logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
13
2
3

W tym tygodniu: co nas ominęło?

Informacje z queerowego świata

Dodano: 20.04.2017, Aktualizacja: 10.08.2017

Co tydzień publikujemy spis newsów, które albo nam umknęły, albo na które po prostu nie mieliśmy czasu. Macie jakiś temat, który nam chcecie podrzucić? Przeczytaliście coś, co chcielibyście, żeby się znalazło u nas na stronie? Piszcie śmiało. Zaczynamy wydanie nr 12.

WIELKI ŚWIAT

Wielka Brytania - wiemy już, gdzie jest nas najwięcej. Z pomocą przyszły nam badania tamtejszego urzędu statystycznego. Nie będziemy zbyt wiele opisywać, po prostu popatrzcie:


W Tanzanii za rutynowe badanie ma zostać uznane badanie analne - dzięki temu władze i sądownictwo będą weryfikować orientację seksualną podejrzanych.

Nigeria. 53 młodych mężczyzn zostało aresztowanych przez policję podczas uroczystości „zaślubin”. Choć małżeństwa jednopłciowe w Nigerii nie są legalne, władze zwracają uwagę na incydentalne nieformalne zawieranie małżeństw przez osoby tej samej płci. Oskarżeni będą sądzeni za konspirację i niezgodne z prawem zgromadzenie.

W Indiach wzrasta poparcie dla związków jednopłciowych. W szczególności w Gujaracie. To dobre wiadomości, ale wciąż jest dużo do zrobienia. Statystyki pokazują, że tylko 2% rodzin akceptuje swoje dzieci, którą są LGBT.

Najnowsze badania mówią jasno i wyraźnie: mężowie geje i żony lesbijki są szczęśliwe, zdrowsze i bogatsze. Więcej – ma to duży wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Okazuje się, że możliwość zawarcia małżeństwa i zawarcie go może zmniejszyć ryzyko demencji.

poprzednia
następna

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
lawendowa (26) Warszawa 23.04.2017 21:52
Gagunia ♥
diasko (?) 22.04.2017 12:44
Jeszcze kawałek Hurts Beautiful Ones !
whateverboi (?) 21.04.2017 16:09
co to sa te badania analne? na czym to polega? wtf
tatuaż.. hm.. ładny, ale gdyby był obrazkiem, narysowanym na kartce. Jeśli tatuaż chodzi to powiniene być narysowany znacznie lepiej, bo wygląda, jakby go robił/a praktykant/ka.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
W tym tygodniu: co nas ominęło? Fot. Instargam, za: https://www.instagram.com/ladygaga/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku