logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
33
0
1

Przepraszam, bardzo cię kocham

Kampania w telewizji przed paradą w Londynie

Dodano: 27.06.2017, Aktualizacja: 28.06.2017

Channel 4 stworzyło cztery półminutowe spoty kampanijne z okazji zbliżającej się parady. To cztery narracje o tym, jak rodzice i bliscy potraktowali osoby LGBT. Wzruszające krótkie historie, które warto zobaczyć. Spoty będą publikowane aż do 9 lipca, kiedy przez Londyn przejdzie parada. Piękna inicjatywa.

Jak zauważają komentujący historię te łamią serca, łzy cisną się do oczu… Na filmach widzimy ludzi, którzy odrzucili bliskich tylko dlatego, że nie spełnili ich wymagań, bo nie byli heteroseksualni. Teraz żałują, proszą o przebaczenie. Każde „przepraszam” powoduje, że sami chcemy im przebaczyć, bo każdy ma prawo do błędu.

Iain Walters z komitetu organizacyjnego parady mówi: “Współpraca z Channel 4 dla społeczności LGBT+ to niesamowita okazja, żeby nagłośnić różne historie, które dotykają naszej społeczności. (…) chcemy wysłać w świat przekaz o akceptacji, wsparciu i przyjaźni”.Matka odrzuciła córkę lesbijkę, ojciec – syna geja, przyjaciele nie chcieli w swoich życiach osób transpłciowych. Słyszymy teksty, które sami słyszeliśmy: „Byłam pewna, że szukasz uwagi”, „Byłem w szoku”, „Byłem zły”…

Teraz słyszymy: „Powiedziałem tyle złych rzeczy”, „Odszedłeś. To był najgorszy dzień mojego życia”, „Kocham Cię”… Sami popatrzcie:

 (ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
zmiananicka (?) 28.06.2017 11:50
Wszyscy powinni nas traktować za to jak nas traktują, nie tylko rodziny. Przede wszystkim politycy utrzymywani z naszych podatków, pracodawcy którym to MY robimy łaskę, a nie oni nam, itd.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku