logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
24
0
3

Coming out herosa

Thomas Dekker ma męża

Dodano: 14.07.2017, Aktualizacja: 14.07.2017

Thomas Dekker, aktor znany z roli Zacka w serialu "Herosi" czy Johna w "Terminatorze", ujawnił się na Instagramie. Wszystko po tym, gdy wcześniej próbował go wyoutować... Bryan Fuller. Dzięki temu może publicznie powiedzieć: "W rzeczy samej, jestem mężczyzną, który kocha innego mężczyznę, i nie wstydzę się tego". Gratulacje.

Sam zainteresowany zabrał głos i na swoim profilu na Instagramie napisał list, w którym się ujawnia:Sytuacja pomogła mu nabrać odwagi do ujawnienia się:  "W rzeczy samej, jestem mężczyzną, który kocha innego mężczyznę, i nie wstydzę się tego". W kwietniu wziął ślub ze swoim partnerem.  Pisze również o dumie i wkluczaniu wśród społeczności LGBT, a nie wykluczeniu i wstydzie. 

Podczas "Outfest" Bryan Fuller, ujawniony gej i producent seriali "American Gods", "Hannibal", "Gdzie pachną stokrotki" i "Star Trek", otrzymał nagrodę "Outfest Achievement Award". W swojej przemowie mówił o usuwaniu gejowskich postaci w jego produkcjach i o polityce tuszowania orientacji seksualnych niebinarnych postaci. Odnosząc się do postaci Zacka z "Herosów", Fuller powiedział, że postać ta miała być homoseksualna, ale menadżer aktora, Dekkera, powiedział, że jeżeli tak się stanie, aktor zrezygnuje z udziału w serialu. "Postać została hetero, a aktor - gejem" - skonkludował.

Nie było to prawdą, bo Thomas ujawnił się dopiero... tydzień później. Tak czy siak, gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

(ar)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
opiniakrytyka (?) 15.07.2017 22:26
DJ_:
Kogo obchodziłoby homomałżeństwo jakiegoś Jacka z Texasu?


kogoś z drugiego konca swiata, takiego idola pewnie nie. bo to np. moze byc tylko jeden z milionow jego fanow. ale ludzi na miejscu, w jego otoczeniu juz tak. nie łapiesz sedna. szkoda.

DJ_:
To ma (niby) działać tak, że ujawnienie się idola, zmniejsza homofobię wśród fanów.


Ale nie pisze o fanac, tylko odbiorze opinii publicznej, swiata. To tu nie dziala, tu, na miejscu. Jak nizej. Nie dotyczy "malego swiata", przecietnych szarych ludzi na co dzien, wiec kto sie ma tym przejac. W "malym swiecie" dalej jest tam samo. Przeciez nie kazdy gej bedzie Lady Gagą czy Madonną. Takie podejscie do rozwiazywania problemu homofobii tworzy tylko stereotypy i ograniczenia, co nie jest przeciez pozytywne jak ktos "gej" to od razu "a, to wielki swiat, tu nie ma" miejsca dla nich. Przykre. A jeszcze jak gej sie w tym zamknie, bo swiatek go zamyka to jest to juz zalosne. Bardzo przykre. Dlatego czas w koncu na alternatywe, mamy ten wiek dziesty, a rzad jakos sie w hipokryzji nie uchroni. Trzeba tylko chciec.
DJ_ (29) B-c 15.07.2017 22:16
To logiczne, że outują się ci, którzy mogą sobie na to pozwolić oraz są nimi zainteresowane media. Choć czasami okazuje się, że taki aktor po c-o, dostaje mniej propozycji. Kogo obchodziłoby homomałżeństwo jakiegoś Jacka z Texasu?
To ma (niby) działać tak, że ujawnienie się idola, zmniejsza homofobię wśród fanów.
opiniakrytyka (?) 14.07.2017 13:06
"Głośno" outują się same gwiazdy, aktorzy i celebryci. Tylko co ma to wspólnego ze zwykłymi szarymi ludźmi, poza tym że są do nich przyrównywani, choć z ich światem nie mają nic wspólnego. Tworzy się stereotyp, że gej to artysta, ktoś z tzw. "wielkiego świata". Nie jest to zdrowe. Rozumiem że ma pokazywać ludziom że gejów jest wielu wśród ludzi, ale nie tych zwykłych, w tej czy innej miejscowości. Dla mnie jest to ograniczający kierunek. Szkoda że nikt nie wpadł dotąd na alternatywny pomysł.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Coming out herosa Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/thomas.dekker/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku