logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
33
0
3

Biedroń na spytkach u Mołek

Na luzie o polityce, porannym wstawaniu i Agacie Dudzie

Dodano: 04.04.2017, Aktualizacja: 04.04.2017

Gościem w programie „W roli głównej" Magdy Mołek był prezydent Słupska, Robert Biedroń. Dowiedzieliśmy się, że jego ulubioną postacią jest Miś Uszatek, uwielbia twórczość Kingi Dunin, Michała Witkowskiego i Manueli Gretkowskiej. Nigdy nie wybierze, którą bardziej kocha – czy Joannę Krupę czy Magdę Gessler. I że jego pierwszą miłością była Agata z przedszkola, ale nie Kornhauser. Program miał premierę wczoraj o 22:25 w TVN Style.

W zapowiedzi nowego odcinka programu „W roli głównej” widzimy, co nas czeka dzisiaj wieczorem. Luźna rozmowa, dużo żartów i psot słownych. Niby ptaszki, niekoniecznie ranne, banany, ale żółte… Widać, że Magda Mołek i Robert Biedroń nieźle się bawią podczas odpowiedzi na listę pytań - z cyklu popularnych kiedyś złotych myśli. 

Najciekawszym pytaniem okazało się to o pierwszą miłość. Biedroń odpowiedział, że była to dziewczyna z przedszkola, Agata. „Czy chodziłeś do przedszkola w Krakowie?” – zapytała prowadząca. I od słowa do słowa, a rozmowa toczyła się już o pierwszej damie, Agacie Kornhauser-Dudzie. Już wiemy, że prezydent Słupska bardzo ją lubi i mu się podoba – jest elegancką kobietą, taką heroiną. Niestety patriarchalną heroiną – jego strażniczką, ale z potencjałem na… divę. Za to super pierwszą damą byłby Krzysztof, partner Roberta, który sam się zdeklarował, że mógłby być jak Claire Underwood. "Trochę mnie to przeraziło" - podsumował Biedroń. 

Zresztą, co Wam będziemy opisywać, sami sprawdźcie fragmenty:

W rozszerzonej wersji możecie zobaczyć tutaj – aż 7 minut.

Ktoś z Was widział?

(ar)


PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (3)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Aikawa (23) Poznań 10.04.2017 11:02
Uwielbiam go!
Zalia (?) 05.04.2017 11:22
Biedroń rozmawiał z blondynką Mołek o ptaszkach. Super!
Ekspertka od ptaszków powiedziała kiedyś w tv że 2,5 miliona Polaków cierpi na erekcję... Współczuję tym panom i życzę im powrotu do zdrowia.
maxoku (31) Radom 04.04.2017 16:30
Rany ile błędów^^. Droga redakcjo, po pierwsze jak można zapomnieć wstawić nazwę kanału na którym puszczany jest program? Po jednym z tagów można by pomyśleć, że ma to miejsce na głównym kanale tvn, a nie na tvn style. Po drugie według programu telewizyjnego odcinki "W roli głównej" są w poniedziałek, więc wspomniany odcinek był wczoraj, a nie dzisiaj^^. Powtórka natomiast ma być jutro o 14.05. Normalnie profesjonalność pierwsza klasa^^.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Biedroń na spytkach u Mołek Fot. Facebook za: https://www.facebook.com/wroliglownejmagdymolek/
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku