logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
19
1
1

Tęczowy romans w nowym "Star Treku"

Gejowska miłość na pokładzie Discovery

Dodano: 24.07.2017, Aktualizacja: 24.07.2017

"Wilson Cruz zagra obiekt moich uczuć, mojego partnera, moją miłość - i obaj będziemy oficerami na statku" - powiedział w trakcie panelu o nowym serialu "Star Trek: Discovery" na San Diego Comic-Con aktor Anthony Rapp. Będzie to pierwszy - w trakcie 51-letniej historii kultowej dla wielu produkcji - tęczowy romans.

"Star Trek: Discovery" będzie miał swoją premierę we wrześniu - w stacji CBS. Podczas San Diego Comic-Con zaprezentowano zwiastun, ale dzięki panelowi dowiedzieliśmy się też trochę więcej na temat produkcji.

Akcja ma się dziać 10 lat przed wydarzeniami, które miały miejsce w serii oryginalnej: nad wszechświatem wisi widmo wojny. Michael Burnham, w którą wciela się Sonequa Martin-Green, odkrywa nowe światy, ale tym samym także i nowych wrogów.

W trakcie panelu w San Diego dowiedzieliśmy się też, że w produkcji nie zabraknie "tęczowego" wątku: Anthony Rapp, który wciela się w Paula Stametsa, będzie w jednopłciowym związku z Wilsonem Cruzem, czyli serialowym Hugh Culberem. Co ciekawe - panowie od dawna są ujawnieni i angażują się w walkę o prawa LGBT.

Co mówił Rapp o queerowym wątku w "Star Treku" - pierwszym w historii tego serialu? "Jestem bardzo dumny! I do tego on jest naukowcem!" - podkreślał aktor, dodając, że wszyscy będą zadowoleni z tego, jak historia została opowiedziana.

Seria ma wielu fanów i fanek: reakcje po pierwszym zwiastunie są jednak mieszane. My czekamy z niecierpliwością na premierę.Przypomnijmy, że w ostatniej filmowej wersji filmu pojawił się homoseksualny bohater, Sulu i tęczowa rodzina.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Izrail (25) Łódź 24.07.2017 19:46
A czy w jakimś filmie ostatnio nie było całej rodziny gejowskiej ?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku