logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
1
5

W sobotę Marsz Równości w Łodzi!

Rusza sezon marszowo-paradowy

Dodano: 19.04.2017, Aktualizacja: 19.04.2017

Już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia, ulicami Łodzi przejdzie 7. Marsz Równości. Tym samym sezon marszowo-paradowy 2017 możemy uznać za otwarty! Co, gdzie i kiedy się odbywa? Na które wydarzenia Wy się wybieracie? Szukacie towarzystwa? Dajcie znać!

7. ŁÓDZKI MARSZ RÓWNOŚCI
22.04.2017, godz. 13:00

START: Stary Rynek w Łodzi

W tym roku łódzki Marsz Równości pójdzie pod hasłem: "Nie damy pogrzebać naszych wartości! NIE DAMY POGRZEBAĆ RÓWNOŚCI!".
"Nie czujemy się w pełni obywatelkami i obywatelami tego kraju, skoro kolejna już władza nie wysłuchuje naszych potrzeb i postulatów, nie chroni nas przed przemocą i dyskryminacją, nie zapewnia instrumentów do budowania bezpiecznego życia, obraża nas, a najczęściej po prostu udaje, że wcale nie istniejemy lub jesteśmy "tematem zastępczym". Przypomnimy, że stan, w którym w 2017 roku nadal nie mamy praktycznie żadnych praw, podczas gdy nasi bracia i nasze siostry z innych krajów, mogą cieszyć się równością małżeńską i pełną ochroną praw, jest HAŃBĄ Polski" - przekonują organizatorzy i organizatorki.

MARSZ RÓWNOŚCI W KRAKOWIE
13.05.2017, godz. 15.00

"Marsz Równości to święto nas wszystkich - zapraszamy każdego i każdą, kto podziela takie wartości jak szacunek do drugiej osoby czy wiarę w wolności i prawa obywatelskie oraz w prawa człowieka. Marsz Równości to również zabawa - bawcie się, tańczcie i świętujcie pod tęczą - dosłownie ;)" - czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

III TRÓJMIEJSKI MARSZ RÓWNOŚCI
27.05.2017, godz. 15.00

W tym roku Marsz Równości idzie pod hasłem: Miłość! Nie wojna. "Chcemy pokazać, że powinnismy się wspierać, słuchać i jednoczyć, a nie walczyć ze sobą i doprowadzać do podziałów" - podkreśla Tolerado.

ARTYKUŁY PRIDE W SKLEPIE PRIDESHOP.PL!
PARADA RÓWNOŚCI
03.06.3017, od godz. 10.00

Make Warsaw Proud!

MARSZ RÓWNOŚCI W POZNANIU
23.09.2017, godz. 13.00

To będzie już czternasty poznański Marsz Równości i trzeci organizowany przez Grupę Stonewall, odbywający się w ramach Poznań Pride Week!

Gdzie w tym roku się wybieracie? Szukacie towarzystwa, transportu? Zachęcamy do komentowania!

Szukasz ciekawych wydarzeń LGBT i LGBT-friendly?
Zapraszamy do zapoznania się z naszym
QUEEROWYM ROZKŁADEM JAZDY!

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (5)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
wish (35) Kraków 20.04.2017 9:53
Ciekawe, czy Pride Shop zdąży z tradycyjną sezonową przedsprzedażą piór i gumowych członków.


Że też nigdy na to nie wpadliśmy... :)
reader (41) Bielsko-Biała 19.04.2017 16:16
Konwalia:
Czyli geje mogą już szykować swoje piórka do tyłków...

Tak, święta prawda. Na reklamie marszu widać osim zdjęć golasów z piórami w dupie i genitaliami na czole. Ciekawe, czy Pride Shop zdąży z tradycyjną sezonową przedsprzedażą piór i gumowych członków.
Błażej Smok (18) Warszawa 19.04.2017 12:19
Cosplay widzę :D
Julia   dodane przez Facebooka 19.04.2017 12:17
Może. Ale czy minie zima w moim sercu?
Konwalia (?) 19.04.2017 11:03
Czyli geje mogą już szykować swoje piórka do tyłków...

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran