logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
19.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
7
7
6

Amber Gold, Suski i... homoseksualizm

Kolejne zaskakujące wątki w głośnej sprawie

Dodano: 30.06.2017, Aktualizacja: 30.06.2017

Tego się chyba nikt nie spodziewał. W ostatnich dniach dużo w naszych mediach o aferze Amber Gold i przesłuchaniach przed sejmową komisją w tej sprawie. Okazuje się, że jest i kolejny homoseksualny wątek w całej aferze. O sprawie donosi portal NaTemat.pl.

Przypomnijmy, że przedsiębiorstwo Amber Gold powstało w 2009 roku. Było głównym udziałowcem linii lotniczych OLT Express. We wrześniu 2013 roku sąd ogłosił upadłość spółki a Marcinowi P. i jego żonie postawiono szereg zarzutów.

W zeszłym roku w Sejmie powstała komisja śledcza ds. zbadania sprawy Amber Gold.

Już kilka lat temu donosiliśmy za "Superwizjerem", że Marcin P. wstąpił do nowicjatu Zgromadzenia Chrystusowców w Poznaniu, skąd został wyrzucony za "demoralizowanie kolegów". Następnie założył spółdzielnię Sampi, w której zatrudnił swoich dwóch homoseksualnych kolegów, z którymi otwarcie mówił także o swojej homoseksualności. Dziennikarze programu dotarli do materiałów - z których wynikało, że Marcin P. zabierał swoich współpracowników na wycieczki po Polsce, koncert Simply Red, bywali w klubach dla gejów. Miał także korzystać z usług męskiej prostytutki i w połowie 2005 roku być w stałym związku z mężczyzną. A małżeństwo z Katarzyną P. miało być tylko kamuflażem.

Te "doniesienia" wróciły teraz po latach w kontekście sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold. Wszystko z powodu Stowarzyszenia Pomoc 2002, które m.in. było tematem przesłuchania. Krzysztof Brejza z PO zapytał Marcina P. o organizowane przez stowarzyszenie i finansowane przez szefa Amber Gold imprezy, na których bywał... poseł Prawa i Sprawiedliwości i członek komisji, Marek Suski.

Okazuje się, że organizacja wśród swoich celów ma:

Wspomaganie osób o skłonnościach homoseksualnych w kształtowaniu ich życia zgodnie z zasadami etyki chrześcijańskiej, organizowanie pomocy terapeutycznej, a w przypadku osób chcących zachować swoje preferencje seksualne – nauczanie przystosowujące do życia w czystości z zachowaniem celibatu osób świeckich.
Serwis NaTemat.pl przypomina reportaż Tomasza Sekielskiego o jednym z działaczy stowarzyszenia, który "leczył" mężczyzn poprzez m.in. przytulanie ich i ocenianie penisów.

Czego jeszcze dowiemy się dzięki komisji?

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (6)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao (31) Szczecin 03.07.2017 17:38
BoyPol:
Fajnie jakby ktoś z redakcji queer.pl zrobił jakiś duży śledczy reportaż na ten temat.


Marzyciel. Aby zrobić "duży reportaż śledczy" trzeba mieć kasę. To nie takie hop siup.
zmiananicka (?) 01.07.2017 21:23
Super że o tym piszecie bo takich bulwersujących spraw z udziałem niemoralnych gejów jest w Polsce więcej i powinno się o tym mówić, jak np. o byłym kapelanie i kapitanie wojskowym prezydenta L. Kaczyńskiego a potem B. Komorowskiego, o którym ani słychu ani dychu od kilku lat...jakby się zapadł pod ziemię.
BoyPol (?) 01.07.2017 18:56
Do moderatorów: Szkoda, że tak zakochaliście się w cenzurze, że nie potraficie ograniczyć się TYLKO do naprawdę obraźliwych wpisów i cenzurujecie dyskusje wg dla nikogo niezrozumiałych kryteriów.
shingao (31) Szczecin 01.07.2017 14:23
Ja wiem, że nieładnie jest śmiać się z nazwisk, ale nie mogę się powstrzymać w zadaniu tego pytania:

Czy Marek Suski też uczestniczył w akcji "porównajmy swoje siuśki"?
BoyPol (?) 01.07.2017 12:42
Fajnie jakby ktoś z redakcji queer.pl zrobił jakiś duży śledczy reportaż na ten temat.
Arthus (?) 01.07.2017 0:01
O pomocy2002 można pisać poematy. Sam w niej byłem. Spowiadanie z homo i inne tego typu akcje. Jak jeden się zbuntował, nie wytrzymał tego psychicznie i zamknął w toalecie na zjeździe, to jak go znaleźli to kazali mu przebierać się do snu przy wszystkich. Z tego co wiem, to oni mają bogate źródła finansowania. Lider mówił, że "sponsorują ich milionerzy". Warto odnotować, że ta grupa bardzo nie lubi się z grupą "Odwaga", która dostała niedawno nagrodę od rządu. Parę razy Odwaga próbowała sprzątnąć ich grupę "od środka", nasyłając "czujki".
Najlepsze jest to, że jak o tym opowiedziałem kilkukrotnie w sieci, to zaczęły pojawiać się komentarze w stylu "wiemy że to ty, jeszcze o nas usłyszysz" i inne takie. Bloger Dreamwalker zrobił ze mną wywiad na swoim blogu o tym, to także zaczął dostawać takie komentarze. Przychodzą do tej pory.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku