tymi końskimi zalotami :]. I ciekawe, sam mówisz, że nikogo to nie interesuje, ale nie przeszkadza ci to dzielić się swoimi wymysłami publicznie. Jeszcze jakbyś pisał prawdę to bym mógł uznać to za reklamę ;]. Ale w takiej formie to nawet nie jest śmieszne tylko żałosne i do tego bardzo nudne lol.


Ja skomentowałem, drogi "kolego" artykuł gazety który przywołała "koleżanka" :] skoro powiedzenie wprost jak jest, nazwanie rzeczy po imieniu Ty odbierasz jako "obrażanie", to co ja mam powiedzieć na Twoje wymysły na tematy innych :] w tym urojenia że ktoś Cię tu może "podrywać" i być "rozwiązły" jak Ty.. lol ja wiem że Ty jesteś bardzo sfrustrowany tym, że nikt nowy Cię nie chce, ale to nie ten target ;v coś czytasz na opak :P bo ja zawsze podkreślam że jak kochać się to tylko po ślubie i w jednej pozycji - buziami do siebie, patrzałkami w patrzałki ;)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Pocałowali się w Aqua Parku, wyrzucono ich z basenu Fot. za: www.aquaparksopot.pl