logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
27
0
3

No i będzie więcej „Sense8”

Co czeka naszą ulubioną gromadę?

Dodano: 03.07.2017, Aktualizacja: 05.07.2017

Była rozpacz i duże rozczarowanie, kiedy Netflix ogłosił, że drugi sezon serialu „Sense8” będzie ostatnim. Fani z całego świata pisali petycje i gromili na producentów w mediach społecznościowych. Zostali wysłuchani! Prezent na koniec czerwca – powstanie jeszcze jeden odcinek. Lana Wachowski poinformowała wszystkich na Facebooku: “Powstanie jeden dwugodzinny odcinek”. Radość! Premiera planowana jest na początek przyszłego roku.

Jak już wspomnieliśmy, pierwszego czerwca Netflix poinformował, że nie będzie dłużej kontynuował produkcji serialu "Sense8". Wszystko było dla nich zrozumiałe, ale to liczby okazały się bezwzględne. I w ten oto sposób mieliśmy się już nie spotkać z naszymi ulubionymi bohaterami. Ledwie na początku maja miała miejsce premiera drugiego sezonu, a niecały miesiąc później - zrezygnowano z jego dalszej produkcji. 

ZOBACZ TEŻ Co będzie z Sense8? Kolejny serial zagrożony


Ale jednak nie będzie tak najgorzej – petycje, które nadsyłali ludzie z całego świata i wojowanie w mediach społecznościowych okazały się skuteczne. Producentka, reżyserka i pomysłodawczyni serialu, Lana Wachowski, poinformowała na swoim Facebooku, że powstanie jeszcze jeden odcinek – dwugodzinny, który będzie podsumowywał wszystkie wydarzenia i zamknie fabułę. „Pracujemy na dwugodzinnym odcinkiem finałowym. Powiedzcie swoim gromadom!” – napisała.

To dwie godzinny z naszymi ulubionymi bohaterami więcej. Pozostaje się cieszyć i z niecierpliwością oczekiwać przyszłego roku, kiedy odbędzie się premiera.

Jamie Clayton, która wciela się w rolę Nomi, udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że decyzja Netflixa złamała jej serca, ale najbardziej ubolewa, że jej marzenie się nie spełni... O czym mowa? O ślubie Nomi z Amanitą. Kto wie, co się teraz wydarzy? Głowa do góry i cierpliwości w oczekiwaniu na ostatnie dwie godziny z naszą ulubioną gromadą.My mamy parę pomysłów na to, jak serial mógłby się skończyć. Happy endy, śluby i kolejne przygody gromady... Pomyślcie o tym: finał i parę ślubów: Nomi z Amanitą, Will i Riley, Lito i Hernando, Kala i Wolfgang, tylko co z Capheus i Sun? Macie jakieś pomysły?

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
ez-y (26) Warszawa 04.07.2017 17:18
W nagłówku również jest błąd :).
Na początku przyszłego roku, nie na początku przyszłego miesiąca...
alek.redakcja (28) Kraków 04.07.2017 12:01
MariAntonina:
Lito i Alfonso? :D
Lito i Hernando!


Racja! Jesteśmy rozmarzeni - myślimy o postaci (Hernando), a marzymy o aktorze (Alfonso)! Dzięki za uwagę:)
MariAntonina (25) Zielona Góra 04.07.2017 11:53
Lito i Alfonso? :D
Lito i Hernando!

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku