logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
50
1
0

Zaręczyny w Disneylandzie

To się nazywa pomysłowość

Dodano: 26.05.2017, Aktualizacja: 29.05.2017

Reddit doniósł nam o uroczej historii Williama i Chrisa. Ten pierwszy postanowił oświadczyć się swojemu chłopakowi podczas pobytu w Disneylandzie, który obaj uwielbiają. Przy wsparciu rodziny przygotował plakat, a cała logistyka została zorganizowana przy wsparciu obsługi parku rozrywki. Wszystko było niespodzianką. Will poprosił go o minę, jakby się przestraszył i… stało się! Szybki spojler: Chris powiedział tak.

Każdy, kto był w Disneylandzie wie, że przy każdej karuzeli i atrakcji można sobie zrobić zdjęcie. Albo nam są robione. Najczęściej są to zdjęcia, kiedy jedziemy już na rollercoasterze czy oblewa nas woda. I to właśnie wykorzystał William. Kiedy wiedział, że zbliżają się do kamery – poprosił Chrisa o minę, jakby się przestraszył, jakby był w szoku. Wtedy on wyciągnął plakat z napisem: „Wyjdziesz za mnie?” A kiedy minęli kamerę – szybko go schował. Możecie sobie wyobrazić w jakim szoku musiał być Chris, kiedy dostał do ręki fotografię…

William oczywiście nie wybrał jakiegoś romantycznego zakątka rodem z bajki o Śpiącej Królewnie czy Kopciuszku. Wybrał spływ wodospadem – pomysł zaczerpnął z filmiku na YouTubie: ktoś kiedyś ujawnił się przed rodzicami właśnie na tej zjeżdżalni, z kartką w ręce. Postanowił potraktować to jako inspirację. 

ZOBACZ TEŻ Nietypowy coming out w Disneylandzie ...na kolejce górskiej


Historia ma też drugie dno. William podzielił się zdjęciem na Reddicie, bo jego głęboko wierząca matka nie chciała, by publikował je na Facebooku. „Powiedziała mi, że to wstyd, że przynoszę jej wstyd” - napisał. 

(Proposal Pic) My mom told me not to post it on Facebook because she’s ashamed of me, so I’m posting it here for the world to see! from gaybros

Mamie teraz chyba w niesmak, że zdjęcie stało się viralem, jest wszędzie. Chłopakom gratulujemy i trzymamy kciuki!

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku