logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
51
2
7

Luke Evans: nie mam powodu, by ukrywać swoją seksualność

Aktor o byciu gejem w Hollywood

Dodano: 20.04.2017, Aktualizacja: 20.04.2017

Luke Evans wyszedł z szafy w 2002 roku. To był odważny krok. Po wielu latach aktor mówi, że bycie gejem nie zaszkodziło jego karierze. A jeśli by jednak zaszkodziło – zrezygnowałby z wielkiej kariery. Według walijskiego aktora to kwestia godności i oddzielenia życia prywatnego od zawodowego.

Aktor, który ostatnio zagrał w „kontrowersyjnej” i nowej wersji „Pięknej i Bestii”, nie często komentuje plotki na temat swojego życia prywatnego, jak i nie dyskutuje publicznie o swojej seksualności. „To kwestia godności, by nie mieszać życia prywatnego i zawodowego” – mówi dla magazynu „The Jackal”. Poza tym chce chronić swoich bliskich.

Dziennikarz zapytał go, czy bycie gejem w Hollywood to wyzwanie? Aktor odpowiedział:

„Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Nie wiem, jak to „Hollywood” myśli. Nie myślę o tym. Jeśli czułbym, że nie dostaję ról tylko dlatego, że jestem gejem, nie chciałbym być w tym świecie, pewnie bym to zostawił” – dodaje.

Bo, przypominając jego słowa z wywiadu, którego udzielił „The Advocate”, a w którym się ujawnił: „Nie mam powodu, by ukrywać swoją seksualność. Wszyscy wiedzą, że jestem gejem, nigdy tego nawet nie próbowałem ukrywać”.

Zarzuca się Luke’owi, że z czasem zapomniał o swoich słowach i wyrzekał się swojej homoseksualności. Czy to prawda? Ciężko powiedzieć. Kiedy wychodził z szafy grywał głównie na West Endzie, a kiedy zaczęła się wielka filmowa kariera, próbował jednak zachować swoją prywatność i nie dyskutować na te tematy w mediach.

ZOBACZ TEŻ Dracula wychodzi z szafy? (Ponownie) Ujawniony, ale ukrywający się Luke Evans


Spotykał się z „kimś”, widywał się z „kimś”… Wielu nie może mu wybaczyć tego kroku w tył. Teraz się z tego tłumaczy. Nie chciał być utożsamiany tylko jako aktor-gej. Chciał być aktorem, którego ludzie będą cenić za talent i osiągnięcia. A jego życie prywatne nie powinno nikogo interesować.

Mało tego, że Luke Evans znów pojawia się w prasie w kontekście jego orientacji seksualnej, o której – znów – mówi, serwisy plotkarskie donoszą, że być może znów się spotyka z modelem Jonem Kortajareną. Podobno panowie rozstali się w zeszłym roku, w październiku, i wróży się ich wielkie zejście się z powrotem.

Jon opublikował zdjęcie z Budapesztu, gdzie Luke kręci swój nowy film, oraz umieścił laurkę dla niego, kiedy ten parę dni temu miał urodziny. Zdjęcie, o którym mowa zostało usunięte, a w podpisie napisał, że brakuje mu kogoś bardzo. Fani są pewni, że chodzi o Jona.

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (7)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
andro (32) a nie bo wieś 24.04.2017 2:04
Jon Kortajarena jest gejem? O_O Mrauu... :D
haoska (25) Bełchatów 23.04.2017 20:38
Nie podejrzewałam go :)
Natalia   dodane przez Facebooka 23.04.2017 11:44
Bless his soul
Robert   dodane przez Facebooka 23.04.2017 11:35
Przystojniak ♥ Jako Dracula w szczegolnosci :d
Włodzimierz   dodane przez Facebooka 23.04.2017 11:16
Każdy ma prawo żyć!
Daf"ThePig"Miscavige (?) 20.04.2017 19:46
aaaa... to ten co grał w trzech ostatnich częściach "Szybkich i wściekłych" i w tym horrorze "No Man Lives"... już wiem, czemu obsadzano go w rolach psychopatów i schwarzcharakterów(bez charakteryzacji)... nie sposób zapomnieć jego buzi...
Izrail (25) Łódź 20.04.2017 18:44
Na prawdę ? głosy krytyki dlatego, że człowiek nie chce mówić z kim gdzie i jak się spotyka... ?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Luke Evans: nie mam powodu, by ukrywać swoją seksualność Fot. Pinterest za: https://www.pinterest.com/ovictoria/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku