logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.10.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
52
1
46

Tomboye wychodzą z ukrycia

Wakacyjny konkurs z Betty Baboo!

Dodano: 09.07.2017, Aktualizacja: 09.07.2017

Czy wiecie, że to już ponad trzy lata? W 2014 roku powstała pierwsza w Polsce marka bielizny i ubrań w stylu tomboy, Betty Baboo. Dziś to już nie tylko bokserki, ale i muchy, skarpetki, czy nawet i spodnie! Wakacyjnie sprawdzamy co nowego u Asi i Ewy i - zapraszamy do udziału w konkursie!

Asia i Ewa, pomysłodawczynie i twórczynie Betty Baboo, trzy lata temu podkreślały w rozmowie z nami, że same długo szukały niszowej marki, która sprostałaby "naszym wymaganiom nie tylko pod względem jakości, ale przede wszystkim stylu". Jaki to styl? "Mówić chyba nie trzeba, bo każda z nas ma wiele wolnego miejsca w szafie, które wynika nie z braku pieniędzy, ale z braku odpowiednich ciuchów w sklepach, np: koszul, t-shirtów, spodni, pidżam".
ZOBACZ TEŻ Dział damski służy jako przejście do działu męskiego Rozmowa z założycielką bloga Tomboy OutFit

Dziś Betty Baboo to już znana wśród kobiet marka.
Asia i Ewa mówią, że "z tej perspektywy nie żałujemy naszej, trochę szalonej decyzji o jej powstaniu. Na początku naszym flagowym produktem była bielizna, jednak teraz Betty Baboo to już nie tylko damskie bokserki i figi z szeroką gumą, ale też inne produkty".

Strzałem w dziesiątkę okazały się zwłaszcza spodnie - baggy w stylu tomboy - o które długo dopytały same klientki.

"Mamy ich już sporo do wyboru: spodnie moro, jasne i ciemne, spodnie grafitowo-oliwkowe, czarne baggy, czy niebieskie spodnie Blue Jeans. Wszystkie fasony mają niebanalne wykończenie i logo Betty Baboo w widocznym miejscu. Nasze tomboyowe spodnie stały się, oprócz bielizny les, znakiem rozpoznawczym Betty Baboo" - mówią w rozmowie z nami.


My zachęcamy do zajrzenia do sklepu i wakacyjnie wraz z Asią i Ewą zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać kilka produktów Betty Baboo: unisexowe spodnie moro, kolorowe bokserki damskie i t-shirt tanktop.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że w komentarzu odpowiecie na pytanie, które spodnie najbardziej Wam się podobają, dlaczego i co najchętniej byście w nich robiły :-)

Na odpowiedzi czekamy do końca tygodnia, piątku, 14 lipca. Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się poprzez wiadomość na portalu.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (46)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Betty Baboo (?) 17.07.2017 11:09
Dziewczyny, dziękujemy za wszystkie komentarze, wybrać spośród nich zwyciężczynie to było prawdziwe wyzwanie ;-) Prosimy o jak najszybszy kontakt Torque, Pokaż cycki i Narcotic Ketchup i pozdrawiamy Was wszystkie serdecznie :-*
wish (35) Kraków 17.07.2017 10:50
Dziękujemy bardzo wszystkim i za wszystkie cudne komentarze! :) Ekipa BB nie miała łatwego wyboru - ale ostatecznie zwyciężyły komentarze Torque, Pokaż cycki i Narcotic Ketchup. Odezwę się w wiadomości prywatnej, a Wam jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
aneta22 (31) Wroclaw 15.07.2017 0:45
spodnie grafitowe :DDD idealne na imprezę czy na spacer z ukochaną jak dla mnie są cholernie seksi ;) szarpałabym jak Reksio szynkę :P
Blue_oxygen (19) Warszawa 14.07.2017 22:44
Definitywnie najbardziej przemawiają do mnie jasne spodnie moro. Jestem zdania, że to jak się ubieramy jest pewnym odzwierciedleniem naszej osobowości, i sama przywiązuję sporą uwagę do zawartości mojej szafy. Juz od kilku lat moje potrzeby i walory estetyczne odnośnie ubrań są takie same. Uwielbiam mieć na sobie coś wygodnego i uniwersalnego. Coś, w czym mogę pochodzić po mieście, pójść na randkę z dziewczyną, przejść się nad Wisłą, wsiąść na rower, czy pojechać w plener z przyjaciółmi, a przy tym wyglądam stylowo i schludnie. I właśnie to oferuje ten model. Kręci mnie jego krój, który jest luźny, nie opina nóg, a zarazem jest skrojony w taki sposób ze wygląda to świetnie. W czymś takim czuje się pewnie, seksownie i zwyczajnie komfortowo. A przy tym są to spodnie dla kobiet, dające możliwość wiekszej płynności oraz zatarcia granic pomiędzy tym co męskie a tym co damskie. Cenie to, bo sama miewam różne chęci i pomysły na siebie. Jednego dnia wejdę w styl Tomboy, a innego w bardziej kobiecy zestaw. Dlatego jestem wdzięczna osobom które umożliwiają poruszanie się pomiędzy dwoma z pozoru skrajnie kontrastujacymi ze sobą stylami, osobom które zdają się rozumieć moje potrzeby i spełniają je w tak dokładny sposób jak dziewczyny z Betty Baboo. Dlaczego akurat jasne moro? Zazwyczaj ciemne ciuchy mnie przytłaczają, odbierają mi energię. Jasne kolory są dla mnie żywe, i optymistyczne. Zresztą bardzo pozytywnie jest iść wśród tłumu i wyróżniać się na tle szarości oraz czerni które dominują na ulicach niezależnie od pory roku czy pogody. Spędzam sporo czasu poszukując właśnie tego typu spodni, jak i modeli z krokiem, a jednak do tej pory skłoniłam jedynie ku dwóm parom, tylko dwie trafiły w 'punkt'. A gdy tylko zobaczylam te oferowane przez Betty Baboo totalnie się zakochałam i postanowiłam ze musze je mieć. Zakup odłożyłam nieco w czasie, ponieważ nadszedł okres wydatków wakacyjnych, jednakowoż ( jeśli tutaj nie uda mi się zwyciężyć oczywiście c: ) są one pierwsze na mojej Liście zakupów i juz niedługo będę się mogła nimi nacieszyć ♥
Co najchętniej bym w nich robiła? Pierwsze co przychodzi mi do głowy , to że chodziłabym w nich na castingi aktorskie po których już od jakiegoś czasu biegam przez co wiem ze najlepszym ubiorem w takiej sytuacji są ciuchy zapewniające mi pewność siebie, wyróżniające się, mówiące coś o mnie jako osobie, takie które sprawiają że inni mnie zapamiętują.
Dzięki za uwagę :)
olkadrive (?) 14.07.2017 17:15
Czarne Baggy! Podkreśliłyby oczy (i charakter) mojej kobiety... Z pewnością zakocham się na nowo i to 2x bardziej jak ją w nich zobaczę ;)
Blue_oxygen (19) Warszawa 14.07.2017 17:13
Definitywnie najbardziej przemawiają do mnie jasne spodnie moro. Jestem zdania, ze to jak się ubieramy jest pewnym odzwierciedleniem naszej osobowości, i sama przywiązuje spora uwagę do zawartości swojej szafy. Od kilku już lat moje potrzeby i walory estetyczne odnośnie ubrań są takie same. Uwielbiam mieć na sobie coś wygodnego i uniwersalnego. Coś w czym mogę pochodzić po mieście, pójść na randkę z dziewczyna, przejść się nad Wisła, wsiąść na rower, czy pojechać w plener z przyjaciółmi, a przy tym wyglądam stylowo oraz schludnie. I właśnie to oferuje ten model. Kręci mnie jego krój, który jest luźny, nie opina nóg, ale zarazem jest tak skrojony ze wyglada świetnie. W czym takim czuje się pewnie, seksownie, i zwyczajnie przyjemnie. A przy tym są modelem damskim, dającym możliwość na większa płynność i zatarcie granicy między męskim a damskim. Cenie to, bo sama miewam różne chęci i pomysły na siebie. Jednego dnia wejdę w styl Tomboy, a innego w bardziej kobiecy zestaw. Dlatego jestem wdzięczna osobą które umożliwiają mi poruszanie się między tymi dwoma z pozoru kontrastującymi ze sobą stylami, zdają się rozumieć moje potrzeby i spełniają je, w taki sposób jak dziewczyny z Betty Baboo. A dlaczego jasne moro? Zazwyczaj po prostu ciemne ciuchy mnie przytłaczają, odbierają mi energię. Jasne kolory są dla mnie żywe, i optymistyczne. Zreszta bardzo pozytywnie jest iść wśród tłumu i wyróżniać się na tle szarości oraz czerni które dominują u innych osób niezależnie od pory roku czy pogody. Spędzam sporo czasu poszukując właśnie tego typu spodni, jak i modeli z krokiem i jak do tej pory znalazłam jedynie dwie pary dobrze na mnie leżące. A gdy tylko zobaczyłam te które oferuje Betty Babbo totalnie się zakochałam i postanowiłam ze muszę je mieć. Zakup odłożyłam trochę w czasie, ponieważ nadszedł okres wydatków wakacyjnych, jednakowoz (jeśli tutaj nie uda mi się zwyciężyć oczywiście c: ) są one pierwsze na mojej liście zakupów, i już niedługo będę mogła się nimi nacieszyć ♥
Co najchętniej bym nich robiła? Pierwsze co przychodzi mi do głowy, to ze chodzilabym w nich na castingi aktorskie po których już od jakiegoś czasu biegam przez co wiem już ze najlepszym ubiorem w takiej sytuacji sa ciuchy zapewniajace mi pewności siebie, wyróżniające się, mówiące coś o mnie jako osobie, takie, które sprawiają ze inni mnie zapamiętują.
Dzięki za uwagę :)
Maartii (21) Sosnowiec 13.07.2017 22:22
Najbardziej podobają mi się jasne moro, ponieważ podkreślały by mój styl i charakter :) Najchętniej chodziłabym w nich wszędzie i cały czas bo strasznie mi się podobają :D
Maartii (21) Sosnowiec 13.07.2017 21:50
Najbardziej podobają mi się jasne moro idealnie pasowałyby do mnie i podkreślały by mój styl oraz charakter :) Najchętniej chodziłbym w nich wszędzie np: na spotkania ze znajomymi itp. :)
Guitarist (22) NS/Poznań 13.07.2017 21:31
Mimo, że wszystkie spodnie tej firmy są cudowne i mam nadzieję, że kiedyś każdy model zagości w mojej szafie, to najbardziej podobają mi się Spodnie Czarne Baggy. Uważam, że dzięki swojemu kolorowi, krojowi i stylowi nadają się na każdą okoliczność.
Jak chyba każda dziewczyna mam czasami problem z tym "co na siebie włożyć". Posiadając w szafie spodnie od Betty Baboo już nigdy nie musiałabym się nad tym zastanawiać. Mogłabym zarówno chodzić w nich na ważne spotkania, jak również na zwyczajne wypady ze znajomymi.
Najchętniej ubierałabym je codziennie, jednak czasami trzeba się przebrać :D
Wiem jednak, że ze względy na wygodę i świetny wygląd idealnie nadawałyby się na aktywne spędzanie czasu wolnego - zwiedzanie, spacery, jazdę na rolkach, czy wyprawy do parków narodowych i krajobrazowych. Dzięki temu, że nie są tylko wygodne ale i świetnie wyglądają, można by zrobić w tych najpiękniejszych miejscach wiele zdjęć, którymi nie byłoby się wstyd pochwalić.
Pokaż Cycki (20) Nowa Sól/Zielona Góra 13.07.2017 1:12
Chociaż na ogół lubię odziać się w ciemniejszego koloru spodnie, bluzki, koszulki, to jednak tym razem najbardziej spodobały mi się Niebieskie Spodnie Baggy "Blue Jeans". W końcu miałabym idealne zestawienie do moich adidasów i luźniejszych koszulek, bo glany nie zawsze idą w parze z letnią pogodą i niektórymi t-shirtami, jakie posiadam. Mimo iż na pierwszy rzut oka kolorystyka "Blue Jeans" wydaje się być zwyczajna, to patrząc przez pryzmat innych spodni, jakie można ujrzeć za szybą w sklepach, jest ona nieco szalona, ale jednocześnie świetnie dobrana. Mamy tutaj rzekomo standardowy niebieski jeans, który pasuje do praktycznie każdej części garderoby + nutka czerwieni, która przegania nudę i szarą codzienność; naprawdę przykuwa to uwagę. Zwłaszcza, kiedy ktoś prowadzi towarzyski, aktywny i pełen wrażeń tryb życia, a stricte do takich osób się zaliczam.
Co najchętniej bym w nich robiła?
Na pewno nosiłabym je na sobie, kiedy wychodziłabym gdzieś wieczorem ze znajomymi. Jak już wcześniej wspominałam - pasowałyby mi te spodnie praktycznie do wszystkiego, idealnie komponowałyby się z luźnym stylem, jaki preferuję stosować przy takich okazjach. Ponadto moim hobby jest m.in. jazda na deskorolce i rowerze. Niebieskie Baggy świetnie nadają się do uprawiania tego typu sportów: luźny krój oraz stone washing nadają coś niezwykle ważnego w uprawianiu skateboardingu - można dzięki temu komfortowo i swobodnie manewrować deską, robić wszelakie tricki. Ściągacze zaś zlikwidowałyby problem wciągających się nogawek w zębatki(łańcuch), a to naprawdę bardzo pozytywna cecha, jeśli przypomnę sobie moje niemiłe doświadczenia! Posiadacze rowerów MTB oraz BMX doskonale wiedzą o co chodzi.
Reasumując: Posiadając Niebieskie Spodnie Baggy "Blue Jeans” byłabym niezwykle zachwycona nie tylko tym, że ich design perfekcyjnie harmonizowałby z moją zawartością szafy, ale również cieszyłby mnie fakt, iż mogłabym poczuć "wolność" i pełną satysfakcję w zajmowaniu się swoimi hobby, pasjami. :)

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran