logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
77
69

Młodzież o "dewiacjach" i "zboczeńcach"

Dzień Dziecka w Sejmie

Dodano: 02.06.2017, Aktualizacja: 02.06.2017

Nie dla Unii Europejskiej, nie dla imigrantów i... nie dla dewiantów oraz zboczeńców - w czwartek, z okazji Dnia Dziecka, Sejm należał do dzieci i młodzieży. Nie da się ukryć, że wiele osób było w szoku po sejmowych wystąpieniach naszej przyszłości narodu.

Polska jest jednym z pierwszych krajów, który co roku - 1 czerwca - oddaje Sejm dzieciom i młodzieży. W tym roku pod hasłem dekomunizacji przestrzeni publicznej i poszukiwania lokalnych bohaterów. Dzień Dziecka stał się jednak okazją dla młodych ludzi do przedstawienia swoich poglądów. 

Najwięcej medialnej uwagi poświęcono młodemu człowiekowi, który na sejmowej mównicy potargał unijną flagę. Głosów przeciwko UE było dużo - tak samo, jak przeciwko uchodźcom i imigrantom. Nie zabrakło i oczywiście wystąpień przeciwko aborcji, czy... społeczności LGBT. Franciszek Kowalczyk mówił wprost: "nie dla Europy zboczeńców" i nie dla "promocji różnego rodzaju dewiacji seksualnych".



Na sali sejmowej obecni byli i "dorośli" parlamentarzyści: m.in. Joachim Brudziński, Ryszard Terlecki, czy wiceminister edukacji, Marzena Machałek. Nie uznali oni, że warto byłoby zareagować na niektóre wystąpienia. "To dobrze, że wasze wystąpienia są emocjonalne, cechuje was młodzieńczy radykalizm" - mówiła wręcz Machałek.

My jednak wierzymy w nasze młode pokolenia i pozdrawiamy młodych posłów:





(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (69)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
gayaktiv (36) Nakomiady 22.06.2017 22:44
mi się wydaje że symbole unijne podlegają pod ochronę prawną więc jak ten Franciszek Kowalczyk zrobił taki numer przed kamerami to powinien odpowiedzieć np. za szerzenie nienawiści co do unii europejskiej, szkoda tylko że ostatnia nadzieja na poprawę sytuacji w tym kraju prysła no ale głowa do góry przecież jest jeszcze wiele innych krajów na P np. Portugalia :)
Matylda   dodane przez Facebooka 07.06.2017 10:14
Tego młodego trzeba zgłosić do prokuratury , nie szkodzi , że młody . Moze pójdzie do poprawczaka .
so_crazy (26) Jelenia Góra 06.06.2017 22:55
Jezu co to za kraj!!!! Dziękuję Szyc i Kaczprzak ze jesteście!!! W Takich Ludziach nadzieja!!!
busyghost (29) Szczecin:) 06.06.2017 13:10
Świetna Maria Szyc i super Nikodem Kaczprzak :)
CY4NN (?) 05.06.2017 20:09
Europie skrajnego indywidualizmu, europie bez tożsamości" 1. Że to nie składne 2. Komunizm dobra rzecz. :>
psom na pożarcie (?) 05.06.2017 20:08
brachiocephalicus:
Czekasz aż to samo zrobią Twoi islamscy przyjaciele? Też jej chyba za bardzo nie lubią (eurosodomy) a dostają nie mniej pieniążków. No ale to w pełni uzasadnione, wielokulturowość, love & peace i takie tam. Nadmienię jeszcze, że kochają gejów jakby ktoś nadal miał wątpliwości ♥


To zabawne uczucie, gdy sam jestem sceptyczny wobec przyjmowania uchodźców, a mimo to muszę odczuwać zgrzyt i zażenowanie czytając tego typu wypociny rasowego ignoranta wychowanego na cudzych bajdurzeniach.
shingao (31) Szczecin 05.06.2017 19:36
brachiocephalicus:
Ja wiem, że dzisiaj dziewictwo nie jest w cenie i każdy musi wtrącić swoje, szczególnie kiedy sam nie umie się okiełznać. Bo o ile dziewictwa nigdy na liście dewiacji seksualnych nie było to homoseksualizm już tak.


Praktyka pokazuje, że nienaturalne życie szamanów w celibacie prowadzi do takich dewiacji jak pedofilia.
brachiocephalicus (26) Katowice 05.06.2017 19:28
shingao:


A może kiedy mówił o dewiacjach seksualnych to miał na myśli celibat u księży?


Ja wiem, że dzisiaj dziewictwo nie jest w cenie i każdy musi wtrącić swoje, szczególnie kiedy sam nie umie się okiełznać. Bo o ile dziewictwa nigdy na liście dewiacji seksualnych nie było to homoseksualizm już tak.
brachiocephalicus (26) Katowice 05.06.2017 19:18
magk:
Ładnie było doić kasę z funduszy europejskich, a teraz drzeć unijną flagę. Ci ludzie są chorzy narodowa schizofrenia, fanatyzm.


Czekasz aż to samo zrobią Twoi islamscy przyjaciele? Też jej chyba za bardzo nie lubią (eurosodomy) a dostają nie mniej pieniążków. No ale to w pełni uzasadnione, wielokulturowość, love & peace i takie tam. Nadmienię jeszcze, że kochają gejów jakby ktoś nadal miał wątpliwości ♥
Igoś (28) Warszawa 05.06.2017 11:18
'Jarker Jugend' jak się patrzy... Aż boli w środku, że rośnie nam kolejne, spore pokolenie oszołomów.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Młodzież o "dewiacjach" i "zboczeńcach" Fot. za: youtube.com