logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.08.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
25
3
20

Zobacz kto został Mister Gay Poland 2017!

Za nami finał

Dodano: 10.07.2017, Aktualizacja: 20.07.2017

Co to był za weekend w Poznaniu! W sobotę poznaliśmy Mister Gay Poland 2017. Kto nim został?

Po miesiącach ciężkiej pracy i kilku wyborach regionalnych - nadszedł czas na wielki finał konkursu Mister Gay Poland 2017. W ostatni weekend w Poznaniu kandydaci odwiedzili schronisko dla zwierząt, gdzie przekazali m.in. karmę, spotkali się z Grupą Stonewall, zjedli wspólną kolację, pisali test wiedzy z LGBT i - przede wszystkim - świetnie się bawili w HaH Poznań!

Każdy z kandydatów - przez dwa dni finału mógł zdobyć 100 punktów: 20 z testu wiedzy o społeczności LGBT, 10 z testu w języku angielskim, 15 za rozmowy z jurorami, 40 pkt za galę. Pamiętajmy, że Mister Gay Poland nie jest konkursem piękności - co wielokrotnie zaznaczał Mister 2016, czyli Andrzej Berg.

Kto został Mister Gay Poland 2017? Kacper Sobieralski, czyli ponownie mister z Sopotu! Kacper pracuje w ekskluzywnym salonie odzieżowym - każdego potrafi "dobrze ubrać"! Zodiakalny wodnik, chiński koń, ceni sobie swobodę i perfekcjonizm. Z wykształcenia: projektant ubioru, obecnie student filologii romańskiej. Jak sam powtarza - przy nim każdy nauczy się francuskiego!


Gratulujemy i życzymy powodzenia w wyborach europejskich! Kacprowi możecie też osobiście pogratulować na jego stronie na Facebooku.
ZOBACZ TEŻ Wybory Mister Gay Poland to mój mąż Rozmowa z Pawłem Zabilskim, organizatorem konkursu

A Wam przypominamy naszą rozmowę z organizatorem wyborów Mister Gay Poland, Pawłem.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (20)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
HypnoSleep1982 (?) 13.07.2017 6:44
kolejny niedożywiony facet;P
zmiananicka (28) ~Brzesko 11.07.2017 10:03
shingao:
zmiananicka:
(...) Być nikim, a być fejm to jednak jest różnica dla gej-plebsu, nieprawdaż?


Jeśli inni są plebsem, to Ty kto? Elita, inteligencja?


Hehe, nie pisałem o sobie, tylko o Tobie ;-) Bo ja, mimo że to nie robię z siebie na siłę tych o których piszesz i dlatego nie ma mi co nie wyjść, jak Tobie ;-)
Harri Joulukuu (?) 10.07.2017 23:01
Gz dla mistera; takie wybory to w sumie dla mnie trochę heheszkowa sprawa, ale miło, że coś się dzieje w szeroko pojmowanym "środowisku" i organizatorzy próbują przekraczać postrzeganie takiej rywalizacji jako opartej tylko na wyglądzie. Zawsze coś.

shingao:
zmiananicka:
Jeśli inni są plebsem, to Ty kto? Elita, inteligencja?

Nah, to tylko typ, który przegrał w życie i musi się wyładowywać na wszystkich, którzy choćby odrobinę zdradzą swoim zachowaniem dobre samopoczucie.
shingao (31) Szczecin 10.07.2017 22:20
zmiananicka:
(...) Być nikim, a być fejm to jednak jest różnica dla gej-plebsu, nieprawdaż?


Jeśli inni są plebsem, to Ty kto? Elita, inteligencja?
zmiananicka (28) ~Brzesko 10.07.2017 19:00
man22:
Przeciętny chłopak, fakt, że to nie tylko konkurs piękności, ale poza pracą w sklepie więcej o nim nie piszą. Chyba ktoś bardzo chce chłopaka wypromować, dało się to zauważyć jak wygrał wcześniej w Hah...


Może to kolejny który jest nikim, a chce być "kimś" przez lans. Jest taka moda wśród pewnej grupy wysublimowanych gejów. To się nazywa wymuszone parcie na szkło. Być nikim, a być fejm to jednak jest różnica dla gej-plebsu, nieprawdaż?
man22 (?) 10.07.2017 18:38
Przeciętny chłopak, fakt, że to nie tylko konkurs piękności, ale poza pracą w sklepie więcej o nim nie piszą. Chyba ktoś bardzo chce chłopaka wypromować, dało się to zauważyć jak wygrał wcześniej w Hah...
maxoku (31) Radom 10.07.2017 16:23
Każdy z kandydatów - przez dwa dni finału mógł zdobyć 100 punktów: 20 z testu wiedzy o społeczności LGBT, 10 z testu w języku angielskim, 15 za rozmowy z jurorami, 40 pkt za galę.
Z moich skromnych wyliczeń wynika, że brakuje 15 pkt ;p. Interesujące, dwa dni finału i różne testy. Można to gdziekolwiek obejrzeć, czy tak jak w zeszłym roku wszystko utajnione?
Pamiętajmy, że Mister Gay Poland nie jest konkursem piękności - co wielokrotnie zaznaczał Mister 2016, czyli Andrzej Berg.
Może to będzie zwykła złośliwość z mojej strony, ale co ma powiedzieć ktoś, kto nie jest najpiękniejszy? I w zeszłym roku było to samo? Bo ja pamiętam, że tylko gala jako finał była. Strasznie mało informacji udzielacie.
ehhh (?) 10.07.2017 16:04
No konkurencja żadna to i wygrał, przeciętny raczej.
Jacek   dodane przez Facebooka 10.07.2017 15:50
Moonsugarine (23) Rzeszów 10.07.2017 15:40
Hmm, no nie powiem, chetnie uczylabym sie z nim francuskiego :D ;)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran