logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
19
0
2

Powrót Spice Girls. Czy to się dzieje naprawdę?

Wielki comeback podobno coraz bliżej

Dodano: 20.04.2017, Aktualizacja: 20.04.2017

Portal „Page Six” donosi, że wielki comeback najpopularniejszego girlsbandu staje się faktem – i to już niedługo. Plotki o tym, że dziewczyny znów wystąpią razem pojawiają się co jakiś czas. Tym razem, jakkolwiek to zabrzmi, dzięki rozwodowi Mel B. Geri powiedziała „The Sun”: „Tak, schodzimy się, ale to jeszcze chwilę zajmie”. Lata 90. wiecznie żywe, my się cieszymy!

Rok temu była 20. rocznica utworu „Wannabe”, którym zdobyły szczyty wszystkich możliwych list przebojów na całym świecie. To miała być okazja, by pięć wokalistek – Mel B (Scary Spice), Geri Halliwell (Ginger Spice), Emma Bunton (Baby Spice), Mel C (Sporty Spice) i Victoria (Posh Spice) – znów stanęły razem na scenie.

Wtedy to tylko trzy z nich – Mel B, Geri i Emma – nagrały wideo z łóżka, w którym dziękują fanom za wszystkie lata i wspomniały o specjalnej imprezie jubileuszowej. Miała być nawet trasa koncertowa. Mel C i Victoria powiedziały, że nie zamierzają wracać do zespołu. Jednak pozostała trójka – którą nazwano GEM – wciąż starała się o wielki comeback.

Niestety (znów), ciąża Geri pokrzyżowała im plany. Teraz – jak podaje „The Sun” – temat wrócił i dziewczyny się dogadały. Podobna duży wpływ na to miał rozwód Mel B z jej mężem, Stephenem Belafonte.

Póki co wiadomo, że informacja dotyczy powrotu Mel B, Geri i Emmy i Mel C (choć wciąż nieoficjalnie). Victoria natomiast jeszcze na początku tego roku starała się temu przeciwdziałać.

Do tej pory życzyła GEM powodzenia, ale wyraziła dezaprobatę, na wypadek, gdyby chciały wykonywać stare utwory Spice Girls. Co więcej – w styczniu tego roku zaangażowała nawet prawników. Podobno jednak zgodziła się wystąpić podczas specjalnej trasy koncertowej, która jest wciąż w fazie planów. Viralowym hitem okazał się występ Victorii w „Carpool Karaoke” Jamesa Cordena:Na szczęście Mel C nabrała rozumu do głowy i w styczniu tego roku – po latach skupiania się na sobie, swojej solowej karierze i rodzinie – przyznała, że powrót Spice Girls staje się coraz bardziej możliwy. Mamy nadzieję, że nie rzuca słów na wiatr.

W listopadzie zeszłego roku wypłynął kawałek nagrany przez GEM, posłuchajcie:

Zespół powstał w 1994 roku. Rozpadł się 6 lat później, w 2000 roku. Wyłonił się z wcześniejszej grupy „Touch”. W 1998 roku z zespołu odeszła Geri Halliwell, chwilę później Mel B zaczęła karierę solową. Potem przyszedł czas na każdą z nich. Dziewczyny zeszły się w 2007 roku. Póki co ich ostatni wspólny koncert odbył się 26 lutego 2007 roku w Toronto. Zespół ma na swoim koncie trzy płyty, film i serie reklamowe. 

Chyba jesteśmy podekscytowani!

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
U_piter (33) Lublin 22.04.2017 21:49
Poprawną formą jest "pójść po rozum do głowy". Nigdy byłem ich fanem a z lat 90- tych chciałbym powrotu Kurta Cobaina. Powroty po latach, podobnie jak wskrzeszenie zmarłych to ciężka sprawa, Chociaż akurat to pierwsze teoretycznie nie jest niemożliwe.
Lord Byron (?) 20.04.2017 12:18
Co to ma wspólnego z tematyką LGBT?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Powrót Spice Girls. Czy to się dzieje naprawdę? Fot. Facebook za: https://www.facebook.com/spicegirls
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku